• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
moni tak těju je daleko lepší než Itálie,i když já už poruhé do toho určitě nejdu.to vím na 100% :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlakem se jezdí dobře. Dítě může chodit po celém vlaku a má z toho zážitek. My tak jezdíme jak bylo malému 3 měsíce :grinning:
10. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to by si fakt nezvládla? Vždyť jsi teprve na začátku.
10. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě bys to zvlládla.my byly u moře a byla jsem v 28tt.a dalo se :wink:
10. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky jela. Bůh ví kdy se zase dostaneš se dvouma dětma :grinning:
10. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek víš jaké tam jsou horka? Tam jsou 40cítky a mě nedělali dobře tady ty 20cítky :grinning:
A teta má zrovna barák i zahradu celodenně na sluníčku, takže to by nebylo dobré, bych musela být pořád zalezlá doma a to by bylo na prd. A navíc první jsem měla rizikové tak bude i druhé i kdyby bylo vše v pořádku, ale nechci i tak riskovat :wink:
10. črc 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ale ty jsi byla aspon v půlce já jsem na začátku a dosti se mi motá hlava a ták, kdybych byla v půlce tak bych taky jela, ale zrovna tam mě třeba můžou přepadnout nevolnosti :frowning2:
10. črc 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo když ti je tak blbě.
10. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
co budete provádět o víkendu?chci vymyslet nějký program malému a nic mě nenapadá.Manža už jde do práce a já se nechci nudit :unamused:
10. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jako blbě mi není, psala jsem, že to na mě zrovna tam může přijít z toho horka :wink:
Vím co tu dělá semnou tady sluníčko a tam to bude 10x horší, protože tam je 10x hůř :grinning:
10. črc 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych toho vymyslela!!!!! Hned bych někam vyrazila, ale ještě nejsme úplně OK.
10. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sem stím tomašek :slight_smile: vážně mi nějak došla inspirace :unamused:
10. črc 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvažuju,že bych zašla s malým do zoo a nebo zajet na pustevny a nahoru lanovkou
10. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zoo je super i ty Pustevny. Tak jeď jeď. Ještě je pěkné ZOO v Olomouci a ve Zlíně. O hodně lepší než u nás v Ostravě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás :slight_smile: teda tady se zase dovolenkuje :wink: my ještě jedem nakoupit k mamce a pak domů
10. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se moc líbila zoo ve Dvoře Králové, ale je to daleko :grinning: Tam neměli tolik volných míst jak tady v ově :angry:
A zdá se mi, že vůbec, žádnou volnou plochu, že všude měli zvířata :wink:
10. črc 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se moc líbí v Olomouci
10. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam jsem ještě nebyla :grinning:
10. črc 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajedte si tam,nebudete litovat :wink:
10. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento rok už né, drahá půlka dělá daleko a sama se na takovou cestu nevidím, snad př. rok :slight_smile: :wink:
10. črc 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki
Moni už máš štehu potvrzené od dr.? :wink:
My jsme dneska byli na krytém bazéně v Porubě a eli se tam vyřádila jak nikdy.
My jedeme v neděli do ZOO Lešná :grinning:
10. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi k dr. jdu v pondělí, už jsem to tady psala :wink:
10. črc 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já jen že už to máš změněné že jsi těhu :wink:
10. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bankomaty - nová finta

Stalo se:
Šel jsem si vybrat peníze z bankomatu v OD Kotva kde často pracuji.
Vše probíhalo normálně: vložení karty, zadání PIN, volba částky a žádost o stvrzenku.
Karta i stvrzenka vyjely normálně, jen peníze nikde. A na displeji nápis "Odeberte Peníze"!
Koukal jsem jak tele, ale peníze jsem neviděl - ani otvor, ze kterého by měly vylézt.
Každý bankomat je jiný a na první pohled nebylo nic patrné, došlo mi to až při podrobné prohlídce.
Na dvířka, ze kterých vylézají peníze někdo přilepil dvířka falešná (hliníkovou lištu).
Takže peníze z bankomatu vyjely pravými dvířky a zůstaly za dvířky falešnými.
Pokusil jsem se falešná dvířka odstranit klíčema (nic jiného jsem neměl),
ale nešlo to.
Počáteční paniku vystřídala chladná úvaha - hlavně neodcházet od bankomatu.
Zavolal jsem z mobilu na 158, nahlásil co se stalo a policie dorazila během několika minut.
Zároveň jsem zavolal do banky (číslo mám v mobilu pro případ ztráty karty) a nahlásil jim to.
Policie i banka mi odsouhlasily odstranění falešných dvířek bankomatu.
Požádal jsem tedy známeho údržbáře z OD Kotva, aby mi přinesl a půjčil nářadí, což se stalo.
Hliníkovou lištu se mi podařilo vypáčit šroubovákem, byla přilepena jen po okrajích.
Na její spodní straně byla oboustraná samolepka a na ní přilepené moje peníze.
Takže to dobře dopadlo, ztratil jsem jen spoustu času. A taky to byly docela nervy.
A tenhle e-mail píšu proto, aby se něco podobného stávalo co nejméně.
Jako prevenci.
Než půjdete vybírat do bankomatu, raději zkontrolujte zda mají odkud vylézt peníze.
A taky se může hodit něco špičatého sebou (nůž, šroubovák, pilník apod.).
A určitě mobil.
Máte-li chuť pošlete tenhle mail dále, čím více lidí o tom bude vědět, tím méně se jich nachytá.

Honza Páv
10. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je síla!!!!!
10. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj mám, není jediný důvod proč bych nebyla :wink: Mám příznaky a ms se nedostavila dneska je to 11dní. A ty testy jsou taky tím důkazem a sestra mi vypočetla v kolikátém bych mohla být :slight_smile: Když tohle není těhu tak copak? :grinning:
10. črc 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jedem do nové Bystrice to je kousek od Báňské Bystrice jedu jen já a segra a mamka taková dámská jízda na pohřeb :slight_smile: no doufám,že to najdeme.umřela mamčina teta :unamused:
10. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji dávala jsem to ted číst mamce a ona si myslela, že je to jějaký vtip a jak jsem jí řekla, že se to nejspíš stalo tak na mě hleděla jak puk :grinning: Taky říkala, že dneska je tak vyčuraná doba, že nikdy nevíš co tě potká ještě :grinning:
10. črc 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo prý je už otevřený dino park v Ostravě teda mezi Ostravou a Karvinou :slight_smile: tak tam musím vytáhnout manžu :grinning:
10. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, upřimnou soustrast i ségře a mamči :frowning2:
Hlavně dojedte v pohodě :wink:
10. črc 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek