Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
tomi, to je jedno, raději bych ten ultrazvuk 😉
marie83
7. črc 2009
Tak mi psala segra,že v Lazcích je průtrž jak sviňa a padají kroupy :-S tady ještě nic,docela to vypadá venku dobře z okna 😃
marie83
7. črc 2009
Ale jestli se to požene od Opavy knám tak to bude na p...,doufám že zítra bude krásně
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Máji pokud by bylo hnusně, tak bych Tě odvezla, jen abych pak trefila zpátky 😃
denber
7. črc 2009
no hlásí na dnešek šílené bouřky- na noc, ale to už mělo být na dnešek tak nevím. jen doufám, že jak budem na chatě tak nebude furt lít
marie83
7. črc 2009
Doufám,že jim ty předpovědi nevýjdou 😞 ,už jsem mohla jet dneska,ale příjde se tu chlápek podívat na topení škoda,malá pořád opruzuje že už chce jet 😞
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Máji, kdyžtak dej vědět, tel na mě máš 🙂 😉
marie83
7. črc 2009
No :-N to bys mě tam mohla odvést i kdyby nepršelo 😃 já mám s toho vlaku hrůzu,ale nechci tě obtěžovat 🙂
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
V pohodě, jak chceš. A v kolik jedeš?
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
teda v kolik chceš abych dojela pro Vás 😃
marie83
7. črc 2009
no jak vstanete?Pojedeš i z Lukáškem?Jestli jo jako že asi jo tak mu vem věci co si může zašpinit,dáme si tam spolu kafe a oni si můžou hrát venku (jestli nebude pršet) jinak si dáme kafe vevnitř 😃 .My jsme chtěly jet vlakem v 9:44
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Jj, protože tu nikdo nebude doma, ségra na brigádě, brácha u tatky a mamka v práci, tak tu máme zatím veget 😉
Nechcem otravovat 😉
Dobře my vstáváme tak v 7 max.v 8 tak jak posnidáme hned vyjedeme. Proz. bych Tě z pevné linky.
Tak jak budeš mít zítra změškaný hovor z pevné, tak jsem to já 😃
marie83
7. črc 2009
koho nechcete otravovat?Jako moji segru?
marie83
7. črc 2009
jestli jo tak to neměj péči je víc jak tři roky doma z děckama tak uvítá každého kdo umí mluvit a neječí jako její anežka 😃
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Jo 😃
marie83
7. črc 2009
já teď vytisknu mapu aby jsme věděly co a jak ona mi to vysvětlovala,ale pro jistotu 😃
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Aha, tak to jí pak chápu. Taky mám někdy radost z toho jak se bavím z dospělím a né furt s malým jak do mě hučí 😃 😃
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Jo, ale to bude na Tobě, ty mě budeš navigovat 😃 😃 😃 Já jsem antitalent na to :-N
marie83
7. črc 2009
už jsem vytiskla mapu je to jednoduchéje to z Poruby pořád po hlavní ,když se dostanem do Hrabyně jak je to muzeum nebo co to tam je,jak tam mají ty tanky tak tam je takový les a to se jede takovýma zatáčkama dvěma a hned kousek zatím je odbočka na Lazce a od tama mám mapu,pojedem kolem uřadu,školy a jak budou tenisové kurty tak doleva a pak už tam budem tak to zvládnem 😃 ale pak si to kafe fakt zasloužíme 😃
tomasek06
7. črc 2009
Tak snad vám vyjde holky počasí. Já už se taky těším na pondělí! Je doufám že se uzdravíme a pojedeme.
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Máji, tak já Ti budu věřit, né že vyjedem někde nakonec světa 😃
Nechám to na Tobě 😉
Máji tak jsem neodolala a ten test jsem si udělala zase už dneska 😃 Mám fotečku v albu 😃
A o víkendu poslední a končím. Jsem jak jeblá, ale rok je rok :-N 😉
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
tomi a kam jedete?
tomasek06
7. črc 2009
Na Ostravici ke kámošce na chatu. Až do čtrtka.
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Jéé tak si to hezky užíjte to budete mít supér. Hlavně vypadnete to bude fajn 🙂
tomasek06
7. črc 2009
No právě, hlavně vypadneme. Už se těším až vyrazíme na hřiby 🙂
marie83
7. črc 2009
Neboj Moni já mám nějaký ten orientační smysl akdyž se neztratí moje uplně blbá tchýně tak ani my ne 😃
marie83
7. črc 2009
Tak to už je fest červené myslím že ten co si chceš dělat o výkendu můžeš nechat už ségře 😃 😃 😃 😃
tomasek06
7. črc 2009
Jo jo čárečky jsou už krásně červené 😃 Já bych to asi nevydržela a řekla manželovi.
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Tomasek, tak nás pak zveš na hřibajdu jo? 😃
Máji 😃 😃 😃 😃 Stou ségrou si mě pobavila, bych jí to řekla, že to už je pro ní a už vidím reakci- jsi blbá? Já se dočkám tak za 10 let 😞 😃 Nebo ho přenechám Tobě 😃
m.o.n.i.k.a
7. črc 2009
Tomi, já musím vydržet, ale jak jsem to viděla myslím ten test, tak mi cukala ruka k telefonu 😃
Nééé ještě né, a v pondělí 😉 Musím, musím prostě musím to vydržet. A ž budu mít opravdu tu jistotu 🙂
I když si myslím, že 5 testů by se nemýlilo, ale i tak :-N