• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
to věřím v tom pařáku to muselo být super :wink:
4. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo bylo a jsem taky pěkně usmažená. Proč jste nešli taky k vodě?
4. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý už usnul a já půjdu asi za chvíli taky jsem kaput z toho sluníčka. Jinak Moni ještě ti nebudu gratulovat dopředu a pak dej hlavně vědět :slight_smile:
4. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mamka se raději opaluje na mém balkóně a Máří stejně spala do čtyř protože než jsme přišly domů tak se chvilku čachtala,ale pak byla protivná tak šla s mým ta´tkou spát a teď jely do obchu a pak je zatáhla malá do hospody kde mají kozy tak ještě tam jsou a jám mám klid aspoň jsem si uklidila
4. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, určitě :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOni, ahoj, náhodou jsem na to narazila v nvoých albech, MOOOC GRATULUJU :wink:
4. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram :grinning: :grinning: :grinning:
No čekám až mi to potvrdí dr. :wink: Jinak tomu nevěřím :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem prozrazena :confounded:
A to jsem tam dávala kvůli snažilkám a Vám jsem to chtěla napsat až to bude potvrzené :wink:
4. črc 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě první nebyla jistá, že jsi to ty...můžu otázečku, kolik ti je roků? Live vypadáš hrozně mladoučká...ten šílený rozléhající se hluk to je od vás z baráku? Myslím ty okna? :wink:
4. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bram. To je ve vedlejších vchodech, nám budou dělat od 13 okna. Takže mazéc, ale já tady nebudu to si užije znova mamča, my budem vegetit s Májou teda jestli to platí :sweat_smile: :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak vypadám no, každý mi odhaduje 16, 17 a jak jim řeknu kolik mi je, čumí na mě jak péro z gauče. :grinning:
Ještě donedávna jsem si všude brala op aby mi nalili :grinning: :grinning: :grinning: Mám to po mamce, mamka má 42 a vypadá jak moje ségra, jak jsem rodila tak mamka se byla u dr. zeptat na můj stav, jestli je vše v pohodě a na vizitě mi říká dr. včera tady byla Vaše sestra se na Vás ptát, říkám jo, já vím, ale to byla mamka, tak Ti taky hleděli a prý pardon, říkám nic se neděje, jí to spíš naopak potěší :grinning:
4. črc 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám teprve budou dělat? :sweat_smile: To si užijete- teda mamča...fůůůj bordel nad bordel... :sweat_smile: držím palce, at ti to i u dr. dopadne dobře...Chodí ti Lukášek do školky? tAdy jsou u nás 2, že? Jsem uvažovala, podle čeho se jednou budu rozhodovat...nevíš nějaké názory na ně?
4. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj malý jde tedka v září tady naproti Vám jak je ta Tylova. tam jsem slyšela chvály, navíc tam dělá bývala sousedka. A tady na Za školou prý zas tak moc dobrá není. Tak nevím. Ale dala jsem ho na Tylovou :wink:
4. črc 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, stejně je to zajímavé, jak blízko sebe jsou postavené... :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky monikop: no gratulace.. držím pěsti at je vše pořádku :grinning:
4. črc 2009 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj no, asi je tu dost dětí :grinning:
A ještě jedna je u kostela za Delvitou, ta patří taky tady pod ty dvě. :slight_smile:
geor, díky, ale zatím jsem to chtěla nechat v utajení až po potvrzení dr. :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! :slight_smile: Moni neboj je to v kapse! Když už tam byla ta druhá čárčka tak je to tam!!!!! Gratuluji!!!!
5. črc 2009 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čárečka :grinning:
5. črc 2009 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kde jsi? Dneska trháš partu :grinning:
5. črc 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde se při neděli flákáte? :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
No my se flákáme u tv :grinning:
5. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :grinning: ,my máme tatínka doma teď se tu šulají na gauči oba a dívají se na Markízu na pohádku :sweat_smile:
Moni to víš že to PLATÍ neboj aspoň se nebudem nudit :wink:
5. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u TV jo? Já teď dorazila z obchodu, mám postavený oběd a vyprané dvě pračky :grinning: A už dneska nic nedělám :grinning:
5. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky peru a na oběd jdeme k našim mají kačenku,zelí a maminčin bramborový knedlík mňááám :grinning: a pak asi půjdem ke tchánovy :rolling_eyes:
5. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš Máji super program. Já se dneska budu jen válet a válet!
5. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus autobus
tomasek máme to stejně...jen ještě vysaju podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska to nankoupoák moc nevypadá co? šla bych...
5. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska už se koupat nebudeme! Jen jeden den pěkně a zase konec! Ty léta začínají být pěkně hnusní že? Navíc na mě něco leze. Bolí mě v krku a začínám být nějaká slabá :frowning2:
5. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky moc děkujíí, ale pššt :wink: Ať mi to potrvdí dr., ale bývá mě už špatně trošičku. Hlavně jak něco jím. :confounded: To do sebe natlačím trochu a je mi z toho šoufl, hlavně, že mám hlad :sweat_smile: :grinning:
No ale počkám fakt na tu dr. :wink:
Jnak my jedeme dneska odpol. s babičkou na hřbitov :unamused: Musí tam být tež každý týden skoro, mamka už z ní šílí a já taky :grinning: Tak snad to v pohodě zvládnu :wink:
Máji tak si užij manžílka :dizzy_face:
5. črc 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tento způsob léta zdá se mi podivný :grinning: nebo jak to říkal v tom filmu českém? Je to na prd sice bych chtěla ať tam kde zrovna jede manža je chládek,protože v tom autě to má šílené teď jsem doprala jeho věcy a byla uplně černá voda fuj,tak je špinavý spocený jak bych to nemohla dělat :unamused: ,teď tu chrní okoupal se,oholil a teď spí,ale asi ho vzbudím chci aby zajel do ikey a koupil mi 4 židle ke stolu kuch. :wink:
5. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento způsob léta se mi zdá poněkud nešťastným..........
5. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek