Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
5. črc 2009
A bohužel to sedí úplně na momentální léta v ČR 😞 už fakt nemá cenu si objednávat dovolené u nás, protože je malá pravděpodobnost že bude hezky. Už se to tam zatahuje co? Prý mají být zase nějaké šílené bouřky 😞
zofinecka
5. črc 2009
moni: tak gratuluji k 2 //. tak tu zase budeme mít těhulku 😃
No já doufám že to počasí vydrží do odpoledne. hceme jet na kole 😃
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
Žofi děkuji. :-N
tomasek06
5. črc 2009
Žofi já si myslím že to nevydrží. A bacha hlásili ráno, že budou bouřky a byl u toho vykřičník. Prý s nějakými jevy.
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
To počasí je fakt děs. Jednou tak a pak zase jinak. No léto jak hrom... Taky jsem slyšela o bouřkách :-S
leninnek
5. črc 2009
Bré poledne 🙂 se hlásím první jsem vás musela dočíst 😉 Mony gratuluji ke // x-) x-) a moc ti přeju aby ti to u doktora dobře dopadlo x-) tomasek no dneska jsem vstávala přesně před dvaceti minuty 😃nějak jsem se včera zdržela s kámoškou do tří do rána ale jsem off zatím tu je mamka tak pohoda ale po obědě jede a my jdem na návštěvu :-p a k počasí škoda mluvit vstanu vytáhnu z pračky prádlo pověsím sednu si ke kompu začnu tu psát a začne lít skvěle tak zas letím jak trubka prádlo sundávat 8-(
tomasek06
5. črc 2009
Tak to si si teda pospala 😃 Já jsem taky s malým spala a myslela jsem , že mi to pomůže, ale je mi ještě hůř. Asi nějaká chřipajzna 😞
marie83
5. črc 2009
tak já jsem u nás už slyšela buřit a sprchlo tady :-| ,ale teplo je pořád.My jsme se u našich pěkně napapkaly a teď mi tady oba spí 😃 ,ale ven asi nepůjdem protože nevíme jak bude každých deset minut je jinak 8-(
tomasek06
5. črc 2009
To je fakt! Každou chvíli je tam jinak. My taky nikde nejdeme.
ncoci1
5. črc 2009
Ahoj holky právě jsem oběvila tuto stránku můžu se přidat ?
ncoci1
5. črc 2009
Asi jste všechny venku :-|
marie83
5. črc 2009
To víš že se můžeš přidat budem rády. 😉
tomasek06
5. črc 2009
Ahojky a vítám tě!
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
Ahojky vítám novou mamču 😉
😉 Tak my jsme ted dojeli a jsem ráda, že sedím. Malý je protivný, tak se těším až půjde do hajan a já taky :-N
leninnek
5. črc 2009
ahojky vítám novou maminku 😉 copak všechny děláte?my jsme se ted vzbudili z odpoledního spánku tak to jsem zvědavá jestli mi malá do osmi usne =-) no musíme ji pořádně unavit a zabavit jsem ted dala zase to prádlo ven tak snad ted zas nezačne pršet 8-(
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
my ted budem obědvat druhé 😃
Máme nedochvilnou babičku, tak jsme museli budit malého a jet pro ní a sní na hřbitov :-S
Hrůza fakt. 😃
tomasek06
5. črc 2009
Já jen odpočívám a nedělám nic 😃
tomasek06
5. črc 2009
Ty bouřky pořád nic že? A to tak strašili.
marie83
5. črc 2009
my jsme tu měly,ale jen chvilku 😉
tomasek06
5. črc 2009
Tak tady ani ťuk. Jen v poledne trocha popršelo.
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
Máji,manžu máš ještě doma?
leninnek
5. črc 2009
jo taky taky dvakrát bouřilo taky odpočívám můžíček vaří hřibačku a dělá mi placky na večeři x-) mám strašnou chut ale zas mi bude blbě no :-S
marie83
5. črc 2009
ne Moni teď šel do hospody ze svým ta´tkou a pak by tam měl asi dorazit i můj taťka 🙂
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
joo, ták. Tak ještě doma je 🙂 No nic. Myslela jsem, že bychom se zítra mohli stavit, ale to nevadí, jen si užijte volné dny spolu 🙂
marie83
5. črc 2009
Moni jede buď v pondělí večer nebo v uterý ráno takže byste se mohly stavit hned v uterý,jestli nic nemáš?
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
ok, tak pak písni, stavila bych se 😉
tomasek06
5. črc 2009
Holky pa pa jdu ležet a potit se. Je mi zle.
marie83
5. črc 2009
chudáčku jakto?Segra teď měla střevní chřipku,taky se potila,hlava se ji točila a hazel to jeden na druhého začala stím malá Gabča pak stará Gabča 😃 pak děda a i švagr říkal že už ho všechno bolí :-S
tomasek06
5. črc 2009
No střevní chřipka to není. Bolí mě celý člověk a jsem strašně slabá. Průjem nemám a ani nezvarcím. To mám asi z toho, jak jsem tak zmokla a šla úplně mokrá 😞
marie83
5. črc 2009
možná nebo to bude střevní chřipka teprve ,no snad ti bude zítra dobře 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli