Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
tomasek, tak at si co nejdřív fit 😉
zofinecka
5. črc 2009
Tak jsme to stihli a bez deště. Nějak se jim ta předpověď nevydařila 😃
Jinak vítám novou maminu 😉
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
To už všechny spíte? 😃
marie83
5. črc 2009
já ne právě lovím mola nebo co to tu lítá za sviňi 8-(
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
jsem četla holím mola 😃 😃 😃 Taky čekám co mi tu přilítne, mám otevřený balkon a rozvíceno, jinak jsem slepá 😃
marie83
5. črc 2009
😃 😃 😃 ,já má taky optevřeno protože je vedro to je děs.
Manža už jede domů tak beru váleček a jdu se postavit ke dveřím ještě bych měla hodit zepar natáček 😃
m.o.n.i.k.a
5. črc 2009
No kura to by bylo. To by byl dobrý pohled na manželku 😃 😃 😃
Jdu do hajan, snad usnu v tom horku 😞
Dobrou 🙂
tomasek06
6. črc 2009
Krásné ráno! Tak už mám rýmu a kašel. No paráda. Snad to malý nechytne.
tomasek06
6. črc 2009
Vy zase ještě spíte? 😃 Co máte dneska v plánu? Mě sice není moc OK, ale už musím s malým ven.
m.o.n.i.k.a
6. črc 2009
Dobré ránko.
Tomasek, tak se brzy uzdrav. 😉
Jinak v plánu nevím co bude dělat 🙂
Asi půjdem na chvíli ven. Jsem chtěla dneska volat natěšeně dr., ale je vlastně svátek 😞 Tak musím počkat do zítřka,chjo ]-(
tomasek06
6. črc 2009
Neboj máš to jisté Moni!!!! Jen je otázka jestli už to uvidí na ultrazvuku. Já jsem měla taky tu jednu čárku slabou a šla natěšená k doktorovi a on mi řekl že tam ještě není nic vidět 😞 Tak jsem byla našvanájak blázen ]-( My se snažili 2,5 roku.
m.o.n.i.k.a
6. črc 2009
Tomi, ale na tom mamatstu jsem měla už silnější tu čárku 🙂
Toho 3.7 byla sabočka a 5 už výraznější. Na fotkách to nejde ani tak vidět. Jsem to fotila mobilem, foták máme asi někde zbalený a nechtělo se mi v taškách hrabat.
Kamarátka říkala, že byla dr. v 5tt a že nic nebylo vidět, ale že jí potvrdil, že je těhu. A pak si jí přizíval a ve 12tt dostala průkazku.
Jen chci aby mi to potvrdila. A já můžu být si myslím tak 4tt. Uvidíme. Jí zavolám a uvidíme na kdy mě obj.ms mě mešká týden. :-N
My jsme se ted snažili rok :-S
tomasek06
6. črc 2009
Neboj to bude 100% 😃 😃 😃
m.o.n.i.k.a
6. črc 2009
Jsem zvědavá 😃 😃 😃
leninnek
6. črc 2009
Dobré ránko já jsem si dnesk opět přispala ted jsem vstávala a musím se dát co nejrychleji do kupy jelikož tatínek už nám odchází do práce a malá řádí jak černá ruka 8-( .........Mony neboj držíme ti 😉
tomasek06
6. črc 2009
Malý si zase a opět jezdí s vlakama, tak mám klid. Už jsem si postavila oběd. Dneska máme španělské ptáčky a rýži.
leninnek
6. črc 2009
jéé to já si dneska udělám řízek a bramborovou kaši malé kaši masoo a udělám ji mrkev k tomu když je ten svátek plán by byl ještě ho pak realizovat a chtěla bych vědět jestli máme obchod otevřený at nelezu zbytečně vypadá to že bude dneska hezky ale co podniknout netuším
tomasek06
6. črc 2009
Tak zase budeme doma. Malý se mi teď vzbudil s horečkou 😢 Zítra asi půjdeme k doktorce.
leninnek
6. črc 2009
ježiš tomasek tak to je na houby no snad to nebude nic horšího a budete oba brzy fit 😉 no malá zatím nevypadá nějak na spánek a já už bych i šla 😃
m.o.n.i.k.a
6. črc 2009
tomasek, to je mi líto. Snad budete brzy v pořádku, hlavně bobek, ty horečky 😞 ach jo :-S
tomasek06
6. črc 2009
No jsme oba na hromadě 😞 Nehorší je, že je takový uplakaný a mě je taky zle. Teď zabral nurofen tak čučí na pohádky.
m.o.n.i.k.a
6. črc 2009
No tak aspon, že tak. Za chvíli mu ty horečky přejdou. A bude v pohodě 😉
Ty se taky uzdrav 🙂
marie83
6. črc 2009
čaute ženy my jsme byly dneska u Ostravice máme to tu kousek a pak jsme se stavily na zahrádku na pivko a Máří tam má takové kozenky tak je krmí a hraje si tam je to tam fajn 😉
Za chvilku příjde tchán :-p
Tak co moni příjdete zítra na kafčo?
m.o.n.i.k.a
6. črc 2009
Jo Máji, právě na Vás myslím. Skočím zítra k dr. ke gyndě jestli by mě nevzala hned popřípadě at mě obj. a hned bychom přišli k Tobě, máme to po cestě mám jí na poliklinice.
marie83
6. črc 2009
tak super už víš kam máš jet tak my budem čekat 😉
m.o.n.i.k.a
6. črc 2009
Ok, 🙂
tomasek06
6. črc 2009
No malý zatím nedostal další teplotu, tak snad to bude v poho. Dneska mi volala kámoška ať s ní jedu v pondělí na chatu na Ostravici. Tak doufám že budeme zdraví a pojedeme.
tomasek06
6. črc 2009
tomasek06
6. črc 2009
Tak nic už to bylo vysvětleno.
tomasek06
6. črc 2009
No tak jsem to zakřikla 😞 Malý šel už zase spát a zase s horečkou 😢