• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
:grinning: to věřím,ale neboj zachvilku se odstěhujete a budeš mít klid,držím palce protože já bych nevydržela bydlet ani s mojí mamkou ani s tchýní :confounded:
2. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji no kéž by. Jsme zvyklí na soukromí a tu žádné není. I když jsem tu vlastně přes týden sama s malým, protože bráchu si vzal tatka na prázdniny, mamka pracuje a jak skončí tak jde s holkama na pivo nebo k babičce jak jsem Ti říkala, a od včerejška ségra je na brigádě od 9 do večera, tak tu máme veget :grinning:
Ale i tak, se těším někde do svého, protože svoje je svoje. :wink:
Ale jinak jak tu je brácha s malým, tak je to na mrtvici :confounded: Se divím někdy, že to semnou nešlehne :grinning:
A co máte v plánu dneska?
2. črc 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máří už je oblečená,očividně nechce nechat babičku po noční vyspat :grinning: tak o půl dvanácté ji tam povezu a pak asi pojedu na kafe k taťkovy a jak příjde mamka tak je přemluvím na jedno malé pivčo :grinning: no taťku na velké :grinning:
2. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeš mít rodinný den jo? No taky musím pro babičku a jet sní k zubaři a zase jí odvést , a pak dám asi u ní kafčo, stejně nic nemám :confounded: :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě taky nic nemám tak si zajdu aspoň snima na pivko konečně budu mít klid posedět a nestíhat očima děcko moje ulítané :grinning:
2. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no, si vychutnáš tu pohodu :grinning:
2. črc 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu zatím ahoj ženy :grinning:
2. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pá pá Máji
2. črc 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ráno jsem nestíhala to dusno je hnus jsem došla z obchodu než jsem vytlačila kočárek tak ze mě lilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska máme na noc babičku tak si někam zajdem sednout a ráno si oba pospíme až se malá vzbudí jdou ven a já si skočím do obchodu a pouklízím tu trošku a hodím si druhou pračku :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, tak eli spinká a já sí du dát sprchu. Ráno jsme se vydali s eli za babi do školy a jak jsme přišly domů tak sjem jen udělala oběd. Ale to vedro teda stojí za to :wink: . My se odpoledne vydáváme za kámoškou do Dětmarovic, tak už se těšíííííííííííííííííííííííííííííííím. :grinning:
2. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, moni tak to sme na tom stejně-my jsme u daviho rodičů, a někdy si říkám že vlastně nemám domov, u našich nejsem doma a tady taky ne. tak málem trhám lístečky - at už se stěhujem. sice ušetříme za nájem atd. ale ten získaný klid a řekněme pohoda se tím nahradit nedá
2. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme byli dneska na Vřesině a bylo super! Akorát nás po cestě domů stihla ta bouřka, tak já jsem dojela domů úplně mokrá.
2. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, my jsme doteďka bydleli sami, vlastně od svých 18, takže tedka bydlíme chvíli u mamky a to soukromí chybí, to je jasné. A je nás tu celkem dost, takže se všichni těšíme až budem mít své a hlavně my, protože mi chybí ta pohoda a ták :wink:
Snad se brzy dočkáme a vy brzy přestěhujete :wink:
2. črc 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zase změna počasí, to je hrůza :angry:
2. črc 2009 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
anni nemluv. už zas museli začít evakuovat, to musí být děs. no my tam do konce roku máme nájemníky a pak snad ta rekonstrukce bude rychlá a my budem co nejdříve bydlet...
2. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč jste se nenastěhovali hned?
2. črc 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem doma,volala tchýnš že zmokly,koupila Máří nějaká šatičky jedny červené jako námořnické a pak takové modré a zelené no já mám trochu jiný vkus mě v tom připadá jako miminko,ale ona má ráda šatičky a teď na léto na venek to bude mít dobré :slight_smile: vyděla jsem to jen přes skype tak třeba jsou hezčí :sweat_smile:
Jinak jsem taky trochu zmokla,ale nebylo to tak strašné a tím,že jsem byla bez Máří mi to ani nevadilo :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu uklidit a pak RELAX :dizzy_face: :zipper_mouth: :pensive:
2. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už malý spí. Zmohlo ho to plavání a sluníčko. A hlavně nespal po obědě. Tak už mám veget.
2. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my byli dneska taky na bazéně a tak tak jsme došli domů aniž by jsme zmokli.Zítra jedem na dovču a ještě nemám zbaleno.Vůbec se mi do toho nechce.tak kdyby se to zbalilo samo.Máji relax závidím :wink:
2. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a viděli jste jak je už promazané to téma na paragrafech o těch dvojčatech?
2. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem na to koukala.pěkně to promázli :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo pěkně :frowning2: A co ty Zdeni byli jste dneska v té Porubě na krytém?
2. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne byli jsme v Zábřehu na venkovním.je to tam moc hezké a hlavně tam nechodí cigáni
2. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu balit,nebo zítra nejedem :wink:
2. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam nebyli cigáni? To se divím, nebo jich tam chodí hodně :confused: To si měla štěstí.
2. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek my tam chodili taky minulý rok a cigánů tam moc nebylo, vždycky jsem jich tam viděla pár. Až jsem se divila a to jsme tam chodili často, bydleli jsme kousek :wink:
Jinak stím tématem se nedivím, je to děs hlavně ta jannatys nebo jak má tu přezdívku. Strašně trapná :grinning:
2. črc 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona je fakt trapná. Já byla v tom zábřehu teda jen jednou a bylo tam černo jak cip :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně jsem z Poruby, tak chodím na Vřesinu. Byla jsem tam tehdy jen ze zvědavost. Je to tam fakt pěkné akorát pro ty děti strašně malinké.
2. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj každé koupaliště má své pro a proti. My tam chodíme rádi, malý miluje tu klouzačku do vody :grinning:
Vždycky ho odtama dostat je děs :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky slyšlela,že tam v zábřehu je plno ciganů proto bych tam nešla,já jsem si oblíbila ten Bohumín :slight_smile: a nebo od segry bazén :grinning:
jinak ta janannatys je z Ostravy neznáte ji někdo má tam fotky :slight_smile: třeba je to něčí kámoška :grinning:
2. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek