• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
den: tak já jsem taky nic v noci neslyšela, ale že pršelo to vím :slight_smile:
8. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prý buřilo mamka říkal,že ji baby v robotě říkaly že byla bouřka já jsem nic neslyšela ani ona ne,tak to asi moc nebylo :slight_smile: ,doufám že dneska to zas zaspíme :grinning: :pensive:
8. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v to taky doufám. Musím se vyspat, zítra jdeme na poradnu, tak jsem zvědavá :slight_smile: :wink:
8. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi drzím palce a jak budeš moct napiš, ať tu neprasknem napětím :wink:
8. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..... :slight_smile:
9. zář 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!!! Tak máme tatínka v práci a tak můžu sedět u PC :grinning: Teď byl tři dny doma a stáhnul si nějakou novou hru a tak tu seděl každou volnou minutu - no jak malé dítě!!!
Zofi - držím palečky při dnešní poradně, pak dej vědět jak jste dopadly. Jinak jsem koukala na tvoje fotečky a tvůj manžel mi fakt připadá dost povědomý. Nedělal někdy i revizora :wink: ?
9. zář 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Žofi, jako u nás, jen s tím rozdílem, že u nás tu hru (možná jinou) hráli 4 lidi :grinning:
Ale už to mají děti zakázané, začala škola.
9. zář 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo tam být Zany, teda na co já myslím :grinning: :grinning:
9. zář 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzul, na jednu stránku jsem ráda, že taťulda je doma, nikde se nezdržuje, ale je to fakt počítačový maniak. Už když jsme se seznámili, tak mi jeho rodiče říkali, že čekali ženskou s hlavou jak monitor, že prostě jejich syn se nemůže do nikoho jiného zamilovat :grinning: Ale za ty roky už jsem si zvykla.....
9. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět. Poradna dopadla dobře. Sice to dr. na UTZ vycházelo jinak, ale říkal že je to v normě. Jinak jsem přibrala dvě kila, takže za celé těhu jsem přibrala 3 kila :grinning: .
Zany: manža dělá revizora a taky jezdí :grinning:
9. zář 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, tak to je fajn, že je vše OK. No a to koukám, že jsi přibrala jen tři kilča!!! Já měla nahoře 12 :sweat_smile: Jakto že tak málo přibíráš? Bylo ti ze začátku zle? No tak s tím revizorem jsem se trefila, jsem si říkala, že mě už několikrát tvůj manžel kontroloval :wink: Naštěstí jsem vždy měla jízdenku. Pokutu jsem dostala jedinkrát, a to asi před sedmi lety :sweat_smile:
9. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, já nevím proč tak málo přibírám. Zle mi vůbec nebylo, ale nemihla jsem pořádně jíst, tak asi tím :grinning: a i tím, že jsem zezačátku nejedla sladké. :grinning:
9. zář 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, tak já také sladké nejdela, nebo vlastně jo, ze začátku jsem si sem tam něco dobrého dala, ale pak už jsem měla těhu cukrovku, tak to jsem nemohla....
Přitom bříško máš krásné!!! No po porodu budeš mít určitě méně, než před těhotenstvím, tak to máš i docela fajn!!! Moje kamarádka taky přibrala při těhotenství jen 4kila, ale přitom se starala o prvního syna - dvouletého, ten jí dává docela dost zabrat, takže to jsem se ani nedivila.
9. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, starších prcků, spinkají Vám ještě prcci po obědě? No mě Mišule už od roka a půl přes den nespává. Má plno energie a vůbec to nepotřebuje...
9. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany...mě chodí kluci spat oba. Jsou na to zvykly a relativně to i potřebují..... :wink: jsou to dva čerti. Ten starší chodí i sam (nemusí) ale chce. I ve školce spí s těch starších skoro jenom on. Je to maly ochrap :slight_smile:
9. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Chtěla bych vás požádat nevíte kdo by prodal levně rohovou sedačku??

Zany mne chodí obě spat holky od 13h do 15h :grinning:
9. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet a Kyky, tak to odpolední spaní dětí vám teda závidím!!! Ale zase o půl osmé večer je hned tuhá a spí 12hodin.
9. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky - ohledně té sedačky - zkus se kouknout na avízo. Tam je docela velký výběr....
9. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky my máme koženkovou,ale už ta koženka je sešoupaná tak ti ji dám zadarmo,jinak je dobrá jedině z potahem by vypadala jak nová :grinning:
9. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
NA AVIZO JSEM SE KUKALA A PSALA JSEM NA 4 INZ... A ANI JEDNA ODPOVĚĎ..... :angry: :confounded:
9. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste kdo asi nekde venku v takovém krásném počasí co :slight_smile: no to já už jsem se vrátila malá mi chrní a já se po dlouhé době nudím. Malá má dneska měsíc ty jo to tak letí .....teda žofi tři kila tak to závidím to já přibrala 15kg , 13 už mám sice dole ale i tak dvě pořád zustavaj no ale je fakt ze já jsem jedla na co jsem přišla :grinning:
9. zář 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky jaký jste měly dneska den? :slight_smile:
9. zář 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dobrý tchýně mi koupila dárek k svátku a Mařence taky protože jsme obě Marie,no ještě by mě zajímalo co manža ale ten asi nic páč to neslaví,že to je zbytečné :frowning2: blb.
9. zář 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky podívej se na www.i-bazar.cz tam je plno rohových sedaček
9. zář 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec
já měla perný den
byli jsme na gyndě na focení...a sem zvědavá na výsledek, mohlo by to být zajímavé i když s mým debilním ksichtem jsem to sáře spíš kazila :grinning:
co vy?
9. zář 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám naplánované focení na příští týden jak přijede segra z holkama,ale budu je fotit já doma jsem se vsadila,že to udělám hezčejc než to má moje druhá segra od fotografa :grinning: tak držte palušky,snad mě políbí můza.
9. zář 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, vše nejlepší k svátku :grinning: :grinning:

No, u nás den celkem dobrý, až na to, že nám opět babi něco ztratila. Údajně jí prý ukradli z tašky kočárkové lahvičku, jsem fakt naštvaná, protože se z ní Honzíkovi moc dobře pilo a zřejmě už ani nepůjde sehnat. Není týden, aby něco neztratila.
9. zář 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Honzul!
tak to je škoda,to my ztrácely jen dudlíky a plínky plátěné :slight_smile:
9. zář 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honzul a jakou? já nmám doma takvovou starší s divým dudlem z pojištovny jsem dostala láhev boček není to ona? ti ji klidně dám :wink:
9. zář 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
9. zář 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek