Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
3. črc 2009
Tak jsem dala pár fotek s dnešního domácího bazénku 🙂
jo mi se milujem,pak přijede ještě se milujem za chvilku se pohádáme ,nenávidíme se a pak se zase milujem takže klasika 😃
m.o.n.i.k.a
3. črc 2009
😃 😃 😃 😃 😃
Něco jak u nás...Koukala jsem do alba, pěkné fotečky 😃
m.o.n.i.k.a
3. črc 2009
Malá je pěkná šídlo, to si s malým budou hezky rozumět, nebo si už rozumí? 😃 😃 😃 No vypadalo to, že jooo 😃
m.o.n.i.k.a
3. črc 2009
píšu jak tatar (opět) :-N
leninnek
3. črc 2009
ahojky tak my sjme nakonec na chvíli byli u té kámošky a pak jsem šla s druhou na procházku sedli jsme na pivko a malá byla protivná tak jsem ji dala na zem a ona si hrála s kamínky 🙂 špinavá byla ale spokojená a chrápe jak zabitá...........zítra jedem k vodě s kámoškou na vrbici nebo kaj ale my se koupat nebudem budem jen vegetit na dece já to nemám ráda takové řeky a přehrady a rybníky to já si radeji zaplatím vstup na koupák či bazén když už :-p maji malá je šikovná teda ten bazének by se líbil i malé ale mít tak balkon no 8-(
marie83
3. črc 2009
leninnek tak já kdybych neměla bazén tak ji to v tom vedru dám třeba do chodby tam je dlažba a když byla mimčo tak jsme ji nafoukly bazén,ale větší v pokojíčku na koberci Martin si tam sedl a čvachtal se sní,ale to bylo fakt vedo a ona byla mimčo takže nemohla nacákat 😃
Moni mě se zdá,že si už rozumí,moc pěkně si hrály a slyšlela jsem samé Lukášku,Mařenko no no no asi je nebudem nechávat osamotě 😃 😃 😃 😃
m.o.n.i.k.a
3. črc 2009
No to né no, víš jak jsou ve vývinu a malého bych teda určitě někde s Mařenkou nenechala 😃 😃 😃 On je ďáblík 😉 Né je fajn, že si padli do očka 🙂
leninnek
3. črc 2009
holky nevíte jaké téma jsme to drabli jak dávaj ty mrnata uz nad květináš?žanetka tam predtím i vlozila fotku od jedné a říkali že ji s tomaskem znají to nemuzu najít a chtela jsem to ukázat kámošce to téma projela jsem zpetne dvacet stránek sakra 8-(
marie83
3. črc 2009
bezplenková metoda myslíš?
leninnek
3. črc 2009
ne právě že to byla jiná a ono se to tam tak nějak zapletlo sakra mám sklérozu až to bolí 8-(
leninnek
3. črc 2009
psala tam do dizkuse i tomasek nazor sakra se mi necghce pročítat půl ostravy nez to najdu jak jsme to řešily
marie83
3. črc 2009
já asi vím já sem se tam taky roštílila u toho,ale nevím co to bylo za diskuzi
leninnek
3. črc 2009
jo myslím že i ty jsi tam psala a mám pocit že i já ale jako fakt za boha si nemůžu vzpomenout jsme to řešily že dávaj třiměsíční prdolky nad nočník či travičku chjoo ]-( kde je tomasek ta by určo veděla
marie83
3. črc 2009
mááááám to to je ta fotka 😃
leninnek
3. črc 2009
šikovnááá 😉 a ještě to téma jak se jmenovalo??
m.o.n.i.k.a
3. črc 2009
Holky dobrou 🙂 jsem ko |-|
leninnek
3. črc 2009
mony dobrou taky to budu balit dneska nejp.ve dvanáct 😃
marie83
3. črc 2009
tak to už bys po mě chtěla moc našla jsem to v naší diskuzi ale jak se jsmenuje téma to nevím :-|
leninnek
3. črc 2009
hledám hledám 😃 a už vím psala jsi tam o té africe 😃
leninnek
3. črc 2009
majííí mám to batolata posazovat na nočník až od dvou let 🙂 jsem se to dočetla no a právě tam psaly z té BKM 😃 uff tak jsem to ale šikulka 🙂
marie83
3. črc 2009
jo no,ale kde???????????? :-o sme se tam tak fajně rozčilovaly jak psala že v Africe taky nenosí plínky děti a spoustu dalších ptákovin,ale kde fakt neví,kdyby tu byla tomasek tak by ti možná poradila,ale já jsem z toho paroch 🙂
leninnek
3. črc 2009
tak ted to jeste musím najítz teda v těch batolatech 🙂
marie83
3. črc 2009
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...

jestli to není ono tak už tě prdím,si mě tím uplně rozhodila auru jak to musím hledat ,protože kdybych to nenašla tak neusnu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
marie83
3. črc 2009
Jdu spát pro dnešek zbohem 8-( |-|
leninnek
3. črc 2009
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
tohle je ona 😃 dobrou noc já se tu ještě seknu na icq 😉
tomasek06
4. črc 2009
Krásné ráno! Vřera jsem už spala Leni. Ale je fakt že bych to věděla 🙂 Jinak to dneska vypadá venku hezky co? Když tak brzo už svítí sluníčko.
leninnek
4. črc 2009
Dobré ránko my už taky strašíme malá vstala v pět ale to jsem ji kašlala vstala jsem k ní až ve třičtvrtě 8-( Dneska má být krásně hlásili tak snad to vyjde ale myslím že jo když už v šest je takhle hezky my jedem odpo někam na vrbici ale bez koupanda
tomasek06
4. črc 2009
Tak to my jdeme hned ráno už na Vřesinu.