• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jéééé vydíš to já dnes nemusím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divné bůh ví co to je zač nějaký psichoš,možná ani nemá děti a možná to je chlap a nudí se :grinning: nebo jinak to nechápu jak může být někdo tak *loupý :grinning:
2. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Prý chlap! Ale asi nějaký postižený.
2. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no beztak :grinning:
2. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem se ted dozvěděla, že 13,14,15 budou dělat mamce okna a já musím k babce s malým, nechce si mě nědko vzít ? :grinning: :grinning: :grinning: Mám jen hrůzu jak to slyším, že musím tam :confounded: Tam se nemluví o ničem jiném než hřbitově a dědovy a mě to nedělá dobře, ještě když máme své starosti :frowning2:
Asi půjdu pod stan za barák :rolling_eyes: :grinning:
2. črc 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Tak to ani nevím, tak co to je za pi.ku (pardon)
2. črc 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak pojď s malým ke mě ty tři dny bysme to zvládly :wink:
2. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a přijede manža a mě vyhodí oknem :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste ale ukecané. Byla to fuška vás dočíst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi souhlas:slight_smile: moni k tomu bytu: nechceme si brát velkou půjčku, takhle ušetříme 10-15t. měsíčně a to se pak bude hodit a půjdem do zrekonstuovaného. když tak nad tím uvažuji ,šla bych hned i do toho starého, ale zase rekon.byt když si tam nastěhovaná je na palici. dneska sem to počítala a pokud je to dobře, tak do svatby 8týdnů a do konce pronájmu 26t-je to dost, ale týden po týdnu a bude to pryč:slight_smile:)) sem ráda, že nestíhám číst jiné diskuze, přitom jak píšete co jsou tam někdy za lidi, tak děkuji pěkně.
2. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! :slight_smile: Tak dneska jsme vstávali v 5.00. To se dalo čekat, když usnul tak brzo.
3. črc 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tomi tak ste nás porazili o hodinu, ale nikuš spala o půlky noci s náma- chudáka ji furt něco asi pobolívalo a v postýlce by možná ještě usnula, ale u náss hned začne lézt a je to. co na dnešek plánujete, my za chvilku obchod a pak se uvidí, bud babička nebo kámoškaa na chvilku.
3. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se teď vrátila z Kaufu a jdu vařit. Odpo vůbec netuším.
3. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Tak já taky ještě nevím co budeme dělat, ale kolem desáté vyrážíme ven, ještě navařím ať nemusím pak a bude to. :grinning:
3. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky vařím. Dneska dělám dušenou mrkev s masem a novým bramborem.
3. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku se začíná to počasí vybírat :slight_smile: Mohlo by být zase pěkně že? Na dnešek nehlásí žádný déšť.
3. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky dalo mi fušku vás dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bré ránko :slight_smile: a jinak jsem se jako fakt pobavila :grinning: no večer jsem nestíhala jelikož jsem se byla bavit :grinning: no ale pohoda klidně bych spala dýl ale musím s malou do obchodu pak oběd a jdem ke kámošce na odpoledno..........ale koukám tomasek my se stavíme na oběd k vám :grinning:
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stav mám toho hodně!Já nějak neumím vařit v malém množství :grinning:
3. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak já když už vařím většinou pro nás dvě a mám toho vždycky hodně a když už vařím vyjímečně pro víc mívám toho málo :confused: :grinning: jako já a vaření nejde moc k sobě :grinning: ještě že mám chlapa co rád vaří :grinning: ..........no jako koukala jsem na to slavné album a teda mohla napsat aspon roky k těm fotkám jelikož na každé vypadá jinak :confused: a ještě takové rozmazané málem jak skenované :zipper_mouth: no na pas si asi půjčila kamarádku když je ta fotka tak zářivá a ostatní rozmazané :grinning:
3. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No má ty fotky nějaké divné :grinning: Být jí tak je radši vymažu.
3. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si včera klasicky spálila záda a jak jsem byla dneska v obchodě tak jsem s batohem na zádech trpěla jak pes :frowning2:
3. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooo kde všechny jste?
3. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase zde malá chytla nějakuj záchvat :angry: jako hysterák začla se příšerně vztekat a ona vždycky tak ječí jako že se až dusí :confused: :rolling_eyes: jako jestli mi tohle bude jednou dělat i venku třeba někde v obchodě tak jako nevím ted ji vždycky šoupnu do postýlky zavřu dveře ona se vyřve bud usne nebo začne povídat a je to ok no asi si ještě užiju :rolling_eyes: ............včera chtěla kámoška at jdu s nína koupák ale já se furt nějak nemůžu dokopat představa v plavkách mě děsí :grinning:
3. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem si zvykla že vypadám v plavkách katastrofálně, ale chodím tam kvůli malému a ne sobě. Nemusíš mít trauma chodí tam i horší :grinning:
3. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už budu mít za chvíli uvařeno. Asi dneska pojíme už v 11 a pak půjdeme spinkat :grinning:
3. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my spali už druhou noc- celou noc :dizzy_face: (malý se jinak budil na nočník a tedka to drží, tak jsem ráda) :grinning:
Já postavu neřeším, sice vážím 53kg, ale po porodu mám na dupě a stehnech zezadu strie a nemám vůbec pevnou postavu, ale tak co. Máme po porodu, tak co :sweat_smile: :wink:
My máme na oběd ze včerejška guláš, tak nemusím vařit. Celý den jsem sama, mamka jde na grilovací párty ke kamarádce a ségra na brigádě až do večera :dizzy_face:
Jen nevím co budu dělat :grinning: Asi nějaká procházka jak se malý vyspí. :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako jsem naštvaná :angry: kámoška to zrušila dneska takže si musím vymyslet jiný plán :rolling_eyes: a oběd nevařím nechce se mi malé jsem vytáhla z mražáku polívku :zipper_mouth: a peru a jsem naštvaná už at je po obědě a jdem taky spát a pak se uvidí asi se projdem po obchodě si spravím náladu a neco si koupím i když v tom dusnu se dřív udusím než někam dojdu chjoo procházka tak hodinová malá mi ted v kočárku vůbec nechce být co začla lézt po půlhodině se začne vzteka pak hystericky řvát tak musíme na lavičku musí jít z kočárku stoupnout si vedle něj :angry: a furt něco už at aspon chodí to ji nekde vypustím a budu jen za ní utíkat zdá se mi to lepší než ji pořád muset držet :angry: no nic jsem se teda vykecala a jdu přemýšlet co budem dělat a zítra to samé taky žádný program zatím :frowning2: ještě 14 dní tohohle opruzu a pak snad doufám chata
3. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přesně vím, jak se teď cítíš, já bych za tohle vraždila, nesnáším to :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem měla jít ke kamarádce, ale ta mi včera psala, že jí malá zvrací pořád tak se omlouvá :angry:

Takže taky nic, žádný plán, snad ta procházka. Jinak nuda :confounded:
3. črc 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky odpo zase bude stejně pršt tak jako včera :wink: já jsem te´d u tchýně a za chvilku půjdu domů,jestli chcete tak přijďte dám na balkon bazén a děti si můžou zablbnout :grinning: jestli zas nebude buřit :grinning:
3. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, malého bych na balkóně nenechala :grinning: :grinning: :grinning:
Je to velký ďáblík, takže kdo ví jak by to dopadlo :confounded: :wink:
3. črc 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek