• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak jsem dala pár fotek s dnešního domácího bazénku :slight_smile:
jo mi se milujem,pak přijede ještě se milujem za chvilku se pohádáme ,nenávidíme se a pak se zase milujem takže klasika :grinning:
3. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Něco jak u nás...Koukala jsem do alba, pěkné fotečky :grinning:
3. črc 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je pěkná šídlo, to si s malým budou hezky rozumět, nebo si už rozumí? :grinning: :grinning: :grinning: No vypadalo to, že jooo :grinning:
3. črc 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak tatar (opět) :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my sjme nakonec na chvíli byli u té kámošky a pak jsem šla s druhou na procházku sedli jsme na pivko a malá byla protivná tak jsem ji dala na zem a ona si hrála s kamínky :slight_smile: špinavá byla ale spokojená a chrápe jak zabitá...........zítra jedem k vodě s kámoškou na vrbici nebo kaj ale my se koupat nebudem budem jen vegetit na dece já to nemám ráda takové řeky a přehrady a rybníky to já si radeji zaplatím vstup na koupák či bazén když už :stuck_out_tongue_closed_eyes: maji malá je šikovná teda ten bazének by se líbil i malé ale mít tak balkon no :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek tak já kdybych neměla bazén tak ji to v tom vedru dám třeba do chodby tam je dlažba a když byla mimčo tak jsme ji nafoukly bazén,ale větší v pokojíčku na koberci Martin si tam sedl a čvachtal se sní,ale to bylo fakt vedo a ona byla mimčo takže nemohla nacákat :grinning:
Moni mě se zdá,že si už rozumí,moc pěkně si hrály a slyšlela jsem samé Lukášku,Mařenko no no no asi je nebudem nechávat osamotě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to né no, víš jak jsou ve vývinu a malého bych teda určitě někde s Mařenkou nenechala :grinning: :grinning: :grinning: On je ďáblík :wink: Né je fajn, že si padli do očka :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte jaké téma jsme to drabli jak dávaj ty mrnata uz nad květináš?žanetka tam predtím i vlozila fotku od jedné a říkali že ji s tomaskem znají to nemuzu najít a chtela jsem to ukázat kámošce to téma projela jsem zpetne dvacet stránek sakra :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezplenková metoda myslíš?
3. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne právě že to byla jiná a ono se to tam tak nějak zapletlo sakra mám sklérozu až to bolí :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala tam do dizkuse i tomasek nazor sakra se mi necghce pročítat půl ostravy nez to najdu jak jsme to řešily
3. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi vím já sem se tam taky roštílila u toho,ale nevím co to bylo za diskuzi
3. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo myslím že i ty jsi tam psala a mám pocit že i já ale jako fakt za boha si nemůžu vzpomenout jsme to řešily že dávaj třiměsíční prdolky nad nočník či travičku chjoo :angry: kde je tomasek ta by určo veděla
3. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mááááám to to je ta fotka :grinning:
3. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikovnááá :wink: a ještě to téma jak se jmenovalo??
3. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou :slight_smile: jsem ko :pensive:
3. črc 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony dobrou taky to budu balit dneska nejp.ve dvanáct :grinning:
3. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už bys po mě chtěla moc našla jsem to v naší diskuzi ale jak se jsmenuje téma to nevím :unamused:
3. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledám hledám :grinning: a už vím psala jsi tam o té africe :grinning:
3. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
majííí mám to batolata posazovat na nočník až od dvou let :slight_smile: jsem se to dočetla no a právě tam psaly z té BKM :grinning: uff tak jsem to ale šikulka :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no,ale kde???????????? :astonished: sme se tam tak fajně rozčilovaly jak psala že v Africe taky nenosí plínky děti a spoustu dalších ptákovin,ale kde fakt neví,kdyby tu byla tomasek tak by ti možná poradila,ale já jsem z toho paroch :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted to jeste musím najítz teda v těch batolatech :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=32961&vOffset=720&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

jestli to není ono tak už tě prdím,si mě tím uplně rozhodila auru jak to musím hledat ,protože kdybych to nenašla tak neusnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát pro dnešek zbohem :rolling_eyes: :pensive:
3. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Vřera jsem už spala Leni. Ale je fakt že bych to věděla :slight_smile: Jinak to dneska vypadá venku hezky co? Když tak brzo už svítí sluníčko.
4. črc 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko my už taky strašíme malá vstala v pět ale to jsem ji kašlala vstala jsem k ní až ve třičtvrtě :rolling_eyes: Dneska má být krásně hlásili tak snad to vyjde ale myslím že jo když už v šest je takhle hezky my jedem odpo někam na vrbici ale bez koupanda
4. črc 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my jdeme hned ráno už na Vřesinu.
4. črc 2009 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek