• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No právě oni s těma bankomatama pořád něco vymíšlejí kuwy :unamused:
No nic jdu koukat na telku a pak spát ať jsem zítra ready to zas bude v kostele každý bude bečet tak nejspíš aj já ,tak se raději nebudu moc malovat tak zatím pa.
10. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji papa a opatrně :wink:
10. črc 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni díky a v pondělí ti povykládam jakého mám super tchána jak jsem chtěla hlídat malou,protože jsem nevěděla jestli to Martin stihne(naštěstí stihl) tak mi řekl že nemůže páč musí na narozky ke kamošovi a on to prý nevěděl takové ubohé kecy to ta jeho džuva mu to zakázala :angry: bych ji kopla do ........
10. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Tak kdyby něco jsi měla volat mi, s malým si rozumí v pohodě a tak by nebyl asi problém kdyby vydržela bez Tebe. Já se na tchánovce nespoléhám vůbec, protože Ti za celé 3 roky neměli malého ani jednou :angry:
Takže je moc nemusím :slight_smile:
Jj budu se těšit, všechno to prodrbeme :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari: my jsme byli v dinoparku ve Vyškově a moc se nám tam líbilo, tak určitě půjdeme i tady :grinning:
10. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no tam právě byl od segřyneho manžela bratránek s rodinou a říkaly že super tak to chceme taky vydět :wink:
Moni však on ji taky nikdy nehlídal a navíc nejdu někam pařit,ale jak chce to se obrátí proti němu.Od svojí úpřítelkyně vnučku hlídá a svojí vlastní ne tak co pro mě jen dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda drsné s tím bankomatem už bylo zase ve zprávách nebo v navlastní oči nebo kde to jak chlap vybíral vše ok ale peníze nevyšlyale v bance mu je ztrhli a nic bylo to v šetření fa firma co ji patřil bankomat tak se furt zapírá a tak že je to na dlouho nikdo s tím nic nezmůže a chlap bez deseti tisíc a prej víc lidem se to stalo takže jako fakt psycho .........maji upřímnou soustrast :frowning2: jinak do dono parku chci taky ale kdoví kdy se dostanu :unamused:
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, pro mě taky dobře nemusím je a představa, že by chtěli malého mě děsí i když se to nestane, dlouho ho neviděli a nemají ani zájem, a Lukáš je jími taky zhnusený :wink:
10. črc 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem na tom podobně od přítele rodiče po telefonu se zajímaj ale že by přišli přijeli (jsou rozvedení) to ne to nikdo z rodiny jeho když nedojdem my tak by malou snad ani neviděli :confused: a mě to neva taky nemusím ale jako z druhé strany nemít moji mamku tak mám záhul by nám fakt neměl kdo hlídat a nemohli bychom nikam :confounded: tak aspon že tak jinak bychom museli chodit jen každý sám a tak je to super když občas zajdem do kina nebo posedet i spolu :wink:
10. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky jsem ráda, že ta mamka pohlídá, sice né často, ale pohlídá, ted slíbila, že bude hlídat častěji, tak jsem zvědavá :wink: Nedokážu si představit, že bychom nešli spolu do kina, nebo na véču :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak já mám jen tchýni a úplně strašnou! Někdy chodí pořád, že jsem z ní na nervy a teď se zase neukázala 2 měsíce. A to bydlí kousek ode mě.
11. črc 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jsme stávali ve čtvrt na sedm až........jo tomasek pamatuju si jak jsi tu jednou psala o jejich krásných darech :wink: jj moje tchýně taky bydlí asi dvacet minut od nás pěšourem a nič :confused: a většinou se s jeho rodinou setkáváme pouze na nějakých oslavách narozenin či vánoc jinak vůbec za babičkou chodíme to jako mi neva ale ostatní nevidím důvod proč jezdit my když oni ne ale tak jako jsem smířená možná mi to bylo asi líto ale ted bych jim malou už nedala ani na hodku :zipper_mouth: ............dejte mi zas někdo tipa na nějaký dobrý obídek něco bych aj dneska ukuchtila
11. črc 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky vůbec netuším co uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad na něco příjdu.
11. črc 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no až na něco příjdeš napiš my jdem za chvilku znova spinkat a pak jdem do obchůdku tak at si když tak koupím co by mi chybělo :slight_smile: přemýšlín že nějaké těstiviny nebo špagety sice jsme to měli nedávno no nevím :unamused: maso doma nemám žádné mražák jdem naplnit až po neděli tak fakt nevím malé asi udělám nějakou polívku to mám jisté že s ní včera se piplám se svíčkovou pro ni a ona to po mě plivala :angry: byla bez oběda,,,,,,,,,kdepak máme monču asi si ještě vyspává to je nespravedlnost čekám kdy to malá bude chtít zalomit
11. črc 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
tak my máme na obídek koprovku a eli dělám zeleninové rizoto. :wink:
Zatím to vyoadá na moc hezké počasí venku. :wink: :sweat_smile:
11. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No rizoto udělám asi i já. Ale s masem :grinning:
11. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nakonec budu dělat ty špagety udělm k tomu nějakou omáčku a je to koupila jem hodně sýru :grinning: to miluju no a jelikož jste mi udělali chut i na rizoto tak bude zítra :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Leni ted jsem se odlepila z balkona, sousedka vdává dneska dceru, tak jsme se koukali Kelišky :grinning:
Byla moc krásná a přijelo pro ní staré luxusní auto :slight_smile: Jéé bylo to pěkné :dizzy_face:
Dneska vaří mamka, takže já mám klídek a jsem ráda , že ležím. Byla jsem ráno v obchodě a jak jsem přišla mě nebylo fajn, tak jsem si lehla :confounded:
Žanet, mluvila jsem stou kámoškou co má ty známé, jak měli tu autonehodu stím miminkem, tak říkala, že se jí tedka narodila holčička myslím. Tak je to ona ta stejná známá co se to taky stalo jim co myslíš ty?
11. črc 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, tak mě peníze kupodivu už došli dneska, což čumím jak puk :confused:
Tak na ten aquapark zajet některý den můžem jak budu u Tebe :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Mony tak to já bych tež byla keliška :wink: :grinning: no ještě zítra a jdeš k doktorovi a máš těhu i potvrzené :dizzy_face: tý jo úplně vzpomínám na nás a ted už bude mít malá rok letí to no adruhé bude za dlouho
11. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj už se moc těším, Majatob psala, že byla tedka u dr. a už to má taky potvrzené, tak se taky nemůžu dočkat :dizzy_face:
Jj letí to. :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to teda letí. Já jsem přišla včera z porodnice a za chvíli bude mít malý 3 :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOŽ TO VŠICHNI SPÍTE? :grinning:
11. črc 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem spala, ale už jsem vzhůru :grinning:
11. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si taky zdřímla :grinning:
A pak poklidila a tu nikdo krom tomaska :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsme tady sami :grinning: Chtěla jsem jít s malým ven, ale je tam nějak divně a asi bude zase pršet :frowning2:
11. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no taky jsem chtěla jít, že vezmem i psíka, ale nějak se mi nechce, včera jsme byli k večeru se psem a chytl nás déšt, takže nechci moc chodit ven, nevíš kdy tě chytne :angry:
11. črc 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě. A my ještě nejsme úplně zdraví, tak mu to zhoršit. V pondělí bych ráda odjela. Měla jsem ho aspoň dneska dopoledne venku v obchodě.
11. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už si napsala manželovi o těhotenství? Nebo pořád čekáš?
11. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tut aky vařím si teprve oběd malá dělá jako vždy bordýlek :rolling_eyes: a pak se ale asi na chvíli půjdem projít nebo k babičce uvidíme :slight_smile: tý jo mony já bych to fakt nevydržela ještě když jsou ty testy fakt jasné :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek