• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Už se těším! Malý mi tady od rána už nosí plavky a volá že chce už jít čvach čvach :grinning:
4. črc 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no já bych i dnesk a byla taky pro koupák ale kámoška ta nechce že nemá plavky v celku že nebude ukazovat svoje strie (jako by na vrboci nebyli lidi ) ale mi to neva jelikož mám stejně své dny a tampon mi nedělá dobře tak smůla no ....... chudák kdyby vyspával dýl tak se mohl probudit a hned by mu to rychleji uběhlo :grinning:
4. črc 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako já už jsem stihla pomýt nádobí vyžehhlit a uklidit :confused: ještě potřebuju do obchodu ale tam je až od devíti a uvařit něco k obědu a ve dvě jedem........jsem dneska ale pracovitá žena :grinning: malá mi vypla televizi :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divné jen my dvě jsme tak při ránu vzhůru to maj všechhny tak spací děti :confused: já chci taky nebo kdyby mi aspon někdo připravil snídani ale není kdo :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm si tu povídám sama :grinning: nevadí zajímalo by mě jestli rostou hřiby ten můj na ně zítra jede tak jsem zvědavá jestli něco nasbírají jsem se včera koukala na pohádku novou o vílách hezká :slight_smile:
4. črc 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem balila věci na koupaliště. Proto jsem tady nebyla. Jo jo jsme tady vždycky ráno jen my dvě :grinning:
4. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá no a ja tady brozdám a čekám kdy se malé zachce znova spát :rolling_eyes: no ale sedm ráno a tady pořád nikdo jiný já chci taky tak vyspávat nevyměníme děti :grinning:
4. črc 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik vyrážíte?kolik ted stojí vstupné na vřesině?jsem tam byla naposled předloni loni jsme chodili na snp nebo na olešnou
4. črc 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jako si to někdy po sobě přečtu a musím se smát ty chyby a vynechávky :grinning: stojí za to :grinning: žádné zajimavé téma nikde hodila jsem fotos ze včera a jinak se nic neděje k ránu tož kde jsou ty babky?
4. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím kde se všichni flákájí! My vyrážíme v osm. Teď to stojí 80, ale já má tu jejich pernamentku, tak pokaždé platím o 10% levnější vstup. Na celý den se to ale vyplatí.
4. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si někdy říkám proč ten můj malý nepospí. Asi je vyměníme :grinning:
4. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak štvi na Vrbici a přijeď na Vřesinu :wink:
4. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď si tady pro změnu povídám já sama se sebou :grinning:
4. črc 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu. Pa pa
4. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no téda vy ranní ptáčata :grinning:
MY VSTÁVÁME VŽDYCKY KOLEM TÉ PŮL 7
Ale ještě bych spala, jsem jak pytlem praštěná a to jsem byla ještě ráno v 5 vzhůru, nemohla jsem dospat :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem teď nervozní jak pes, tak snad budu mít dobrou novinu :wink:
Tomasek ty se máš, taky bych jela, ale musím počkat na máťi než dojede z grilovačky co měli včera s holkama :wink:
Tak si to užijte pořádně i za nás.(No už si asi jela, nevadí :grinning: )
4. črc 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno !
No Moni tak ať ti to vyjde,zapnu počítač a hned taková novinka na icq :grinning: ,držím palečky!
Já nevím co budem dneska dělat když manža není doma to je na hovno :unamused:
4. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji pšššt, :grinning:
Snad jo. Jsem napnutá jak struna :grinning:
4. črc 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji my jdem asi nakonec na koupák na Čapkárnu, jestli se Ti chce se přidej, pokud Ti nevadí, že tam bude holka, z nětu s kterou se vidím poprvé :grinning:
4. črc 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už je otevřené ta čapkárna?
4. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím asi jo, minule jak jsme projížděli tak tam lidi byli. Musím se pak podívat na net, ted rážím se psem :wink:
4. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o Té čapkárně jsem našla jen samé fora a ták, a nikde jestli je otevřeno. Ale asi ano, protože tam měíc myslím zpátky lidi byli, byli jsme na té poliklinice naproti.
4. črc 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem slyšela že už je čapkárna otevřena........jsem byla v hrušce a zas se tam hádala cigána s prodavačkou a pak s pokladní ji obvinovala že ji nedala cigarety no jako jsem měla dost :rolling_eyes: :grinning:
4. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony myslím že asi tuším jakou bys mohla mít novinku :wink: a teda pokud myslím správně :grinning: tak samozřejmě držím pěsti.......tatínek koupil malé bazének :dizzy_face: nafukovací si mě maji inspirovala budem foukat a plavat v předsíni :grinning: když bude nejhůř
4. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak dneska super počasí co? Co máte v plánu na víkend? :wink:
4. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám si zas povídám sama se sebou :grinning: tož nevadí no musím se do jedné nějak zabavit a malá mi usla takže asi nebude spát po obědě mě štve můra moje malá
4. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :wink:
Ten bazének je supér nápad , ale my si ho už nebudem pořizovat. Nechcete jít někdo na tu čapkárnu? Asi se nikomu nechce tak daleko co? :grinning:
4. črc 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož, kde jste všeci?
4. črc 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem byla na oběd u našich a teď malá spí s taťkou,mamka se opaluje an mém balkóně a já si jdu lehnou a pak budem zase bazénkovat :slight_smile: ,Moni můžem se domluvit přes týden na bazén jo :grinning:
4. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ještě nejste doma,no vedírko je tak se bazínkujete,Máří jela s našima do obchodu tak mám RELAX.
4. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma z koupaliště a bylo bombovně! Hlavně ta voda :sweat_smile:
4. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek