• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tigr- stojí to kolem 100kč. Leni je nám už o hodně lépe a teď jedu pro kosmetiku, tak si ho beru sebou provětrat.
10. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to semi taky párkrát stalo. ráno se ji dala dříve svačina a potom přijedu z procházky, mrknu obvyklý čas na svačinu a šup to do ni. až potom mi nějak bliklo, že je to asi už druhá............ leni malé udělám asi kuřecí maso s br.kaší a sobě asi to samé:slight_smile:
10. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jarus díky, taky doufám :wink:
den vy se máte, přibalte mě s sebou :grinning:
Leni tak to je supér a už sisi myslela, že malá tak dlouho spala , co? :grinning:
10. črc 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme se projeli a hned je malý klidnější. Doma už mu z toho hrabalo. No a mě taky že :grinning:
10. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moni a mě se to jako zdálo divné že by se probudila tak pozdě :grinning: a ještě divnější že nechtěla mlíko už sem si zas říkala že ji přestal chutnat i ten sunar :grinning: :grinning: tomasek tak to je fajn mě taky hrabe jak mám být doma dýl jak den...........no jsem malé ukuchtila svíčkovou a ted jdem na kutě pak poobědvá a jdem ven a ke kámošce
10. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :confused: my už vyspané a poobědvané a tady nikdo :confused: že už byste byly všechny venku my jdem za chvilku ta pa
10. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla uklízecí den :slight_smile:
Jelikož tu už byl bordel jak hrom. Nechtělo se mi, nejraději bych si lehla a spala, ale musela jsem už poklidit :unamused:
My zatím nejdeme nikam, jak příjde mamka, možná se půjdem projít do hyperky, at se trochu proberu a pak zase domů.
Venku se zase nějak zatahuje ach jo :angry:
10. črc 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u ž jsem taky vyspaná :grinning: ale malý ještě chrní. Už se mu lépe dýchá, tak to chudák dospává.
10. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bobek, je supér, že je mu už lépe :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to už super, tak doufám, že v pondělí můžeme odjet na tu chatu. Ty antibiotika zabrali hned.Jinak je venku nějaký hnusný vítr že?
10. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a už prší.
10. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no, kurňa to je počasí :angry: :angry: :angry: :angry:
S malým jsme ještě ani nebyli u vody a jak to tak vidím, že pokud nezjdem někde na krytý tak už asi nezajdem vůbec :confounded:
10. črc 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžem zajít jak budeš u mě Moni :wink:
zítra jedu na Slovensko na pohřeb :confounded: tak už se těším na pondělí,uterý a středu :grinning:
10. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Moni jak jsi odjelůa tak mi volal Martin kde jsem že tam jak jsme jely byla bouračka tak jsem říkala,že vím a on že to už je zase další :unamused: tak měl strach,v pondělí ti dám za benzín uplně jsem zapoměla :slight_smile: a bydlí v Mokrých Lazcích za Hrabyní tak si to zapamatuj :wink:
10. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji to nechej tak v pohodě :slight_smile:
Máji tedka bych zašla ráda, ale došli mi peníze, teda mám ještě nějaké, ale musím si je nechat k dr.v pondělí a ještě musím na úřad nahlásit psa a zaplatit za něj ten poplatek :confounded:
Už mi poslali dopis doporučeně kujvy, jak se jedná o peníze, tak to by se posral.
A taky si musím koupit vitamíny a peníze mi dojdou kolem 20. Takže tedka se nikam týden nedostanu.
No cesta zpátky jsem myslela, že mě trefí, jsem byla ráda jak jsem se vrátila domů :grinning:
10. črc 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji stím bankomatem to je teda drsné :confused:
To čumím co ještě ti blbci nevymyslí. :confounded:
10. črc 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak už jsme spátky z dovči,malý byl skvělý.nemohli jsme ho dostat z vody,nikdy se to neobešlo bez křiku.Máji na pohřeb?A kam až jedete na Slováky?
10. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšu jak tatar,když si to po sobě přečtu :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký bankomat Máji? To my na dovču teprve pojedeme až nám přijede taťka. Nemůžu se už dočkat.
10. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek taky jsem se nemohla dočkat,ale vždycky to uteče :frowning2:
10. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to doufám :slight_smile: už potřebuju vypadnout :grinning:
10. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde jste byli Zdeni?
10. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti věřím,taky mi to už doma padalo na hlavu a hrabalo mi z toho věčného uklízení a vaření :unamused: byli jsme na Djerbě,byli jsme tam už podruhé a vždycky max.spokojenost.Akorát jsem se fest spálila a osypala,špatně snáším sluníčko.ale na druhý den to bylo v poho ale na slunko jsem si raději dávala bacha
10. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my se chystáme tento rok do Bulharska. Budu poprvé u moře :grinning: A malý taky, tak jsem zvědavá. Akorát teď máme problém. Chtěli jsme jet vlakem a dneska jsem byla na nádraží a lůžka jsou už skoro obsazené :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně čekáme na last minute, tak možná poletíme.
10. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bulharsko je prý super,slyšela jsem na to jen samou chválu.malý si to tam užije uvidíš.Lepší máte letadlem,a na lastko je vždy dobrá cena.my taky měli last minute
10. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo letadlem tam budeme za 3 hoďky vlakem za 35 hodin, ale já mám manžela i malého blázny do vlaků. Oba se už strašně těšili. Hlavně malý, že pojede hají vagonkem :grinning: Bulharsko jsme vybírali jen kvůli tomu, že tam jede přímý vlak z Prahy a že tam jsou písečné pláže. Tak jsem zvědavá jak to dopadne.
10. črc 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dost velký časový rozdíl.No mě by do toho nikdo nepřemluvil. :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych pro ně udělala cokoli :grinning: Vlakem jezdíme všude už jsem si zvykla :grinning:
10. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jde vážně jen o zvyk,naposledy jsem ve vlaku seděla asi před 10 lety :unamused: asi bych to měla zopáknout aspon kvůli malému,ten vlakem ještě nejel.budu muset něco vymyslet,manžu do toho nedokopu,takové iluze si nědělám.
10. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy se tak máte, já se tak těšila, že pojedem do Té Itálii, ale vzhledem k nečekanému těhu, nejedu nikam :unamused:
Ty horka bych tam nezvládla. Tak pojedeme se tam podívat s drahou půlkou bud před Vánoci nebo po. :slight_smile:
Tak hlavně, že jste si dovču užili a tomasek jí máte před sebou a taky si jí užijete a vypadnete :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek