• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tomasek, tak at si co nejdřív fit :wink:
5. črc 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme to stihli a bez deště. Nějak se jim ta předpověď nevydařila :grinning:
Jinak vítám novou maminu :wink:
5. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už všechny spíte? :grinning:
5. črc 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne právě lovím mola nebo co to tu lítá za sviňi :rolling_eyes:
5. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem četla holím mola :grinning: :grinning: :grinning: Taky čekám co mi tu přilítne, mám otevřený balkon a rozvíceno, jinak jsem slepá :D
5. črc 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ,já má taky optevřeno protože je vedro to je děs.
Manža už jede domů tak beru váleček a jdu se postavit ke dveřím ještě bych měla hodit zepar natáček :grinning:
5. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kura to by bylo. To by byl dobrý pohled na manželku :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu do hajan, snad usnu v tom horku :(
Dobrou :slight_smile:
5. črc 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak už mám rýmu a kašel. No paráda. Snad to malý nechytne.
6. črc 2009 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy zase ještě spíte? :grinning: Co máte dneska v plánu? Mě sice není moc OK, ale už musím s malým ven.
6. črc 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Tomasek, tak se brzy uzdrav. :wink:
Jinak v plánu nevím co bude dělat :slight_smile:
Asi půjdem na chvíli ven. Jsem chtěla dneska volat natěšeně dr., ale je vlastně svátek :frowning2: Tak musím počkat do zítřka,chjo :angry:
6. črc 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj máš to jisté Moni!!!! Jen je otázka jestli už to uvidí na ultrazvuku. Já jsem měla taky tu jednu čárku slabou a šla natěšená k doktorovi a on mi řekl že tam ještě není nic vidět :frowning2: Tak jsem byla našvanájak blázen :angry: My se snažili 2,5 roku.
6. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, ale na tom mamatstu jsem měla už silnější tu čárku :slight_smile:
Toho 3.7 byla sabočka a 5 už výraznější. Na fotkách to nejde ani tak vidět. Jsem to fotila mobilem, foták máme asi někde zbalený a nechtělo se mi v taškách hrabat.
Kamarátka říkala, že byla dr. v 5tt a že nic nebylo vidět, ale že jí potvrdil, že je těhu. A pak si jí přizíval a ve 12tt dostala průkazku.
Jen chci aby mi to potvrdila. A já můžu být si myslím tak 4tt. Uvidíme. Jí zavolám a uvidíme na kdy mě obj.ms mě mešká týden. :sweat_smile:
My jsme se ted snažili rok :confounded:
6. črc 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj to bude 100% :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko já jsem si dnesk opět přispala ted jsem vstávala a musím se dát co nejrychleji do kupy jelikož tatínek už nám odchází do práce a malá řádí jak černá ruka :rolling_eyes: .........Mony neboj držíme ti :wink:
6. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý si zase a opět jezdí s vlakama, tak mám klid. Už jsem si postavila oběd. Dneska máme španělské ptáčky a rýži.
6. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to já si dneska udělám řízek a bramborovou kaši malé kaši masoo a udělám ji mrkev k tomu když je ten svátek plán by byl ještě ho pak realizovat a chtěla bych vědět jestli máme obchod otevřený at nelezu zbytečně vypadá to že bude dneska hezky ale co podniknout netuším
6. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase budeme doma. Malý se mi teď vzbudil s horečkou :cry: Zítra asi půjdeme k doktorce.
6. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš tomasek tak to je na houby no snad to nebude nic horšího a budete oba brzy fit :wink: no malá zatím nevypadá nějak na spánek a já už bych i šla :grinning:
6. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, to je mi líto. Snad budete brzy v pořádku, hlavně bobek, ty horečky :frowning2: ach jo :confounded:
6. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsme oba na hromadě :frowning2: Nehorší je, že je takový uplakaný a mě je taky zle. Teď zabral nurofen tak čučí na pohádky.
6. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak aspon, že tak. Za chvíli mu ty horečky přejdou. A bude v pohodě :wink:
Ty se taky uzdrav :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute ženy my jsme byly dneska u Ostravice máme to tu kousek a pak jsme se stavily na zahrádku na pivko a Máří tam má takové kozenky tak je krmí a hraje si tam je to tam fajn :wink:
Za chvilku příjde tchán :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak co moni příjdete zítra na kafčo?
6. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Máji, právě na Vás myslím. Skočím zítra k dr. ke gyndě jestli by mě nevzala hned popřípadě at mě obj. a hned bychom přišli k Tobě, máme to po cestě mám jí na poliklinice.
6. črc 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super už víš kam máš jet tak my budem čekat :wink:
6. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malý zatím nedostal další teplotu, tak snad to bude v poho. Dneska mi volala kámoška ať s ní jedu v pondělí na chatu na Ostravici. Tak doufám že budeme zdraví a pojedeme.
6. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic už to bylo vysvětleno.
6. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem to zakřikla :frowning2: Malý šel už zase spát a zase s horečkou :cry:
6. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek