• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
To máš pravdu. My jsme taky pořád na skluzavce :grinning: Na Porubáku je blbé že to není celé protiskluzové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo v bělé je takový malí koupák tak tam je to dobré,tak kofče nechodí
2. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mindža ta jananatys a ta fotka co tam dala teď není její,ona tam napíše takovou pi...
hej oni smazaly aj moje příspěvky jsem dotčena :rolling_eyes: :grinning:
2. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jak tam chodili minulý rok pořád, tak cigánů tam teda moc nebylo, jen sem tam nějaký. Ale jinak si nepamatuju, že by tam bylo černo :wink: Asi jsme tam byli jak oni né, jinak nevím :grinning:
V Bohumíně, to vypadá pěkně. Jak dojede Luky tak tam půjdeme :dizzy_face:
Máji já se už na ní dívala, ale ona tam měla jiné fotky stím jejím přítelem nebo co, byl vitnamec a tam vypadala určitě jinak jak když má tedka fotky tak kdo ví kdo to je, nějaká zvláštní osoba :grinning:
2. črc 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ta Janatis ma ty fotky uplne rozmazané tak ani nevim. Ale určo ji neznám. Ja si myslím že mám normalní kamarádky. V Bohumině je to fajn to je fakt. Ale jak je hezky tak tam musi byt hlava na hlave. No cely Bohumín :grinning:
2. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jak bych si tu já dala fotku Paris Hilton :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přitom taká džuva
možná že už tam nechodí oni tam měly nějaký problém s plavkama a vyhazovaly je že prý tam chodily i v teplákách a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
předtím tam měla uplně jiné fotky vypadala tam uplně jinak to bude nějaká schíza
2. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem psala že budu uklízet tak teda nebudu se mi nechce :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě vypadala jinak a hlavně starší na těch fotkách tedka vypadá nějak mladě, možná je to ona za mlada :grinning:
Ale pochybuju....
2. črc 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ona neměla před tím album ne? Ani v pase neměla fotku.
2. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc tam vypadal trochu otyleji :grinning:
2. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo měla nějakou kreslenou fotku toho svého toho syna a ona
2. črc 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude nějaká pakárnice :grinning:
2. črc 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurňa kdyby nás četla :sweat_smile:
2. črc 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona je případ sama o sobě :grinning: Myslíš že si tady na Ostravu chodí číst? :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo dceru má :grinning:
2. črc 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že když je z Ostravy tak tady chodí, ale bojí se přidat :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych se nedivila, ale jak jsem koukala tak jí zajímali jenom ty paragrafy a prachy od státu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni čte nás nemysli že ne
měla fotku kreslenou že jo byly tam s manželem a prckem a pak jen prcek a teď to změnila proto sem se dívala jak tomasek napsala že to má rozmazané a už to byly jiné fotky asi si dám taky fotku nějaké modelky :grinning:
2. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc napíše že nemá peníze pak zase má a nakonec má v pasu že se snaží otěhotnět tak já nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravíme Jananatys klidně se tu přidej aspoň budeme mít o zábavu postaráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná si myslí že ona ty peníze na to druhé dítě od státu dostane :grinning:
2. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no, taky jsem čuměla. Jo a tu modelku :grinning: Stojíme dneska na náměstí ve Vítkovicích s babí a čekáme mamku, a chodili kolem nás pořád 3 cigáni a asi po 15 minutách mi ten jeden říká, mohl by se sváma kámoš vyfotit? Na něj čumím a říkám, vypadám na to, že bych se fotila s cizími lidmi? (jsem mu chtěla říct s cigánama) :grinning:
A on no jsem mu to říkal, pak mi to už bylo nepříjemné tak mu říkám at je tak laskavý a přestane otravovat, že co si o sobě myslí blbeček a babička ticho náš zbijou :grinning: Říkám ale houby, škoda, že tam nebyl Lukáš by jim hned to sebevědomí ztlumil debilům, fůj :confounded:
2. črc 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ne ona půjde hned prodávat ty hadry co ji nevynáší peníze :grinning: :grinning: :grinning: by mě zajímalo s čeho platí nájem a kupuje ty hadry a ještě platí soc.,zdrav., a další věci
2. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no, ale v jiné diskusi psala, že ten její přišel o práci, pak že za práci dojíždí a ted najednou mají obchod :grinning: :grinning: :grinning: to je v dupě :grinning:
2. črc 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydíš jak jsou rychlí stíhají to co jiní za několik let během pár minut :grinning: :grinning: :grinning: ,nebo jak psala že se doma velice dobře baví nad tím co ji tam píšou všichni no už vydím Martina jak si semnou čte modrého koně :grinning: :grinning: ,by mi akurát řekl že jsem jeb... :grinning:
2. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě napadlo že kdyby se znovu zaregistrovala a psala si snáma tak ani nevíme,že to byla ona :grinning:
2. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je v dupě! Na tom jsem taky zapařila jaká je to kráva a asi si neuvědomuje co píše.
2. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj přesně tak. Je to děs. Buď je fakt tak vykrakaná, nebo se jen dělá a baví, ale myslím si, že to první.
Jdu sprchnout malého, dát mu véču a dát ho spát. To zas bude než usne :confounded: :grinning:
2. črc 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona tam měla napsáno že je z Kroměříže a najednou je z Ostravy. To je divné ne? Ještě si stěžovala že je to malé město a že ten její tam nemůže najít práci.
2. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek