Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
2. črc 2009
😃 to věřím,ale neboj zachvilku se odstěhujete a budeš mít klid,držím palce protože já bych nevydržela bydlet ani s mojí mamkou ani s tchýní :-S
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
Máji no kéž by. Jsme zvyklí na soukromí a tu žádné není. I když jsem tu vlastně přes týden sama s malým, protože bráchu si vzal tatka na prázdniny, mamka pracuje a jak skončí tak jde s holkama na pivo nebo k babičce jak jsem Ti říkala, a od včerejška ségra je na brigádě od 9 do večera, tak tu máme veget 😃
Ale i tak, se těším někde do svého, protože svoje je svoje. 😉
Ale jinak jak tu je brácha s malým, tak je to na mrtvici :-S Se divím někdy, že to semnou nešlehne 😃
A co máte v plánu dneska?
marie83
2. črc 2009
Máří už je oblečená,očividně nechce nechat babičku po noční vyspat 😃 tak o půl dvanácté ji tam povezu a pak asi pojedu na kafe k taťkovy a jak příjde mamka tak je přemluvím na jedno malé pivčo 😃 no taťku na velké 😃
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
Budeš mít rodinný den jo? No taky musím pro babičku a jet sní k zubaři a zase jí odvést , a pak dám asi u ní kafčo, stejně nic nemám :-S 🙂
marie83
2. črc 2009
No já právě taky nic nemám tak si zajdu aspoň snima na pivko konečně budu mít klid posedět a nestíhat očima děcko moje ulítané 😃
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
To jo no, si vychutnáš tu pohodu 😃
marie83
2. črc 2009
tak já jdu zatím ahoj ženy 😃
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
pá pá Máji
leninnek
2. črc 2009
ahojky 🙂 ráno jsem nestíhala to dusno je hnus jsem došla z obchodu než jsem vytlačila kočárek tak ze mě lilo :-p dneska máme na noc babičku tak si někam zajdem sednout a ráno si oba pospíme až se malá vzbudí jdou ven a já si skočím do obchodu a pouklízím tu trošku a hodím si druhou pračku 🙂
zofinecka
2. črc 2009
ahojki, tak eli spinká a já sí du dát sprchu. Ráno jsme se vydali s eli za babi do školy a jak jsme přišly domů tak sjem jen udělala oběd. Ale to vedro teda stojí za to 😉 . My se odpoledne vydáváme za kámoškou do Dětmarovic, tak už se těšíííííííííííííííííííííííííííííííím. 😃
denber
2. črc 2009
ahojky, moni tak to sme na tom stejně-my jsme u daviho rodičů, a někdy si říkám že vlastně nemám domov, u našich nejsem doma a tady taky ne. tak málem trhám lístečky - at už se stěhujem. sice ušetříme za nájem atd. ale ten získaný klid a řekněme pohoda se tím nahradit nedá
tomasek06
2. črc 2009
Ahojky! Tak my jsme byli dneska na Vřesině a bylo super! Akorát nás po cestě domů stihla ta bouřka, tak já jsem dojela domů úplně mokrá.
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
den, my jsme doteďka bydleli sami, vlastně od svých 18, takže tedka bydlíme chvíli u mamky a to soukromí chybí, to je jasné. A je nás tu celkem dost, takže se všichni těšíme až budem mít své a hlavně my, protože mi chybí ta pohoda a ták 😉
Snad se brzy dočkáme a vy brzy přestěhujete 😉
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
Jinak zase změna počasí, to je hrůza ]-(
denber
2. črc 2009
anni nemluv. už zas museli začít evakuovat, to musí být děs. no my tam do konce roku máme nájemníky a pak snad ta rekonstrukce bude rychlá a my budem co nejdříve bydlet...
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
A proč jste se nenastěhovali hned?
marie83
2. črc 2009
Já už jsem doma,volala tchýnš že zmokly,koupila Máří nějaká šatičky jedny červené jako námořnické a pak takové modré a zelené no já mám trochu jiný vkus mě v tom připadá jako miminko,ale ona má ráda šatičky a teď na léto na venek to bude mít dobré 🙂 vyděla jsem to jen přes skype tak třeba jsou hezčí :-N
Jinak jsem taky trochu zmokla,ale nebylo to tak strašné a tím,že jsem byla bez Máří mi to ani nevadilo 🙂
marie83
2. črc 2009
Jdu uklidit a pak RELAX x-) :-x |-|
tomasek06
2. črc 2009
Tak mě už malý spí. Zmohlo ho to plavání a sluníčko. A hlavně nespal po obědě. Tak už mám veget.
zdenka26
2. črc 2009
Ahojky,tak my byli dneska taky na bazéně a tak tak jsme došli domů aniž by jsme zmokli.Zítra jedem na dovču a ještě nemám zbaleno.Vůbec se mi do toho nechce.tak kdyby se to zbalilo samo.Máji relax závidím 😉
tomasek06
2. črc 2009
Jo a viděli jste jak je už promazané to téma na paragrafech o těch dvojčatech?
zdenka26
2. črc 2009
právě jsem na to koukala.pěkně to promázli 🙂
tomasek06
2. črc 2009
Jo jo pěkně 😞 A co ty Zdeni byli jste dneska v té Porubě na krytém?
zdenka26
2. črc 2009
ne ne byli jsme v Zábřehu na venkovním.je to tam moc hezké a hlavně tam nechodí cigáni
zdenka26
2. črc 2009
no nic jdu balit,nebo zítra nejedem 😉
tomasek06
2. črc 2009
Tam nebyli cigáni? To se divím, nebo jich tam chodí hodně =-) To si měla štěstí.
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
tomasek my tam chodili taky minulý rok a cigánů tam moc nebylo, vždycky jsem jich tam viděla pár. Až jsem se divila a to jsme tam chodili často, bydleli jsme kousek 😉
Jinak stím tématem se nedivím, je to děs hlavně ta jannatys nebo jak má tu přezdívku. Strašně trapná 😃
tomasek06
2. črc 2009
No ona je fakt trapná. Já byla v tom zábřehu teda jen jednou a bylo tam černo jak cip :-p Stejně jsem z Poruby, tak chodím na Vřesinu. Byla jsem tam tehdy jen ze zvědavost. Je to tam fakt pěkné akorát pro ty děti strašně malinké.
m.o.n.i.k.a
2. črc 2009
jj každé koupaliště má své pro a proti. My tam chodíme rádi, malý miluje tu klouzačku do vody 😃
Vždycky ho odtama dostat je děs :-N 😃
marie83
2. črc 2009
Já jsem taky slyšlela,že tam v zábřehu je plno ciganů proto bych tam nešla,já jsem si oblíbila ten Bohumín 🙂 a nebo od segry bazén 😃
jinak ta janannatys je z Ostravy neznáte ji někdo má tam fotky 🙂 třeba je to něčí kámoška 😃

Začni psát odpověď...

Odešli