• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Už začíná bouřit zase tak uvydíme co z toho vyleze :unamused: ,my jsme už naštěstí doma.
30. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme se vrátili z venku a už tam zase buří a asi bude zase pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně vymyslely,že budou mít mobily jednu stejnou nabíječku,jsem asi před týdnem říkala Martinovy že mě to ser, že proč nedělají stejné nabíječky na všechny telefony akurát mám doma plno nabíječek a je znich fakt jak říkal v televizi jen klubko šňůr :slight_smile: co mi zabírá míst
30. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo s tou nabíječkou je to fakt. U nás je to stejné! A k tomu se ještě přidali USB kabely :grinning:
30. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně jak kdyby to nemohlo mět všechno stejný otvor že jak do řiti :grinning:
30. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: To je fakt!
30. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevím na co budu kukat v TV. O těch prázdinách je hovno. Akorát musím do vany, zítra jdu na gyndu, tak musím shodit prales ať se mě nezlekne.
30. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to znám ,Martin se vždycky diví,ale mě to příjde takové čistčí pro toho doktora :grinning:
30. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych tam neoholená nešla :sweat_smile: A příští týden nás čeká zubař :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83-Nejsem z Ostravy a ani ji moc neznám,trefím akorád autobusem na UAN :grinning: Dala jsem to na bazar,tak snad se někdo ozve,byla by škoda to nechat propadnout.Já to mám doma už jednou,tak to švagrové vypálím :grinning:
30. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska to vypadá konečně na hezký den :slight_smile:
1. črc 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak já jdu dneska na pracák :unamused: nevím na co když do září stejně nikam nemůžu jít když jde Mandolína až v září do školky,ale budiž :slight_smile:
Sakra tchýně říkala že by potřebovaly do hospody někoho,že bych dělala od sedmi do sedmi ráno by to bylo dobré,ale odpoledne mi chybí 2,5 hodiny kdo by mi pohlídal Mařenku :unamused: krátký dlouhý týden.Káoškao od tchýně si na ráno vzala nějakou studentku,protože dělá v Nemocnicy a nevychází ji to tak se ráno vymění ve dveřích a ona ji za to dá 100kč
1. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: máji jako studentku na hlídání?hezky vypadá jen aby to zas vydrželo do večera včera ale bylo příšerné dusno fuj se nedolalo pomalu dýchat jo jako malá mi řádí jak černá ruka už se umí postavit ke nábytkui bez bot protože v ponožkách ji to klouzalo nemáme koberce takže nám začíná doba ne ne a ne ale u šuplíku pochopila po pár pleskancích po ruce celkem rychle tak snad pochopí znova jelikož na vrchu jsou zajímavější věci a já přece nebudu mít prázdní skřínky :confused: :angry:
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ona pro ni ráno příjde a jen ji zavede do školky takže má za půl hodinku stovku tak to má dobré.No a já bych to potřebovala naopak přivést ze školky a být sní než příjdu domů :unamused: ,psala jsem manžovi ať něco taky vymyslí :sweat_smile: ,ale já bych to potřebovala jen na dva dny v týdnu vždycky a výkendy by hlídal Martin
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to já jsem raději měla prázdné poličky než bych ji měla pořád okřikovat a pleskat to mě nebavilo a teď už to tak nemusím mít a sama ví že nesmí :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jsem se splatla bych to potřebovala na dva dny a na tři páč je to krátky dlouhý,kdyby jste něco věděly tak dejte vědět :wink:
1. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
Počasí už bude doufám dobré. Dívala jsem se na snídaní s novou a tam se koupali a svítilo sluníčko. Byl to nějaký živý vstup s koupaliště. :wink:
1. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zany snad to tak bude, protože "tchán" mi říkal, že bude zase lít a prý i bouřky, tak ani to blbé prádlo, které schne málem týden nehodím ven...... :frowning2:
1. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji a tchyně nebo vaši nemůžou pracujou?to je na houby no já už se děsím práce a to mám ještě čas a hlídat by mohla jen moje mamka ale tam je problém ona bydlí s bráchou a oni mají třetí mimčo o necelé dva mesíce mladší než je naše takže bude asi hlídavát jim bude to blbá domluva no uvídme zatím je čas.............no jo ale já bych to tu v obýváku měla strašně prázdné :confused: kdybych měla všechny ty bebechy poschovávat to je ted pěkně blbé období :angry:
1. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.tak počasí se snad konečně umoudřilo :wink: tak to bys měla Máji super a Tvoje mamka ještě chodí do práce?že by ti pohlídala?My jsme byli včera na bazéně,málo lidí,malý je jak vodník.Zítra se chystám znova. :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak počasí je zatím fajn. Pokud nebude pršet tak odpol. půjdem ven :wink:
1. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :confused: tahám nás z druhé strany my jdem za chvíli chrupkat a pak vyrážíme na prochajdu
1. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý už spí a tady nikdo.počasí je super.co vy provádíte?
1. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mamka dělá,ale docela by ji to vycházelo tak taťka slíbil,že ji přemluví že to sní probere aby ji hlídala.Já mám strach ji o tom říct protože vím,že zas bude piskovat,že chci do hospody a ještě k tomu do herny,moc dobře si pamatuje na nervy co jsem měla v Helbu s ciganama :angry: ,ale co já nic jiného neumím a navíc mě to baví a láká mě to.Tady aspoň vydíte jak se člověk v průběhu života mění :grinning: na začátku jsem psala,že bych už servírku nešla dělat,že jsou to jen nervy a stres a teď to chci zase dělat no jo holt člověk to má v sobě tak stím nic neudělá,přece jen po těch 4 letech bez toho si víc vzpomínám na tu srandu co jsem zažila :grinning: a navíc si říkám,že už jsem otrkaná tak mě jen tak něco neozhodí když už se mě bude snažit někdo nasrat :wink:
1. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem psala tchýni,že ji dám klíďo životopis a ať se domluví s tou paní kdy chce odejít,že já můžu od září.Myslím,že životopis nebude zapotřebí,ale zas si možná udělám očko a navíc mě tím včera navnadila Monča,protože má taky napsaný životopis :slight_smile:
Mimochodem mi zase na pracáku řekla co chci dělat,že nemám moc šancí :unamused: jako bych to nevěděla tak právě tohle by mi bodlo,no a třeba budu dělat dva roky a pak přemluvím manžu k inseminaci :grinning: :grinning: :grinning: i když se brání zuby nehty,že to zase bude drahé ty plínky a mlíko když nebudu kojit,tak já oponuju tím,že máme tolik hader,postílku,kočár,no všechno toť výhoda dvou sester které plodí a mají baráky kde to pak můžou vše uskladnit pro mě nebo naše dcery :grinning:
1. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak je vedro jako šlak a se mi zdá,že jsem se nějak rozepsala tak raději jdu pomoct taťkovi který tu je na návštěvě a dělá mi oběd :grinning:
1. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde jsi byla na bazéně Zdeni?V Zábřehu?
1. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, do herny?
Ty jsi blázen. Někde do hospy restaurace nebo ták budiž, ale z herny budeš pak utíkat :wink:
Lukáš dělal v herně 4 roky a je rád, jak už tam není. Pro chlapa je to docela záhul poslouchat gamblery natož baba... Není to sranda, já jsem za Lukášem chodila a osobně bych takovou práci dělat nemohla obdivuji všechny o to dělají. Jsi krupiér a psychiatr v jednom. A Ti lidi co tam jsou, nejsou normální, budeš je mít za chvíli plnou prdel. Je to obrovská zodpovědnost.
Ale samozřejmě pokud se na to cítíš, Ti to moc přeju. Je fakt, nže můžeš být ráda i za to, dneska stou prací to není lehké. :frowning2:
Zkusto a uvidíš, zda Tě to bude bavit :wink:
Mamča nebude nadšená co? :grinning: To se jí nemůžeš divit, tam je to horší jak v hospě. :wink: :zipper_mouth:
1. črc 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ne na krytém v porubě a zítra chci jít zas,ale doufám že bude hezky tak bych šla na venkovní.přidáš se?
1. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji a ten životopis jsi zvládla sama nakonec jo? Jsi šikulka :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek