Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
4. črc 2009
Už se těším! Malý mi tady od rána už nosí plavky a volá že chce už jít čvach čvach 😃
leninnek
4. črc 2009
😃 no já bych i dnesk a byla taky pro koupák ale kámoška ta nechce že nemá plavky v celku že nebude ukazovat svoje strie (jako by na vrboci nebyli lidi ) ale mi to neva jelikož mám stejně své dny a tampon mi nedělá dobře tak smůla no ....... chudák kdyby vyspával dýl tak se mohl probudit a hned by mu to rychleji uběhlo 😃
leninnek
4. črc 2009
no jako já už jsem stihla pomýt nádobí vyžehhlit a uklidit =-) ještě potřebuju do obchodu ale tam je až od devíti a uvařit něco k obědu a ve dvě jedem........jsem dneska ale pracovitá žena 😃 malá mi vypla televizi 8-(
leninnek
4. črc 2009
to je divné jen my dvě jsme tak při ránu vzhůru to maj všechhny tak spací děti =-) já chci taky nebo kdyby mi aspon někdo připravil snídani ale není kdo 8-(
leninnek
4. črc 2009
hmm si tu povídám sama 😃 nevadí zajímalo by mě jestli rostou hřiby ten můj na ně zítra jede tak jsem zvědavá jestli něco nasbírají jsem se včera koukala na pohádku novou o vílách hezká 🙂
tomasek06
4. črc 2009
Já jsem balila věci na koupaliště. Proto jsem tady nebyla. Jo jo jsme tady vždycky ráno jen my dvě 😃
leninnek
4. črc 2009
aháá no a ja tady brozdám a čekám kdy se malé zachce znova spát 8-( no ale sedm ráno a tady pořád nikdo jiný já chci taky tak vyspávat nevyměníme děti 😃
leninnek
4. črc 2009
v kolik vyrážíte?kolik ted stojí vstupné na vřesině?jsem tam byla naposled předloni loni jsme chodili na snp nebo na olešnou
leninnek
4. črc 2009
ty jo jako si to někdy po sobě přečtu a musím se smát ty chyby a vynechávky 😃 stojí za to 😃 žádné zajimavé téma nikde hodila jsem fotos ze včera a jinak se nic neděje k ránu tož kde jsou ty babky?
tomasek06
4. črc 2009
Nevím kde se všichni flákájí! My vyrážíme v osm. Teď to stojí 80, ale já má tu jejich pernamentku, tak pokaždé platím o 10% levnější vstup. Na celý den se to ale vyplatí.
tomasek06
4. črc 2009
Taky si někdy říkám proč ten můj malý nepospí. Asi je vyměníme 😃
tomasek06
4. črc 2009
Tak štvi na Vrbici a přijeď na Vřesinu 😉
tomasek06
4. črc 2009
Tak teď si tady pro změnu povídám já sama se sebou 😃
tomasek06
4. črc 2009
Tak já jdu. Pa pa
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Ahoj holky, no téda vy ranní ptáčata 😃
MY VSTÁVÁME VŽDYCKY KOLEM TÉ PŮL 7
Ale ještě bych spala, jsem jak pytlem praštěná a to jsem byla ještě ráno v 5 vzhůru, nemohla jsem dospat 😃 😃 😃
Jsem teď nervozní jak pes, tak snad budu mít dobrou novinu 😉
Tomasek ty se máš, taky bych jela, ale musím počkat na máťi než dojede z grilovačky co měli včera s holkama 😉
Tak si to užijte pořádně i za nás.(No už si asi jela, nevadí 😃 )
marie83
4. črc 2009
Dobré ráno !
No Moni tak ať ti to vyjde,zapnu počítač a hned taková novinka na icq 😃 ,držím palečky!
Já nevím co budem dneska dělat když manža není doma to je na hovno :-|
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Máji pšššt, 😃
Snad jo. Jsem napnutá jak struna 😃
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Máji my jdem asi nakonec na koupák na Čapkárnu, jestli se Ti chce se přidej, pokud Ti nevadí, že tam bude holka, z nětu s kterou se vidím poprvé 😃
marie83
4. črc 2009
to už je otevřené ta čapkárna?
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Nevím asi jo, minule jak jsme projížděli tak tam lidi byli. Musím se pak podívat na net, ted rážím se psem 😉
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Tak o Té čapkárně jsem našla jen samé fora a ták, a nikde jestli je otevřeno. Ale asi ano, protože tam měíc myslím zpátky lidi byli, byli jsme na té poliklinice naproti.
leninnek
4. črc 2009
já jsem slyšela že už je čapkárna otevřena........jsem byla v hrušce a zas se tam hádala cigána s prodavačkou a pak s pokladní ji obvinovala že ji nedala cigarety no jako jsem měla dost 8-( 😃
leninnek
4. črc 2009
Mony myslím že asi tuším jakou bys mohla mít novinku 😉 a teda pokud myslím správně 😃 tak samozřejmě držím pěsti.......tatínek koupil malé bazének x-) nafukovací si mě maji inspirovala budem foukat a plavat v předsíni 😃 když bude nejhůř
zofinecka
4. črc 2009
Nazdárek holky, tak dneska super počasí co? Co máte v plánu na víkend? 😉
leninnek
4. črc 2009
koukám si zas povídám sama se sebou 😃 tož nevadí no musím se do jedné nějak zabavit a malá mi usla takže asi nebude spát po obědě mě štve můra moje malá
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
leni 😉
Ten bazének je supér nápad , ale my si ho už nebudem pořizovat. Nechcete jít někdo na tu čapkárnu? Asi se nikomu nechce tak daleko co? 😃
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Tož, kde jste všeci?
marie83
4. črc 2009
tak já jsem byla na oběd u našich a teď malá spí s taťkou,mamka se opaluje an mém balkóně a já si jdu lehnou a pak budem zase bazénkovat 🙂 ,Moni můžem se domluvit přes týden na bazén jo 😃
marie83
4. črc 2009
to ještě nejste doma,no vedírko je tak se bazínkujete,Máří jela s našima do obchodu tak mám RELAX.
tomasek06
4. črc 2009
Už jsme doma z koupaliště a bylo bombovně! Hlavně ta voda :-N