• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Moni našla jsem si vzor na internetu a jen jsem podle toho napsala zaměstnání od ky do kdy školu,osobní udaje no a že umím práci z pc jako Microsoft excel a world no tak jako víš co to je to jak jsem vkládala ty adresy,ale hned to vYpadá líp :grinning: znám lidi co psaly do životopisů jiné šílenosti jako když od segry kámoš v praze říkal že umí Německy,Anglicky a trochu Francouzsky a pak řekl že i (moje segra)Gabina umí Německy a Anglicky :grinning: no hovno hovno zlatá rybko ani jeden neuměl jen česky a sprostě jak říká tchýně ,ale důležité je že je vzaly a pracovaly tam normálně jako v hospodě a chodilo tam plno cizinců tak jen stím si musely poradit,ale to taky zvládly to se člověk naučí když to opakuje pořád dokola :grinning:
1. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akurát nechápu jak to může mít někdo přes dvě stránky já mám jednua to jsem ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky ještě nepsala nikdy životopis a ani nevím jestli bych to zvládla :sweat_smile:

Už mám oba kluky doma a šílím :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším až je nechám na chatě :grinning: A od pondělka mám veget co se tyče dětí :wink:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no, spousta lidí si vymýšlí a připisují si do životopisů :grinning:
1. črc 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet zvládla když si najdeš vzor na internetu a jen opíšeš jak já mám takový jednoduchý osobní data,Vzdělání od kdy do kdy a název školy,prac.zkušenosti od kdy do kdy a název,znalosti a dovednosti a osobní předpoklady a je to :grinning:
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to by ten muj životopis nebyl ani přes jednu stránku :grinning: Já toho moc za sebou nemám. Zakladka, střední a pak jsem chvilku pracovala v pekárně v caurfuru mezi tím nějaká brigáda a pak na mateřské :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsi šikulka, mě ho musel udělat Lukáš :grinning:
Mě by se to nechtělo hledat :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet já tam mám taky jen školu a dvě práce :wink: ,moni to bylo richle sem vybrala ten pro mě nejednodušší a bylo :grinning:
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tak nasraná :angry:
Pardon, ale musím se tu vykecat. Čekám už dvou na kámošku, že zajdem spolu ven, neviděli jsme se ani nepamatuju, je ze střední a má taky dítě a ona ještě nepřišla a jsou 4, takže díky ní mám jako zkažené odpol.prosezené doma a venku tak hezky :angry: :angry: :angry: :confounded:
A to jsem jí volala, takže čeká na ségru a pak vyrazí a ona ještě nikde čekám do půl jinak jí se.u a jdu ven sama a vezmem i psa :angry:
1. črc 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my už jsme doma venku bylo fajn až na malouta jak už je dýl jak půlhodiny v kočárku tak vřeští chtěla by lozit takkže opruz ale jinak venku dusno jak nevím co.....mony no to se ti teda nedivím já jsem zas naštvaná jelikož si to štreku štráduju pro ty plínky co měli v akci hmmm a jako samozřejmě štreka zbytečná už neměli čtyřky jen 4+ a to je zbytečné za tu samou cenu kupovat o sedm plínek mín v balení takže jsem se taky nervla že jsem se vůbec rozhodla pro ně jít v tom hicu :angry: se cpem s malou merunkami no musím ji ještě na hodku vymyslet program a jdem na koupando
1. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byly ve Skotnicy tam trochu sprchlo tak to nevadilo ani mají velký slunečník a děckám to nevadilo a tady co ?
Moni to ti věřím nesnáším nedochvilnost já sem na to uplně ááááááááááá :astonished: :angry:
jak jsme jely domů tak jsme se stavily do Tesca a jak jsem šla ven tak jsem dostala facku od toho počasí šíleného vevnitř mají chládek super a venku takové dusno až jsem nemohla dýchat no hnus,to si člověk neuvědomí,ale jak vleze někam kde je klima a pak ven tak je to šílené :frowning2:
1. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme už taky doma. Byli jsme v Děhylově. Tady Máji nespadla ani kapka.
1. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme taky přišli až teď. Docela sae motám se sousedkama jsem si dala 3 malé pivka a je to poznat. To počasí je děs jsem mokrá jak myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děcká protivné s toho dusna. Dneska ani po obědě nespali tak jsou znavení :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý po obědě chrápal tak je v poho. Už je i okoupaný, lepiil se jak blázen. Já jsem měla dneska 4 pivka a jsem v poho. To víš to chce tréning :grinning:
1. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky motala mě stačí málo,ale zas to ber tak že máš za levno opičku :grinning:
1. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska teda bylo ale opravdu strašně. Špatně se mi dýchalo a mokrá jsem byla i tam kde nebývám :grinning:
Zítra ráno budu balit to taky bude...jedou na celý měsíc tak je třeba dost věcí a hraček atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO HOLKY ANI NEMLUVTE BYLA JSEM JÍ ÚPLNĚ VYTOČENÁ. TAK JSEM JÍ PAK UŽ SRA.. A NEVOLALA JSEM JÍ, BYLI JSME VENKU ZA BARÁKEM A MALÝ SI TADY POLÍTAL S DĚTMI. :slight_smile: PAK JSME VZALI PEJSKA A ŠLI NA PROCHÁZKU :slight_smile: JEN NEVÍM CO BUDEM DĚLAT V PÁTEK JESTLI BUDE HEZKY CHJO :frowning2: NEBAVÍ MĚ POŘÁD VYMÝŠLET.
TAK JÁ PIVO NEPIJU,NECHUTNÁ MI, SEM TAM SI DÁM VÍNO,ALE TO MÁLO KDY A TEDA STAČÍ MI JEDNOU SVOJKA A UŽ SE MI MOTÁ HLAVA :sweat_smile: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka :grinning: :grinning: píšu po tmě :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že já taky nepiju...a 3 malé to sem se dneska i já divila :astonished: :grinning: Vždycky říkám že alkohol je metla lidstva :grinning:
1. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc asi už všechny spíte :pensive: :wink:
1. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nevím jestli si spomenete na zuzu_z tak 30.6 s váhou 3000g a mírou 49cm porodila syna Jakuba fotečku mám v albu kukněte se na něho je klááásny :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska si malý pospal do půl sedmé, tak paráda.

Zdeni- venkovní bazen v Porubě byl otevřený už včera. Ale já osobně si počkám na Vřesinu. Na tom krytým je to strašně malinké. Hlavně pro ty děti. A vevnitř ještě pro děti ani nic nevymysleli. Kdyby tam byla aspoň skluzavka :frowning2:
2. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko... :wink:
Dneska tam je nějak zataženo :confounded:
2. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska si tchýně bere Máří na noc příjde ve dvě hodiny pro ni :confounded: a co budu já to mi jako nikdo nepoví :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si zajdi někde zapařit nebo jen tak si někde sednout s kamoškama :wink: Hlavně neuklízej :grinning: To totiž dělám já když nemám kluky doma :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo já bych šla taky pařit :grinning: Venku je sice pod mrakem, ale vedro jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo to je složité buď mají děti nebo jsou v cizině a nebo na dovolené takže jsem v ři... asi budu uklízet :grinning: a nebo nééééé :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ser na uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem uklízela já a jsem mokrá jak myš. V tomhle počasí tak jedině k vodě.
2. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my dneska vstali po 9 :confused: Až jsem se divila, protože už v 7 strašíme, někdy i dřív.
A spali jsme celou noc-vydržel nečůrat :dizzy_face:
Jinak Máji ty se máš tak si užij klídečku,my spíme v obyváku a než usne to je kravál, chci mít klid večer a ještě ho poslouchat, to jsou nervy :grinning:
2. črc 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to vypadá že se to venku vybere:slight_smile:))) malá mi ted usla, tak zkusím taky uklidit, ikdyž se mi nechce, sem poslední dobou čím dál tím lenivější. říkala sem si, že budu cvičit.......................jo cvičím-max.zvedáním nikuš:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek