• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No tak jsem si koupila normální paralen a tantum verde cumlací tabletky. Snad mi to už zabere. Jinak malému už horečka klesla na 37,8. Snad nenastane něco jiného.
8. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to věděla a ta lékarnice taky určitě to na tobě vyděla a řekla si jo ta si koupí krabičku a doma má varnu :grinning: :grinning: ,bože proč to neudělají od nějakého množství určitě by fetny nechodily pro jednu krabičku ne?Ale co já vím až tak tomu nerozumím že :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
No nic jdu se chystat :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidi mě trefí, potřebuji nutně zavolat tatkovy a můj drahý mobil se rozhodl že nebude fungovat, tak to je .......
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu napiš přes sms bránu ať ti zavolá on máš tam sms zadarmo :wink:
8. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na seznamu
8. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Kam se chystáš Majo?
Já si dám kafe a jdu vyklízet věci. Začíname malovat dětský pokoj dneska :wink:
8. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky objednala jsem si šablony na malování na zeď. Koupila jsem 3. Klukům do pokoje a nevím jakýma barvama to mužu vymalovat. Nevíte některá? :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://pajikst.rajce.idnes.cz/sablony_na_zed_1ze2/#c.156.Disney_strom.jpg
http://pajikst.rajce.idnes.cz/sablony_na_zed_1ze2/#c.21.Pu_a_parta.jpg
http://pajikst.rajce.idnes.cz/sablony_na_zed_1ze2/#c.3.Pat_a_Mat.jpg

Tyhle tři no není to hezké. Ještě jestli to zvládnu namalovat :grinning: :grinning: :grinning:
Kdyby jste některá chtěla mužu vám poslat na email všechny šablony co mi ta paní poslala na výběr. Je jich přes 500 :confused: :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany het color :wink: jsou i pidi snad 100ml balení naředíš vodou a je to
maj top tady v porube u Osmana, nebo v Hornbachu :wink:
8. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak šablonky krásné, já jedu podle knížek....8let výtvarky se musí někde projevit :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí díky :wink:
8. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany jsou i cenově oká, neotírají se nesetřou.....daj se omýt vlhkým hadrem kdyby něco...ale rozmažeš, tak ať víš
8. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už jsem zpátky :slight_smile:
Žani, Mája jela k ségře asi do neděle, já jela Máju zavést a pokochala jsem se tím krásným baráčkem co mají :slight_smile:
:dizzy_face:
Jak jsem jela zpátky po té cestě jak se jede jak kdyby z Kravař (nepamatuji si, kde bydlí sestra Máji a Kravaře jsou kousek) do Poruby, tak jsem myslela, že mě trefí šlak, sotva jsme vyjela na tu cestu a taková zácpa :(
Jsem si říkala, že to je tak na celý den, co se děje. Že nemám ani kredo abych zavolala holkám jak se jinak dostanu do ovy a po 10 minutách stání, se to naštěstí rozjelo, ani nevím proč stáli, ale fakt jsem si oddychla, nevěděla jsem co mám dělat, jestli se vrátit nebo co :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatačáky mi zpátky nedělali moc dobře, tak jsem ráda, že jsem dojela :sweat_smile: :grinning:
Ty šablony na malováni jsou supér. My máme půa s partou pod dětšníkem, tak snad to brzy použijem, jinak se to rozthne a bude to k ničemu :grinning:
8. črc 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak tatar :confounded:
8. črc 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se z malým prospala, ale byl asi už 3x vzhůru. Mě bokí hlava, tak jsem už neusla a malý chrní dál. Horečky už nemá, ale strašně špatně dýchá? Co mu mám na to dát? Mucosolvan? Když ho dám vysmrkat, tak ho jen natáhne a nos je prázdný. Něco tam má a nevím co.
8. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím,malá má angínu,včera jsem sní byla na pohotovosti....a to mám jet v sobotu do Prahy,tak snad bude oka......ale je celá osypaná už od neděle takové hnusné vyrážky,ale doktor na pohotovosti na to neříkala nic.....
Jinak počasí na prd?Moni ty jsi v tom?Jsem tak jen letmo zahledla něco o těhu....
8. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zany - bomba, nechceš mi pak půjčit-jeslti se to dá. nikuš má strašně moc věcí s medvídkem pú a krtečkem, tak bych to chtěla:slight_smile:
pokud nám to teda daviho rodiče dovolí, no. jinak co děláte. jarus - o počasí ani nemluv. sem zvědavá, zda nám celý týden na chatě neproprší,to by pak bylo zbytečné tam být
8. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek, no nevím, zkus ten mu ho dát, možná mu pomůže , bobek :frowning2:
Jarusch, asi jo, vypadá to tak :slight_smile: Už je to 8,9 den kdy se nedostavila ms a testy co mám v albu mi vyšli všechny. :dizzy_face:
Den snad né, to počasí je fakt už na mrtvici. Jsem z toho už taky na nervy kdyby aspon nepršelo, ale zas tu buří :angry:
8. črc 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted prší :confounded:
8. črc 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to nějak utichlo. že by to byla jenom taková pidi bouřka:slight_smile:
8. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tu to utichlo trochu :angry:
Jinak Jarusch at se malá brzy uzdraví a je v pohodě, totéž malý Tomášek...
8. črc 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je nějaký klid :grinning:
8. črc 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, lae asi ne na dlouho jak vidím ty mračna, tak nevystrčím nos z baráku:slight_smile:))))))) nilkuš se před chvilkou zbudila a je v ní 100čertů, směje se jak jojo-to večer asi padnu:slight_smile:
8. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to počasí je děs, ted odešla kámoška s malou a nechtělo se jim do toho počasí, taky se mi nic nechce :sweat_smile:
8. črc 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí je fakt hrůza! Chvíli pere slunko a pak prší :angry:
8. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počasí mě taky už štve. V neděli chceme jet do ZOO do Lešné, tak snad nám to vyjde a bude hezky :wink:
8. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No táááák mě teda štve dvakrát tolik :grinning: Zrovna když malujeme tak začne :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak já dneska fahčím zase k doktorce. Jsem zvědavá co malému napíše. Snad antibiotika ať už mu je konečně lépe.
9. črc 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno..... :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek