• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ale vím, že určo Maří tam nenecháváš a hlídáš jí :wink: Si dělám srandu :grinning:
3. črc 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam jsem sní nemůže tam být sama to bych se bála to by byl hned průser ani nemyslet
3. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji , to jo :frowning2: Raději nemyslet, brr :angry:
3. črc 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně tchýně má vždycky strach,ale já ji tam dám bazén a sednu si sní dám si kafčo a jak chci na záchod nebo dovnitř tak musí jít semnou,já ani nevětrám tak že bych otevřela balkon nebo okno jen ventilku nebo když spí tak to otevřu
3. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no, já tu mám otevřený balkon, ale taky tu sedím a to samé jak jdu na záchod nebo jdu se sprchnout tak musí semnou a pak mi říká mami myješ si pind. ? No nevím kde na to chodí :sweat_smile: :frowning2:
To je hrozné jak už tak mluví a opakuje co slyší i tak jak z venku se baví. Ted tu chlapy dělají okna ve vedlejším baráku a jaký mají slovník by mě jebl. a malý jak to slyší když sedíme na balkoně, tak to opakuje a směje se.Božé :zipper_mouth:
3. črc 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasné řekneš větu o dvaceti slovech a jedno sprosté a to dítě si vybere zrovna to sprosté :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tak já končím ve 13:09 mi jede autobus domů tak pak se ozvu papa :grinning:
3. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky taky to nesnáším ale houby nadělám.....ten bazének na balkóně bych si nechala líbit i pro sebe :grinning:
3. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji zatím pá. :slight_smile:
Leni ani nemluv. :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dívala jsem se na předpověď a dneska má zase přijít ta bouřka. Ale zítra má být krásně a bez deště. Tak to hned ráno vyrazíme na koupaliště.
3. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady,malá mi v autobuse usnula u polikliniky jsme přesedly na 48 já jsem ji měla na rukách ona spala a co myslíte pustil mě někdo sednout????????

NE jsou to kur.. myslela jsem že mi upadne ruka i když to bylo jen jednu zastávku :confounded: :angry: :frowning2:
nejlepší,že každý čuměl raději z okna :grinning: no přeju jim ať si zlomí nohu a já je taky nepustím sednout :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji to je normální. Od ségry kámošku těhulu co přenášela jela do Vítkovic na kontrolu a taky jí nepustil nikdo sednout, dusno ona sotva stála na nohách a každý dělal, že jí nevidí. Ti lidi jsou tak chamtivý, hlavně, že oni sedí :angry: To je dneska už normální. :confounded:
3. črc 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je normálka taky se mi to stalo,jsou to paka jak kdyby nevěděly že ten autobus jak cukne tak letím i z děckem a ta těhule by to taky odnesla kdyby spadla na břicho třeba že kolikrát ti řidiči jedou jak Fiti Paldy
3. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilku mi příjdou dát síť do okna pro Mařenku tak snad to budou mít rychle hotové ať ji můžu dát ten bazén teď ji na to nechci navnadit ,protože jak příjdou tak sní nemůžu sedět na balkoně co kdyby mi něco ukradli,přece jen je neznám a nemůže tam být sama tak až to udělají tak napustím vodu dám ji všude deky pak tam má takové intimčo že na ni nikdo nevydí :grinning: jako z venku já na ni vydím :wink:
3. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je supér, taky bych malému dala bazínek na balkon, ale ještě nějaký mít :grinning:
Jdeme se psem a ani se mi nechce do tho vedra, už doma mám problémy, jak se mi divně dýchá a je mi horko :angry:
3. črc 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim se do sluzby... :o)...byla jsem mimo, ted uz jsem zase doma, ale jeste nejak nebyl casek...docitat to teda nebudu, to bych tu sedela do zitra...jen nejaka novinka???
Dneska je krasne, jenze ja musim sedet doma a delat blbe chlebicky...tchan se rozhodl usporadat pro babicku oslavu 70. narozenin a nakonec to dopadlo tak, ze se dohodlo, ze udelam chlebicky a oblozene misy...jen se zase nikdo neptal me, jestli se mi delat chcou... chjo... :o(
3. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balkon je super volba maji...jenze my mame jen takovy mini a navic mala prostrci hlavu mezi mrizema, takze ji tam nemuzu nechat hrat... :o( ...bude se muset udelat nejake pletivo, ale to az bude zrekonstruovany cely byt...protoze se bude zabradli a susak stejne nechavat natirat...
3. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
honey,ale já bych tam malou nikdy nenechala samotnou na balkoně to nejsem blázen,taky nemáme moc velký balkon,ale já jsem koupila za 70kč bazén pro mimčo a to ji tam stačí na smočení kachny je to akurát dost,šupnu ji tam dva kyble s teplou vodou a sednu si pěkně ona má někdy debilní nápad,že mě polije tak dostanu infarkt zvláště když už je voda docela studená no a aspoň mám klid on ní :grinning:
jdu pověsit prádlo a´t to rychle schne doufám že nezačne chcát :confounded:
3. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji no to je supér, ale můžem zajít i na ten Bohumínský, pokud by jsi chtěla, protože nevím kdy tam vyrazím s Miláškem, ten mi ted psal, že budou dělat i víkendy, tak nevím jak to bude :confounded:
Kdyžtak to bychom se domluvili :wink:
Taky doufám, že nebude chcát, protože jdeme za chvíli do lékárny pro ...... :grinning: :zipper_mouth:
3. črc 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme doma. Máji malý mi pořád ukazoval na ruky že chce rukávky do vody. Veděl to u tvojí malé a doma si dával třeba velkou izolepu na ruku a volal sam čvach čvach :grinning: Tak jsem mu je dneska byla koupit, tak jsem zvědavá jestli s tím bude plavat.
3. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo :grinning: jak si to pamatuje boráček maličký,tak aspoň se mu bude líp plavat,třeba se to naučí :wink:
Moni určitě bysme mohly,ty máš auto tak bysme se složily na benzín a můžem vyrazit někdy jak budeš mít čas :wink:
3. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem se smála jako blázen :grinning: Snad mu to půjde.
3. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83 - jenze ja bych ji na ten nas nepustila, ani kdybych tam byla s ni...proste dokud to nebude obehnane pletivem, nema narok...:o)))
Jinak myslim, ze teda mate urcite vetsi balkon nez my...my mame balkon tak metr a pul na delku a na sirku pul metru...ja tomu rikam oploceny parapet...ikdyz bracha bydli treba v porube u panoramky a ten ma fakt jen uplne ciste parapet a zabradli kolem nej...
3. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj sem se přežrala byly tu naši a chtěly jít někam na jídlo,ale mě se nechtělo už je dost hodin tak jsme si obědnaly a já si dala kuřecí steak s hermelínem a krokety a teď nemůžu ani dýchat :grinning:
3. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji proč mi to děláš? Víš co jsi teď způsobila??? Ukrutnou chuť na to Tvé jidílko co jsi měla :sweat_smile: :grinning:
Jéééžíííš jak bych si to dala, miuju hermelín :sweat_smile: :sweat_smile:
No já mám čas skoro furt, když nemusím někde odvést babičku :confounded:
Takže v pohodě můžeme :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: víš jak to bylo dobré a toho hermelínu tam bylo moc a fajn rozteklý :sweat_smile: tak jak budete u mě na ty tři dny tak si to můžem udělat :wink:
Jinak my na výkend nebudeme mít tatínka doma,přijede až příští týden o výkendu :confused:
3. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů Máji, to není vůbec špatný nápad. Jůů :dizzy_face:
No to Ti uteče neboj, jsem zvědavá kdy ten náš přijede. :angry:
3. črc 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však jo teď chudák musí stát celý výkend v Německu :angry: ,ale aspoň si píšem já mu přes sms bránu a nebo mu posílám MMS přes t-zone to mám zadarmo a on mi vždycky napíše a když je v česku tak mi volá páč to má zas on zadarmo :grinning: takže jsme ve styku :wink:
3. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jo. Hlavně, že se milujete :wink:
Uteče Vám to a budete zase spolu :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek