• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tomi, to je jedno, raději bych ten ultrazvuk :wink:
7. črc 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi psala segra,že v Lazcích je průtrž jak sviňa a padají kroupy :confounded: tady ještě nic,docela to vypadá venku dobře z okna :grinning:
7. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jestli se to požene od Opavy knám tak to bude na p...,doufám že zítra bude krásně
7. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji pokud by bylo hnusně, tak bych Tě odvezla, jen abych pak trefila zpátky :grinning:
7. črc 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlásí na dnešek šílené bouřky- na noc, ale to už mělo být na dnešek tak nevím. jen doufám, že jak budem na chatě tak nebude furt lít
7. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám,že jim ty předpovědi nevýjdou :frowning2: ,už jsem mohla jet dneska,ale příjde se tu chlápek podívat na topení škoda,malá pořád opruzuje že už chce jet :frowning2:
7. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, kdyžtak dej vědět, tel na mě máš :slight_smile: :wink:
7. črc 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No :sweat_smile: to bys mě tam mohla odvést i kdyby nepršelo :grinning: já mám s toho vlaku hrůzu,ale nechci tě obtěžovat :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohodě, jak chceš. A v kolik jedeš?
7. črc 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda v kolik chceš abych dojela pro Vás :grinning:
7. črc 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak vstanete?Pojedeš i z Lukáškem?Jestli jo jako že asi jo tak mu vem věci co si může zašpinit,dáme si tam spolu kafe a oni si můžou hrát venku (jestli nebude pršet) jinak si dáme kafe vevnitř :grinning: .My jsme chtěly jet vlakem v 9:44
7. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, protože tu nikdo nebude doma, ségra na brigádě, brácha u tatky a mamka v práci, tak tu máme zatím veget :wink:
Nechcem otravovat :wink:
Dobře my vstáváme tak v 7 max.v 8 tak jak posnidáme hned vyjedeme. Proz. bych Tě z pevné linky.
Tak jak budeš mít zítra změškaný hovor z pevné, tak jsem to já :grinning:
7. črc 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koho nechcete otravovat?Jako moji segru?
7. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli jo tak to neměj péči je víc jak tři roky doma z děckama tak uvítá každého kdo umí mluvit a neječí jako její anežka :grinning:
7. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď vytisknu mapu aby jsme věděly co a jak ona mi to vysvětlovala,ale pro jistotu :grinning:
7. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jí pak chápu. Taky mám někdy radost z toho jak se bavím z dospělím a né furt s malým jak do mě hučí :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ale to bude na Tobě, ty mě budeš navigovat :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem antitalent na to :sweat_smile:
7. črc 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem vytiskla mapu je to jednoduchéje to z Poruby pořád po hlavní ,když se dostanem do Hrabyně jak je to muzeum nebo co to tam je,jak tam mají ty tanky tak tam je takový les a to se jede takovýma zatáčkama dvěma a hned kousek zatím je odbočka na Lazce a od tama mám mapu,pojedem kolem uřadu,školy a jak budou tenisové kurty tak doleva a pak už tam budem tak to zvládnem :grinning: ale pak si to kafe fakt zasloužíme :grinning:
7. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad vám vyjde holky počasí. Já už se taky těším na pondělí! Je doufám že se uzdravíme a pojedeme.
7. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, tak já Ti budu věřit, né že vyjedem někde nakonec světa :grinning:
Nechám to na Tobě :wink:
Máji tak jsem neodolala a ten test jsem si udělala zase už dneska :grinning: Mám fotečku v albu :grinning:
A o víkendu poslední a končím. Jsem jak jeblá, ale rok je rok :sweat_smile: :wink:
7. črc 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi a kam jedete?
7. črc 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Ostravici ke kámošce na chatu. Až do čtrtka.
7. črc 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak si to hezky užíjte to budete mít supér. Hlavně vypadnete to bude fajn :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, hlavně vypadneme. Už se těším až vyrazíme na hřiby :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Moni já mám nějaký ten orientační smysl akdyž se neztratí moje uplně blbá tchýně tak ani my ne :grinning:
7. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už je fest červené myslím že ten co si chceš dělat o výkendu můžeš nechat už ségře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo čárečky jsou už krásně červené :grinning: Já bych to asi nevydržela a řekla manželovi.
7. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek, tak nás pak zveš na hřibajdu jo? :grinning:
Máji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Stou ségrou si mě pobavila, bych jí to řekla, že to už je pro ní a už vidím reakci- jsi blbá? Já se dočkám tak za 10 let :frowning2: :grinning: Nebo ho přenechám Tobě :grinning:
7. črc 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, já musím vydržet, ale jak jsem to viděla myslím ten test, tak mi cukala ruka k telefonu :grinning:
Nééé ještě né, a v pondělí :wink: Musím, musím prostě musím to vydržet. A ž budu mít opravdu tu jistotu :slight_smile:
I když si myslím, že 5 testů by se nemýlilo, ale i tak :sweat_smile:
7. črc 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek