• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
A bohužel to sedí úplně na momentální léta v ČR :frowning2: už fakt nemá cenu si objednávat dovolené u nás, protože je malá pravděpodobnost že bude hezky. Už se to tam zatahuje co? Prý mají být zase nějaké šílené bouřky :frowning2:
5. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: tak gratuluji k 2 //. tak tu zase budeme mít těhulku :grinning:
No já doufám že to počasí vydrží do odpoledne. hceme jet na kole :grinning:
5. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi děkuji. :sweat_smile:
5. črc 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi já si myslím že to nevydrží. A bacha hlásili ráno, že budou bouřky a byl u toho vykřičník. Prý s nějakými jevy.
5. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí je fakt děs. Jednou tak a pak zase jinak. No léto jak hrom... Taky jsem slyšela o bouřkách :confounded:
5. črc 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré poledne :slight_smile: se hlásím první jsem vás musela dočíst :wink: Mony gratuluji ke // :dizzy_face: :dizzy_face: a moc ti přeju aby ti to u doktora dobře dopadlo :dizzy_face: tomasek no dneska jsem vstávala přesně před dvaceti minuty :grinning:nějak jsem se včera zdržela s kámoškou do tří do rána ale jsem off zatím tu je mamka tak pohoda ale po obědě jede a my jdem na návštěvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k počasí škoda mluvit vstanu vytáhnu z pračky prádlo pověsím sednu si ke kompu začnu tu psát a začne lít skvěle tak zas letím jak trubka prádlo sundávat :rolling_eyes:
5. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si si teda pospala :grinning: Já jsem taky s malým spala a myslela jsem , že mi to pomůže, ale je mi ještě hůř. Asi nějaká chřipajzna :frowning2:
5. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem u nás už slyšela buřit a sprchlo tady :unamused: ,ale teplo je pořád.My jsme se u našich pěkně napapkaly a teď mi tady oba spí :grinning: ,ale ven asi nepůjdem protože nevíme jak bude každých deset minut je jinak :rolling_eyes:
5. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt! Každou chvíli je tam jinak. My taky nikde nejdeme.
5. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky právě jsem oběvila tuto stránku můžu se přidat ?
5. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jste všechny venku :unamused:
5. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že se můžeš přidat budem rády. :wink:
5. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a vítám tě!
5. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vítám novou mamču :wink:
:wink: Tak my jsme ted dojeli a jsem ráda, že sedím. Malý je protivný, tak se těším až půjde do hajan a já taky :sweat_smile:
5. črc 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vítám novou maminku :wink: copak všechny děláte?my jsme se ted vzbudili z odpoledního spánku tak to jsem zvědavá jestli mi malá do osmi usne :confused: no musíme ji pořádně unavit a zabavit jsem ted dala zase to prádlo ven tak snad ted zas nezačne pršet :rolling_eyes:
5. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted budem obědvat druhé :grinning:
Máme nedochvilnou babičku, tak jsme museli budit malého a jet pro ní a sní na hřbitov :confounded:
Hrůza fakt. :grinning:
5. črc 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen odpočívám a nedělám nic :grinning:
5. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bouřky pořád nic že? A to tak strašili.
5. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme tu měly,ale jen chvilku :wink:
5. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady ani ťuk. Jen v poledne trocha popršelo.
5. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji,manžu máš ještě doma?
5. črc 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky taky dvakrát bouřilo taky odpočívám můžíček vaří hřibačku a dělá mi placky na večeři :dizzy_face: mám strašnou chut ale zas mi bude blbě no :confounded:
5. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Moni teď šel do hospody ze svým ta´tkou a pak by tam měl asi dorazit i můj taťka :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, ták. Tak ještě doma je :slight_smile: No nic. Myslela jsem, že bychom se zítra mohli stavit, ale to nevadí, jen si užijte volné dny spolu :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jede buď v pondělí večer nebo v uterý ráno takže byste se mohly stavit hned v uterý,jestli nic nemáš?
5. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak pak písni, stavila bych se :wink:
5. črc 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pa pa jdu ležet a potit se. Je mi zle.
5. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáčku jakto?Segra teď měla střevní chřipku,taky se potila,hlava se ji točila a hazel to jeden na druhého začala stím malá Gabča pak stará Gabča :grinning: pak děda a i švagr říkal že už ho všechno bolí :confounded:
5. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No střevní chřipka to není. Bolí mě celý člověk a jsem strašně slabá. Průjem nemám a ani nezvarcím. To mám asi z toho, jak jsem tak zmokla a šla úplně mokrá :frowning2:
5. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná nebo to bude střevní chřipka teprve ,no snad ti bude zítra dobře :slight_smile:
5. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek