• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Kde jste kdo?
9. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukám na telku. :wink:
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak sme dneska byly na procházce s tetou a já myslela, že mě střelí. nikuš sem navlíkla-měla být zima, chvilku sme venku a pařák, tak vysléct, potom začne fučet, pak pokapávat, upravím podle toho nikuš a co se stane-vyleze slunko. sem myslela, že mě střelí
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak už mám zase kompík v pořádku ale jako už jsem myslela že se sem nedostanu nemohla jsem si vzpomenout na heslo :rolling_eyes: ale nakonec jsem na něj přišla :slight_smile: počasí mě taky štve :angry: zany ty šablony jsou krásné pak bys mohla nafotit přímo na stěně taky bych chtěla něco takového pro malou ale až ji budeme dělat pokojíček :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli zase celý den jen doma, ale náš stav se už lepší :slight_smile: Tak snad už brzo půjdeme ven.
9. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, nám nešla dneska elekřina, tak jsem se tu dostala až teď :wink:
9. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je mrtvo. :unamused: Jste všeci na dovolených :grinning:
9. črc 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já teda nejsem, já sedím u Tv :grinning:
9. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky koukám na tv a zároven kontroluju koníka :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem celý den uklízela apod. Tři dny jsem byla mimo, tak jsem musela něco dělat.
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ti věřím a je Vám už lépe?
9. črc 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mě je už fajn a malý se taky lepší. Ale bohužel pomalu. Dneska jsme dostali antibiotika a vůbec mu to nechutná a plive mi to :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? A co mu je vlastně? Snad mu to brzy pojede a bude v pohodě
9. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sedlo mu to na průdušky a měl v krku jen hleny. Smrkat mu to nešlo, ale trápilo ho to tam :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi mu to nepojede, musím ho na sílu držet a čekat až to spolkne. U doktorky zase řval, tak to je zážitek.
9. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenechá vůbec na sebe nikoho šáhnout a jak bojoval, když se mu chtěla podívat do krku? Držela ho sestra já i doktorka a měli jsme co dělat.
9. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobek, se nedivím. Malý dělal to samé, kupodivu naposled jak jsem tam byli na kontrolu lulinka, tak byl hodný, ale to jsem říkala, že ho asi včely kousli do pusiny, nebo nevím :grinning:
Tak se držte :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on asi nikdy potichu nebude. U všech doktorů mi dělá scény jen se na něho podívají. No a až půjdeme na 3 letou prohlídku a jestli mu budou muset přervat tu předkožku, tak se asi zblázní a já taky.
9. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé no bobek, sice malý má strach, ale my to přežili tak nějak v klidu, myslela jsem, že to bude horší jak nás každý strašil a v poho, akorát večer jak jsme mu ho chtěli umýt řval jak kdyby na nože ho brali :confounded:
Tak třeba ani nebude muset jít :wink:
9. črc 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já v to doufám, ale asi půjde :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, aspon to bude mít za sebou, čím dřív tím líp :wink:
9. črc 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Moni:tak držím pěsti ať je všo vpohodě....holky cvice nebo co máte starší děti jak vypadají neštovice a nebo spalničky....?
9. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já si ladila kompík a instalovala si prográmky a už mám hotovo jsem celkem off takže dnes to zabalím chtěla jsem počkat na miláčka šel na pivo ale asi to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tomasek tak snad bude brzo líp :wink:
jarushk od kámošky malý měl nedávno a byl po celém těle obsypaný červenýma tečkama pak puchýřky a pak strupy no a my kvůli toho měli odložený prevenar bo malá s ním byla v kontaktu a on se ospyal hned den na to ale naštěstí je nechytla neumím si představit že by měla ted tak malá neštovice sice říkaj že tím líp že ti malí to líp snáší ale nevím neumím si představit jak bych ji mazala se nenechá málem ani přebalit :rolling_eyes: no tak dobrou vy už asi všechny spíte co ale tomasek ráno jsem tu jak na konu :grinning: kolem šesté
9. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: No Leni kde jsi? My jsme si dneska pospali do 6.30. Byla jsem v šoku.
10. črc 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,sháním na poslední chvíli dětský nákrčník aby v autě nepadala hlava,nevíte kde ho sehnat nejlépe o-jih.díky
10. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tigr! Já j sem ten nákrčník koupila s autosedačkou. Určitě se to prodává všude kde prodávají autosedačky.
10. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky a kolik tě to cca stálo?
10. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my dneska frčíme na tu chaatu, věci už mám plus mínus nachystané-jen to narvat do tašek a pak do auta.... to bude děs. co vám jinak děti kutí o prázdninách-pokud teda vnímají že nějaké jsou:slight_smile: unás sem si toho málem nevšimla i já.:slight_smile:
10. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak my si spali až do osmi :confused: no jako nechápu doted ale nevadí a malá nehctěla mlíko :angry: vůbec cpu do no jogurt nechce :angry: tak nevím :angry: den tak si to na chatě užijte i za mě :wink: tomasek už je vám líp?
10. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holky jsem debil zaspala jsem dobu David malou nakrmil a dal znova spát a šel do práce :grinning: a já ji jak debil připravuju mlíko a naivně si myslím že vstávala v osm :grinning: no stane se co plánujete na víkend?si tu asi zas budu psát dneska sama venku vypadá že bude hezky my jdem odpo na návštěvu a jinak nevím........copak dneska vaříte já nad tím celkem dumám nejradši bych at má i malá ale nic mě nenapadá
10. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek