Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
8. črc 2009
No tak jsem si koupila normální paralen a tantum verde cumlací tabletky. Snad mi to už zabere. Jinak malému už horečka klesla na 37,8. Snad nenastane něco jiného.
marie83
8. črc 2009
No já to věděla a ta lékarnice taky určitě to na tobě vyděla a řekla si jo ta si koupí krabičku a doma má varnu 😃 😃 ,bože proč to neudělají od nějakého množství určitě by fetny nechodily pro jednu krabičku ne?Ale co já vím až tak tomu nerozumím že :-N =-) 8-(
No nic jdu se chystat 🙂
denber
8. črc 2009
lidi mě trefí, potřebuji nutně zavolat tatkovy a můj drahý mobil se rozhodl že nebude fungovat, tak to je .......
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
marie83
8. črc 2009
tak mu napiš přes sms bránu ať ti zavolá on máš tam sms zadarmo 😉
marie83
8. črc 2009
na seznamu
zanetka82
8. črc 2009
Dobré ránko.
Kam se chystáš Majo?
Já si dám kafe a jdu vyklízet věci. Začíname malovat dětský pokoj dneska 😉
zanetka82
8. črc 2009
Holky objednala jsem si šablony na malování na zeď. Koupila jsem 3. Klukům do pokoje a nevím jakýma barvama to mužu vymalovat. Nevíte některá? :-N
zanetka82
8. črc 2009
http://pajikst.rajce.idnes.cz/sablony_na_zed_1z...

Tyhle tři no není to hezké. Ještě jestli to zvládnu namalovat 😃 😃 😃
Kdyby jste některá chtěla mužu vám poslat na email všechny šablony co mi ta paní poslala na výběr. Je jich přes 500 =-) 🙂
lucenekautor
8. črc 2009
zany het color 😉 jsou i pidi snad 100ml balení naředíš vodou a je to
maj top tady v porube u Osmana, nebo v Hornbachu 😉
lucenekautor
8. črc 2009
jinak šablonky krásné, já jedu podle knížek....8let výtvarky se musí někde projevit 🙂
zanetka82
8. črc 2009
Lucí díky 😉
lucenekautor
8. črc 2009
zany jsou i cenově oká, neotírají se nesetřou.....daj se omýt vlhkým hadrem kdyby něco...ale rozmažeš, tak ať víš
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
Ahoj holky, tak já už jsem zpátky 🙂
Žani, Mája jela k ségře asi do neděle, já jela Máju zavést a pokochala jsem se tím krásným baráčkem co mají 🙂
x-)
Jak jsem jela zpátky po té cestě jak se jede jak kdyby z Kravař (nepamatuji si, kde bydlí sestra Máji a Kravaře jsou kousek) do Poruby, tak jsem myslela, že mě trefí šlak, sotva jsme vyjela na tu cestu a taková zácpa 😞
Jsem si říkala, že to je tak na celý den, co se děje. Že nemám ani kredo abych zavolala holkám jak se jinak dostanu do ovy a po 10 minutách stání, se to naštěstí rozjelo, ani nevím proč stáli, ale fakt jsem si oddychla, nevěděla jsem co mám dělat, jestli se vrátit nebo co :-N 😃
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
Zatačáky mi zpátky nedělali moc dobře, tak jsem ráda, že jsem dojela :-N 😃
Ty šablony na malováni jsou supér. My máme půa s partou pod dětšníkem, tak snad to brzy použijem, jinak se to rozthne a bude to k ničemu 😃
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
píšu jak tatar :-S
tomasek06
8. črc 2009
Já jsem se z malým prospala, ale byl asi už 3x vzhůru. Mě bokí hlava, tak jsem už neusla a malý chrní dál. Horečky už nemá, ale strašně špatně dýchá? Co mu mám na to dát? Mucosolvan? Když ho dám vysmrkat, tak ho jen natáhne a nos je prázdný. Něco tam má a nevím co.
jaruschk
8. črc 2009
Ahojky zdravím,malá má angínu,včera jsem sní byla na pohotovosti....a to mám jet v sobotu do Prahy,tak snad bude oka......ale je celá osypaná už od neděle takové hnusné vyrážky,ale doktor na pohotovosti na to neříkala nic.....
Jinak počasí na prd?Moni ty jsi v tom?Jsem tak jen letmo zahledla něco o těhu....
denber
8. črc 2009
ahojky, zany - bomba, nechceš mi pak půjčit-jeslti se to dá. nikuš má strašně moc věcí s medvídkem pú a krtečkem, tak bych to chtěla🙂
pokud nám to teda daviho rodiče dovolí, no. jinak co děláte. jarus - o počasí ani nemluv. sem zvědavá, zda nám celý týden na chatě neproprší,to by pak bylo zbytečné tam být
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
tomasek, no nevím, zkus ten mu ho dát, možná mu pomůže , bobek 😞
Jarusch, asi jo, vypadá to tak 🙂 Už je to 8,9 den kdy se nedostavila ms a testy co mám v albu mi vyšli všechny. x-)
Den snad né, to počasí je fakt už na mrtvici. Jsem z toho už taky na nervy kdyby aspon nepršelo, ale zas tu buří ]-(
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
a ted prší :-S
denber
8. črc 2009
už to nějak utichlo. že by to byla jenom taková pidi bouřka🙂
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
No tu to utichlo trochu ]-(
Jinak Jarusch at se malá brzy uzdraví a je v pohodě, totéž malý Tomášek...
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
už je nějaký klid 😃
denber
8. črc 2009
no, lae asi ne na dlouho jak vidím ty mračna, tak nevystrčím nos z baráku🙂))))))) nilkuš se před chvilkou zbudila a je v ní 100čertů, směje se jak jojo-to večer asi padnu🙂
m.o.n.i.k.a
8. črc 2009
no to počasí je děs, ted odešla kámoška s malou a nechtělo se jim do toho počasí, taky se mi nic nechce :-N
tomasek06
8. črc 2009
To počasí je fakt hrůza! Chvíli pere slunko a pak prší ]-(
zofinecka
8. črc 2009
to počasí mě taky už štve. V neděli chceme jet do ZOO do Lešné, tak snad nám to vyjde a bude hezky 😉
zanetka82
8. črc 2009
No táááák mě teda štve dvakrát tolik 😃 Zrovna když malujeme tak začne ]-( :-p
tomasek06
9. črc 2009
Krásné ráno! Tak já dneska fahčím zase k doktorce. Jsem zvědavá co malému napíše. Snad antibiotika ať už mu je konečně lépe.
zanetka82
9. črc 2009
Krásné ráno..... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli