Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
marie83
4. črc 2009
to věřím v tom pařáku to muselo být super 😉
tomasek06
4. črc 2009
Bylo bylo a jsem taky pěkně usmažená. Proč jste nešli taky k vodě?
tomasek06
4. črc 2009
Tak malý už usnul a já půjdu asi za chvíli taky jsem kaput z toho sluníčka. Jinak Moni ještě ti nebudu gratulovat dopředu a pak dej hlavně vědět 🙂
marie83
4. črc 2009
tak mamka se raději opaluje na mém balkóně a Máří stejně spala do čtyř protože než jsme přišly domů tak se chvilku čachtala,ale pak byla protivná tak šla s mým ta´tkou spát a teď jely do obchu a pak je zatáhla malá do hospody kde mají kozy tak ještě tam jsou a jám mám klid aspoň jsem si uklidila
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
tomi, určitě 🙂
brambora20
4. črc 2009
MOni, ahoj, náhodou jsem na to narazila v nvoých albech, MOOOC GRATULUJU 😉
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Bram 😃 😃 😃
No čekám až mi to potvrdí dr. 😉 Jinak tomu nevěřím :-N
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
jsem prozrazena :-S
A to jsem tam dávala kvůli snažilkám a Vám jsem to chtěla napsat až to bude potvrzené 😉
brambora20
4. črc 2009
Já jsem právě první nebyla jistá, že jsi to ty...můžu otázečku, kolik ti je roků? Live vypadáš hrozně mladoučká...ten šílený rozléhající se hluk to je od vás z baráku? Myslím ty okna? 😉
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
jj bram. To je ve vedlejších vchodech, nám budou dělat od 13 okna. Takže mazéc, ale já tady nebudu to si užije znova mamča, my budem vegetit s Májou teda jestli to platí :-N 🙂
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Jo jinak vypadám no, každý mi odhaduje 16, 17 a jak jim řeknu kolik mi je, čumí na mě jak péro z gauče. 😃
Ještě donedávna jsem si všude brala op aby mi nalili 😃 😃 😃 Mám to po mamce, mamka má 42 a vypadá jak moje ségra, jak jsem rodila tak mamka se byla u dr. zeptat na můj stav, jestli je vše v pohodě a na vizitě mi říká dr. včera tady byla Vaše sestra se na Vás ptát, říkám jo, já vím, ale to byla mamka, tak Ti taky hleděli a prý pardon, říkám nic se neděje, jí to spíš naopak potěší 😃
brambora20
4. črc 2009
Vám teprve budou dělat? :-N To si užijete- teda mamča...fůůůj bordel nad bordel... :-N držím palce, at ti to i u dr. dopadne dobře...Chodí ti Lukášek do školky? tAdy jsou u nás 2, že? Jsem uvažovala, podle čeho se jednou budu rozhodovat...nevíš nějaké názory na ně?
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
Jj malý jde tedka v září tady naproti Vám jak je ta Tylova. tam jsem slyšela chvály, navíc tam dělá bývala sousedka. A tady na Za školou prý zas tak moc dobrá není. Tak nevím. Ale dala jsem ho na Tylovou 😉
brambora20
4. črc 2009
aha, stejně je to zajímavé, jak blízko sebe jsou postavené... 🙂
georgine
4. črc 2009
čauky monikop: no gratulace.. držím pěsti at je vše pořádku 😃
m.o.n.i.k.a
4. črc 2009
jj no, asi je tu dost dětí 😃
A ještě jedna je u kostela za Delvitou, ta patří taky tady pod ty dvě. 🙂
geor, díky, ale zatím jsem to chtěla nechat v utajení až po potvrzení dr. :-N
tomasek06
5. črc 2009
Krásné ráno! 🙂 Moni neboj je to v kapse! Když už tam byla ta druhá čárčka tak je to tam!!!!! Gratuluji!!!!
tomasek06
5. črc 2009
Čárečka 😃
tomasek06
5. črc 2009
Leni kde jsi? Dneska trháš partu 😃
tomasek06
5. črc 2009
No kde se při neděli flákáte? 😃 😃 😃
zofinecka
5. črc 2009
Dobré ránko!
No my se flákáme u tv 😃
marie83
5. črc 2009
Dobré ráno ženy 😃 ,my máme tatínka doma teď se tu šulají na gauči oba a dívají se na Markízu na pohádku :-N
Moni to víš že to PLATÍ neboj aspoň se nebudem nudit 😉
tomasek06
5. črc 2009
Tak u TV jo? Já teď dorazila z obchodu, mám postavený oběd a vyprané dvě pračky 😃 A už dneska nic nedělám 😃
marie83
5. črc 2009
já taky peru a na oběd jdeme k našim mají kačenku,zelí a maminčin bramborový knedlík mňááám 😃 a pak asi půjdem ke tchánovy 8-(
tomasek06
5. črc 2009
Tak to máš Máji super program. Já se dneska budu jen válet a válet!
lucenekautor
5. črc 2009
čus bus autobus
tomasek máme to stejně...jen ještě vysaju podlahy :-p
dneska to nankoupoák moc nevypadá co? šla bych...
tomasek06
5. črc 2009
Dneska už se koupat nebudeme! Jen jeden den pěkně a zase konec! Ty léta začínají být pěkně hnusní že? Navíc na mě něco leze. Bolí mě v krku a začínám být nějaká slabá 😞
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
Dobré ránko, holky moc děkujíí, ale pššt 😉 Ať mi to potrvdí dr., ale bývá mě už špatně trošičku. Hlavně jak něco jím. :-S To do sebe natlačím trochu a je mi z toho šoufl, hlavně, že mám hlad :-N 😃
No ale počkám fakt na tu dr. 😉
Jnak my jedeme dneska odpol. s babičkou na hřbitov :-| Musí tam být tež každý týden skoro, mamka už z ní šílí a já taky 😃 Tak snad to v pohodě zvládnu 😉
Máji tak si užij manžílka x-)
marie83
5. črc 2009
no jo tento způsob léta zdá se mi podivný 😃 nebo jak to říkal v tom filmu českém? Je to na prd sice bych chtěla ať tam kde zrovna jede manža je chládek,protože v tom autě to má šílené teď jsem doprala jeho věcy a byla uplně černá voda fuj,tak je špinavý spocený jak bych to nemohla dělat :-| ,teď tu chrní okoupal se,oholil a teď spí,ale asi ho vzbudím chci aby zajel do ikey a koupil mi 4 židle ke stolu kuch. 😉
tomasek06
5. črc 2009
Tento způsob léta se mi zdá poněkud nešťastným..........

Začni psát odpověď...

Odešli