• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
To víš že se to nemýlí!!!!! Já bych to fakt nevydržela :grinning: Já se znám!
7. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda hřibajda, smaženice! To bude žrádlo! Jen doufám že něco najdu :grinning: Já jsem na hledání hřibů totiž debil :sweat_smile: Já vidím jeden z 10 :grinning:
7. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Já na hřibech nebyla ani nepamatuju, takže bych pozbírala i vochomůrku :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ne. Já sbírám jen suchohřiby a praváky. To co neznám nesbírám :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky já nepotřebuji test a myslím že v blízkých letech ani nebudu potřebovat za dva roky by mi měl vytáhnout tělísko tak uvydím jak na tom budem,jestli přemluvím manžu nebo ne a dám si druhé tělísko :grinning:
Jinak hřibajdu beru díky :grinning:
taky zbírám suchohřiby a praváky jinak nic nepoznám tak to neriskuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jak do dvaceti munit nenajdu hřib tak mě to přestává bavit a seru na to a když najdu tak jsem jako maniak a hledám a hledám,hlavně když máte praštěnou rodinu jako já kde se v tom předháníme a když někdo najde tak si hlídá místo aby mu to jiný neukrad :grinning: .
Můj strejda třeba jednou šel a hřiby co už měl dal znovu na zem a dělal před mamkou že pořád nachází a ta s toho byla na mrtvicy :grinning: (ale jinak jsme "uplně normální rodinka") :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jste toho nakecaly :slight_smile: mony tý jo krásně červené čárečky :dizzy_face: teda ale seš dobrá já bych taky nevydržela tak dlouho mlčet :slight_smile: jinak jasně vždycky se najdou nějaké negativa i na mého doktora známá nadává a já jsem spokojená já bych jako nemohla mít doktorku já mám i obvodního doktora nevím příjde mi to takové lepší :grinning: jinak s hřibama jsem na tom stejně jako maja jakmile do půl hodky nic nenajdu už mě to nebaví sem protivná a chci domů :grinning: ale jakmile objevím hledám jak splašená a jak ubyde další půlhodka a nic tak už zas to samé :grinning: ale já hřiby nejím nechutnaj mi a z polívky je vybírám jinak jím jen prostě nesnáším ten hřiv v puse :confounded: no snad vám holky zítra vyjde počasí jelikož bych taky ráda aby vyšlo abychom zas mohly s malou ven
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nic jiného mi nezbyde, sice by se kolik testů nemýlilo, ale raději počkám na to povrzení. A pak mu pošlu fotečku fazolky :D Pokud mi udělá.
Koukáte někdo na pohřeb Jacksona ?
7. črc 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děvčata já jsem ze svým Slezákem taky spokojená pro mě je to dobrý gyndař a už jsem od kamarádky slyšela že od něj odešla protože nebyla spokojena,prý má rád jen hezké holky :grinning: tak pro mě lichotka no ne?!Já sním vycházím v pohodě :wink:
7. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo máme pohřeb zapnutý a sem tam kuknu.
7. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s těma hřibama jsem na tom stejně. Po půl hodině mě to taky nebaví když nic nenajdu.
7. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si jdu barvit vlasy :confounded: tak zatím papalala :grinning:
Kdyby jsme se nečetly tak zítra Moni :wink:
7. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji ok. :slight_smile:
Taky bych potřebovala nabarvit, nevím někdy snad :grinning: Už mi to tady straší ty barvy. Než dojede drahý, at nějak taky vypadám :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Holky prosím nemáte někdo kontakt na pedikúru v Ostravě nejlépe ve Vyškovicích, díky. Popřípadě pište do vzkazů.
7. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemur dej si to do vyhledavače, mělo by se ti něco zobrazit :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje segra a bai chodí jak je Slavie v Hrabůvce prý je to tam moc dobré jinak nevím něco bude u kotvy v tom hoteláku určitě
7. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já jsem od zítra bez kompu :frowning2: jde na předělávku sakra a asi dva dny to bude trvat co já budu dělat? :rolling_eyes: :frowning2:
7. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy už všechny spíte?? :confused: sakra já toho musím využít zítra ráno vám napíšu naposled achjo v děvět jede naše bedna do neemocnice :grinning: ale aspon zas bude líp fachčit a pojede mi vypalovačka nemůžu vypalovat.........a zas si tu povídám sama co .....maja barví vlasy taky bych potřebovala ale nekoho kdo mi je nabarví jak si to dělám sama nemám pořádně vzadu ten spodek :unamused:
7. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem tu,to se dělá velice cipatě to je pravda,ale už to mám možná ne všude,ale když tak řeknu že to je melír :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji :grinning: :grinning: já tak tři mesíce zpátky sedím u holičky a ta vy máte zvláštně nabarvenou hlavu povrchu dobrý a vzadu nic ještě snad vaše přírodní to si barvíte sama a já ne to kámoška chi a přitom já no jako trapas :grinning: :grinning: tož ale nejsou lidé co by mi tu lebkovici namatlali :grinning:
7. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji na jak dlouho jedeš k segře?holky nechcete nás s malou nekdo přibalit každý nekam na chatu a tak a my vyhlídkově nic :frowning2: snad ke konci července taky chata no a pak od desátého srpna vůbec nic bo ten můj jde do nové práce tak snad nekdy přes zimu už nám doufám dovolená vyjde :rolling_eyes:
7. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: V noci krásně pršelo co? Se mi dobře spalo, kdyby mě pořád nebudil ten můj malý nemocný.
8. črc 2009 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo včera u doktorky jsem byla v šoku. Byl tam jeden kluk, který měl skoro 4 roky a mamka ho tam přebalovala :confused: Jsem se dívala na datum narození v knize, nebo jsem tomu nemohla uvěřit.
8. črc 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
v noci fajn popršelo to je fakt. :wink:
Leni: my se taky nikam nechystáme. Teď tu máme švagrovou z anglie a pak jede manža na tábor, tak budem samy doma. My jedem na dovču v srpnu, ale bez manži. Jedu s našima :grinning:
8. črc 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přišla z lékárny a nic mi neprodali :frowning2: Chtěla jsem modafen nebo paralen plus nebo nerofen. A nic! Vše jen na předpis! Nebo ve velkých lékárnách, kde mají registr, ale tam se nedoplazím :cry:
8. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tomii i ten paralen-to nám myslím prodali normálně bez receptů, jak sme jeli na chatu- ale už je to asi rok, tak to mož.změnili. jinak sme to koupili v lékarně v tesku.
8. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no uvydím buď tam budu do pátku,jestli manža přijede na výkend a když nepřijdede tak tam budu do neděle,protože v pondělí přijede Monča :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo tomasek co kdybys byla drogový dealer :grinning: tak z té jedné krabičky navaříš a navaříš :grinning: :grinning: :grinning: ,ale paralen kupuju normálně se mi zdá :wink:
8. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normální paralen koupíš, ale já jsem chtěla ten zelený nebo červený! Chtěla jsem si navařit perník :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek