• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No tu fotku mi smazal admin, že tam musí být moje fotka a ne fotka dítěte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Né? To by mě zajímalo proč? :confused: :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: Moni jo! Tak teď jsme tam oba :grinning: to už může být.
30. čer 2009 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy ještě všichni spíte či co???? Jsem zvědavá jak bude dneska.
30. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak zatím to tam vypadá zataženě :frowning2: . DOufám že nebude aspoň pršet :wink:
30. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno já jsem zase šla spát až o půl jedné,ale jsem docela v pohodě :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No já šla taky pozdě, ale moc v pohodě nejsem :grinning: Co máte dneska v plánu? Jestli bude zase pršet tak já vůbec nevím.
30. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, my návštěvu babi a dědy, takže počasí je nám trošku fuk...............ale kdyby bylo líp tak je společná procházka....taknevím. naproti nám prodávají celkem hezký a velký barák, nechcee některá :wink: takhle budu asspon +- vědět kdo tam bude atd, takhle kdoví coto bude za individua-ale snad to půjde....
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo já bych brala barák hned :slight_smile: Ale to bych na něho musela mít :frowning2:
30. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nápodobně !!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
30. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ten barák bych doporučila, ale kupovat to od toho majitele.... ani přes realitku by jste nakonec neměli jistout, že je to vaše. že vám to v budoucnu neseberou-jeto tam nějaké divné.
30. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko tož já su vyspaná počasí nic moc malé jsem udělala chleba se sýrem nakrájela na kousky a láduje se sama :grinning: Den tož já bych se taky stěhovala ale mít tak na něj nooo :sweat_smile: a musím vařit jak malé tak sobě a cooo???poradteeee
30. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem včera dělal žampionovou omáčku s vajíčkem a knedlíkem :wink: a zítra budu dělat špagety ty Máří může asi to má po babičce :slight_smile: no a na výken nějaké maso na nudličky se zeleninou nevím co s toho bude páč já většinou nevařím podle receptu :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
na výkend tam mělo být :grinning:
30. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo můžeš udělat rajskou
květák
zapekané brambory,nudle
kotlety na bramborech se smetanou
svíčkovou :grinning: tu bych někdy chtěla udělat já,ale furt se toho bojím že se mi to nepovede :grinning:
já tak nerada vymýšlím jídlo už nemám žádné nápady když je to pořád dokola .
30. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme dneska plněné bramborové knedlíky a zelí. Zítra vůbec netuším co vařit.
30. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
teda máji no omáčky ani nápad to není moje hobby v tom je přeborník ten můj no ale asi si udělám kuřecí se zeleninou poodusím to nějak ve štávě a k tomu kaši tu si dá i malá s masem a nemusím vařit na dvakrát jsem ale chytrá :grinning: no ale budu muset vyrazit směr obchod a co budem dělat odpoledne je záhada :confused: aji bych si špenát dala ale to se mi nechce vařit malá zdlábla půl krajíčku chleba a cpe se křupkama fuuuj že ji to furt chutná ona má ten velký pytel tak za týden pryč :confused:
30. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé já bych si tak dala merunkové nebo jahodové knedlíky :dizzy_face: ale jako domácí mnam ale ty já neumím nějak spíš si teda netroufám na to těsto s tím já nekamarádím babička dělá tvarohové a fakt dobré :dizzy_face: koukala jsem do vložek a nějak to nedalo ani lucenekovi s georgi :grinning:
30. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No ty vložky jsou fakt síla!!!! A vážně je to nechutné!!!! Vždyť to říkám že se vracíme do středověku :grinning:
30. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem to nevydržela a musela jsem jim k těm vložkám taky napsat.
30. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme zpátky z obchodu a nakonec změna jsem si koupila pangase a udělám si ho s bramburkem novým mnam a malé jsem koupila skleničku :confused: protože se mi nechce narychlo vařit za chvíli půjde chrápat a já asi půjdu dneska s ní jako dneska asi procházka nebude nemám s kým jít a samotné se mi nechce tož nevím no uvidíme
30. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak žádná nechcete zadara 3 krát DVD FILMU FONTÁNA PRE ZUZANU? :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já si to vemu jestli to nechceš :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ale omáčky nejsou složité normálně udělám cibulku na to hodím žampiony očištěné podusím cca 15min. udělám si smetanu s moukou rozkvrdlám naliju do toho to se zahustí a je to a ještě koření že bobkový list a nové koření,masox ,trochu soli :slight_smile: jsem vždycky myslela že je to složité,ale vůbec ty majdy se dělají všechny stejně :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tomasek teď jsem to četla to je ale fůůůj diskuze,ale lucenek je setřela dobře no jo když je zdravotní sestra tak to musí vědět,já to nevěděla že je to infekční no teď to vím ,do těch vložek bych nešla ani před tím a teď už vůbec ne.Už vydím jak by byl Martin nadšený jak bych si doma vyvařovala vlojdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A stím penisem to moc nechápu tak snad si ho ten chlap před stykem umije a nestrká ho tam po celém dni v práci upoceného no ne?jako jak je infekční to fakt nechápu? :confounded:
30. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
marie83-Ale ty nejsi z Poruby :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no to nejsem :grinning: ,ale však ty jsi ne?tak zajdi na prochajdu vyzvedni to a uděláš segře radost nebo komu jsi to chtěla dát :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ym jsme se ažted vzbudily jenže malá s brekem :confused: tak nevím co je a ještě k tomu je jako protivná nechce oběd plivla to po mě jak ještě nikdy :angry: doufám že to zas nebudou zuby ......copak děláte při docela hezkém odpolednu asi někde trajdáte co bych taky trajdala ale muselo by se mi chtít a mít s kým dneska na mě všichni kašlou
30. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se tež nechce a Máíří ještě spí :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Tak já pujdu dneska na zahradu. Doufám že pršet nebude. :wink:
30. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek