• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak my tu máme pojišťováka manža se chce pojistit kdyby se mi zabil v autě tak ať něco mám(doufám,že se nezabije!!!!!!!! :confounded: ),ale jdu si zakouřit na balkon ať se jim tu necmrndám :grinning:
6. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji no toto, nepřivolávej to :angry:
Máji budu zítra u Tebe něvím asi kolem 9. Hned ráno jak vstanu tak jedu k dr. tak nevím jestli mě vezme hned nebo obj. at víš. Tak zatím pá, pro dnešek a zítřek dopol. tady nebudu. Dobrou :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tomasek tu diskuzi už jsem četla :slight_smile: to je na houby že má zase malý horečku :frowning2: snad aspon do té chaty budete oba fit :wink: mony k jakému dr. chodíš ?u nás se šlo spát dneska s křikem :unamused: nechtělo se ji :rolling_eyes:
6. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme pojištěnou i Mařenku a nechaly jsme ji pojistit i když budem u někoho na návštěvě nebo v obchodě a ona něco zničí,tak jsem to volala segře a švagr říkal,že to je super a jestli se to vztahuje i na pokreslené zdi :grinning: :grinning: no co bude malířka :wink: ,ale to je dobrá věc aspoň nemusím trnout v obchodě hrůzou že poletí a rozbije třeba nějaké víno nebo skleničky i když ji mám raději ve vezokíku projistotu :wink:
Moni dobrá tedy počítám stím :wink:
6. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo mji dobrý my máme malou pojištěnou jen proti úrazu a kde jste ji to nechali pojistit?
6. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda- upsané až hrůza:slight_smile:)) moni, budu na Tebe myslet a strašně moc držet palce. nám ted ty tři dny volna utekli jak voda, v sobotu oslava, v neděli celoden.výlet a dneska návštěva. tak sme se pomalu nezastavili. jinak v pátek jedeme na chatu na dovolenou, tak snad bude aspon trošku pěkně. jinak my malou budeme nechávat teprve pojistit a proti všemu ještě nevím. jinak kdo berete sleep and play-plínky od pampers tak interspar bude mít od středy akci:slight_smile:)
6. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak už jsem doma. Kluky jsem zanechala na chatě s babičkou :slight_smile: .
Chceme malovat ale asi to budeme muset odložit :confounded: včera jsem se pro něco ohla a už jsem se malem nepostavila. Bolest šílená....v noci jsem skoro nespala. Bojím se abych nemusela na nějaké obstřiky :frowning2:

Majo to je dobré nechat se pojistit nikdy nevíš že.... :grinning: :grinning: Petr je taky pojištěny. A kluky máme taky pojištěné třeba když pojedou na kole a odřou auto nebo něco podobného :wink:

No nic já jdu spinkat a zítra se ukažu ale až asi odpoledne....nepujde zase elektrika :rolling_eyes: a ještě 10 a 14. No co budu dělat nevím ...... asi spááát :grinning: :grinning: dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, to sem nedávno zažila taky, chytře sem zvedala vaničku plnou vody- jestli máš parafín nebo nějaký hřejivý gel tak to nahřívej. švagrová je dr. právě dělá taková záda atd tak se mrknu co mi dala
6. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: No pro mě moc krásné není, skoro jsem nespala. Malý mi teď ještě usnul a pak fičíme k doktorce.
7. črc 2009 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jsem dneska druhá vstávalo jsme před půl hodinkou :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak náš budíček byl dneska o půl šesté a vzhledem k tomu, že sem šla spát něco po půlnoci.... tak budu dneska padat na čumák a to du šít nikči šatičkyy(du-protože nemám svůj stroj)
7. črc 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
leni víš že ani nevím myslím že Generali tam je pojišťený určitě manža,ale ten chlapík dělá u více pojišťoven myslím že u 28 tak v tom má aspoň přehled a ví co která může nabýdnout výhodného,akurát říkal že když zničí něco doma tak se to na to nevztahuje,ale že přece není problém tu zničenou věc dát k sousedům jako že je jejich že :wink: ,hlavně se musel manža pojistit třeba když se nabourá a zničí náklad kdyby zjistily že je to jeho vina že to měl málo přidělané např. tak by to musel platit a taky kdyby měl uraz i Máří stačí vyražený zub a nebo zlomená ruka,že a u těch děcek je to hned.Ale mluvil moc rozumě bylo vydět,že ví o čem mluví ne jak někteří co nabízejí a sami ví hov.. :wink:
když tak bych ti na něj dala kontakt :wink:
7. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No -maji mě právě zaujalo to pojištěni proti zničení věcí to by mě nějak nenapadlo my máme jen to úrazové pojištění malá to má právě spojené se spořením a mám to i tak že kdyby se mi nebo davidovi neco stalo tak dostane vyplacenou rentu do 18.let takže by byla jako zajištěná no a ted mě zaujalo i to zničení věcí to taky není špatné ale s tím možná počkáme ještě do školky uvidím musíme o tom podebatovat s můžíkem ........jo jinak nesnáším už ty lidi co zastavuj a nabízej a vnucujou cokoliv :angry: už se ani nezastavuju naposled jsem se loni nechala zlákat do agelu sebe i malou doma mě přítel zprdl ale já už topodepsala no a taky to stálo za ..... ale tak stane se no :grinning:
7. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já na to nereaguju a uplně nesnáším když jdu z matkou a ona začne na ty lidi jakkoliv reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale tohle sehnal manža nějak a je dobré že on se přispůsobí manželovi,protože Martin nemá moc času takže mu zavolá kdy může a on přijede i ve svátek jako byl včera :slight_smile: ,Ale to proti zničení je fakt dobré aspoň nemusím mít strach zničeho :grinning: víš jak půjdeš v drogerii kolem regalu a zhodí ti nějakou voňavku nebo cokoliv :slight_smile: já jsem to slyšlela už kdysi říkala švagrová z Německa,že tak mají malého pojišťeného.
7. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kámoš taky dělá pro více pojišťoven a bank, tak se ho na to zkusím zeptat-taky by se to myslím hodilo(pak ti přepošlu to - co mi pošle on :wink: :wink: ) jinak - mi ten agel taky nabízeli a mělo to své výhody, ale ted to všechno zeškrkali takže to už tak super opravdu není. věděla sem že doma bude "sranda", když to bez porady podepíšu - tak sem to raději nechala.
7. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím po delší době........malá je nějaká nachcípla,horečka v noci,je celá osypaná,a horká,ale teplotu nemá....tak to zatím neřeším....asi ze slunka....My máme taky pojištění,na t řetí osobu,stojí to pár šupů na rok....Já mám ještě urzovku a životku,to mi platí rodiče......malá taky nějaký uraz v rámci spořky.....Jinak dneska nám malujou barák,tak jsem zvědavá na výsledek.....
7. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já bych bez porady s manžou nic nepodepsala,to by byla vražda :wink: navíc všechno platí on takže bych si to ani nedovolila to by mě pak rovnou zabil a navíc takovým věcem nerozumím tak to nechávám na něm :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak sestra mě obj. na pondělek, že podle výpočtů bych mohla být 4+1tt a to by bylo ještě brzy, tak v pondělí by v tom 5tt už by něco mělo jít vidět, pokud jsem :wink:
Leni chodím k Jelínkové do Hrabůvky, jsem u ní krátce byla jsem tam 2x je starší, ale příjemná :slight_smile:
Ale jsem nervozní, že až v pondělí :sweat_smile: :grinning:
Máji co ten bazén, máte?
7. črc 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo máme krásný barbie bazén a je u toho i kruh a balon tak se aspoń vyčvachtají(doufám) :grinning:
7. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, se máte. Tak hlavně si to užijte a hlavně ty od pondělka budeš zažívat muka s dětma :grinning: :wink:
Ten bazínek musí být krásný, jsem ulítlá na růžové, teda pokud je, ale asi jo, když je to barbie :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak malý je v poho. Moč i krk i průdušky jsou OK. Říkala, že to má z největší pravděpodobností z toho horka a sluníčka. Ještě že tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo moni je růžový :grinning: ,a co se týče těch tří dnů tak to bude v poho nezapomeň že jsem trénovaná :grinning: když tu přijede segra se svýma dvěma holkama tak je tu takly sodoma a gomora :grinning:
7. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku se to pěkně honí to počasí co? Zase na dnešek hlásili bouřky, tak jsem zvědavá jestli dorazí.
7. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme se vyspinkaly a za chvíli razíme ven :slight_smile: tomasek tak to fajn že to není nic vážnějšího :wink: mony ahá no kámoška od ní utekla a já bych nešla k babě já radši chlapy jako doktory :wink: jsem chodila k doktorovi hned naproti jelínkové ale ted si udělal soukromou ordinaci na poliklinice takže druhé těhu bude jednou lepší jelikož tam neměl u sebe ani ultrazvuk takže semnou nemohl chodit ten můj a bylo to takové celé na houby a ted už tam má úplně všechno u sebe... jako taky bych spoustu věcí nepodepsala sama ale tak co se týká zp tak to není až tak závažné že si o tom rozhodnu sama my jsme stejně byli každý u jiné jako výhody byli ale jen půl roku pak to bylo jako každá jiná a ted se stejně spojili s hzp :grinning: no a my jsme zas stejně zpátky u rbp.........copak vy se chystáte dnesk adělat?
7. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak to určitě bude:slight_smile:)) jinak z krve by to nepoznali?lidi venku je vedro jak v....., malá mi spí a já se snažím uklízet, ale v tom vedru..., moni a drahé polovičce si to řekla, co on na to? nebo čekáš na potvrzení??
7. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla a chtěla bych vás všechny pozdravit :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si to nechala taky zjistit z krve, ale zaplatila jsem si to 200 kč.
7. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nemohla vydržet než to uvidí na ultrazvuku :grinning:
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak já jsem sní spokojená po předlejší zkušenosti :slight_smile: Kdy mě odbyla, tady ta mi pěkně vše vysvětlí a ještě se zeptá co bych chtěla ještě vědět, takže jsem spokojená, ale víš jak vždycky se někdo najde :wink: U všech dr.
Den né zatím jsem mu to neřekla, až mi to potvrdí dr. a s krve nevím.Říkala,že je to brzy,že raději v tom 5tt,že to bude jistější. Do pondělka to už vydržím :wink:
Máji, tak to je supér, že jsi zvyklá, aspon nebudeš mít z nás hlavu jak balón :grinning:
7. črc 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z krve to jde zjistit právě na 100% hned v začátcích :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek