• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
my jsme se dneska měli taky dobře,Byla jsem za těhu kamarádkou a fajjn jsme si pokecali :grinning:
9. zář 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj bian vy furt nevíte nebo nechete vědět????? :astonished: :astonished:
9. zář 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nie.Uz mi nerobil sono a uz je to i jedno
9. zář 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm to je škoda mě dělal každou poradnu ale třeba jak půjdeš rodit tak ti řeknou a kam se chytáš???
9. zář 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam myslis? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já byla u nás a max spokojenost nepaltila jsem osobu u porodu neplatila bych i epidurál kdybych ho měla a neplatila jsem nadstandart tak sem to spočetla a ušetřno cca 5 táců :grinning:
9. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc no som zvedava kolko budem platit ja.Pri mojom stasti nebude volny nadstandart
9. zář 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale seš tam max 3 ndy maj 2 a to by bylo aby nebylo já ho měla od neděle v sobotu jsem porodila
9. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime.A este aby po mne dakto chcel platit epidural.Do by som ich chodila strasit na inspecak.Mam kluc :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian no oni musí vykazuje se na určité dg jinak to pojištovna neproplatí ale perj se to dá......mě měla píchat epi csibrei sem se zhrozila ale bylo mi to fuk pak přišla lucka káryxchová a říká že by mi to píchla ale mám reakci namezoš tak nechtěla riskovat ani kdyby ch to vydržela natvrdo bez ničeho..ale kdyby ch prej bylo porvaná moc tak mě uspí diprivankem :grinning: ale nebylo třeba....smouvala jsem s nima jak se dalo ale nedala se
9. zář 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja epi nachcem uz iba koli tomu ze sa mi Rene,Jirka a Jarda chlamu ze ich budem na kolenach prosit.Budem to musiet vydzat a keby dacp tak jedine Štigler
9. zář 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian :grinning: :grinning: :grinning: a lucka by ti ho nepíchla????nebo schwarz :grinning:
9. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Karychovu neznasam.Je to strasna...a Robin nieeeeeeeeeeeeeeee. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bi, tak ty to máš až tak zařízené jo? :slight_smile:
9. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi po 7 rokoch pracovneho pomeru :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt :wink: :slight_smile:
9. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tak tesim na Ruzovku.dnes Silva rodi
9. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky tesím na ordinaci.. :grinning:
9. zář 2008 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian já s ní v poho i na jip při intu ve 3 ráno neřve jako volfina nebo tak víš jedna z mála příjemných doktorek na sestry nemyslím ted na doktory ty naše taky pěkně umí seřvat ale nám nic nezazlívala víš....
a proč ne? on je klidas :grinning:
9. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Volfina je kapitola sama o sebe ale holky na mezioborovke ju maju radi.A Robin nie bo sme toho uz dost zazili :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian a jak na potvoru bude sloužit no bože uvidí ti záda a prdelku si zakryješ rouškou no.......
jo unás ve 2 ráno píchala centrálu a pusou si oddělávala chránič zavaděče sterilita jak cipo a u toho kurvovala..že ji vzbudili kvůli cžk, teda měla recht doktoři na jip a neumí to ale víš jak byla hnusná i na nás a my za nic nemohly...

čauec jiři :grinning:
9. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ja na nu viem take veci ze az.Na stastie u nas nesluzi i ked teraz neviem.A ja by som potrebovala na tu moju ,,prdélku,,operacnu rusku 200x200 cm :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian...jéžiš......tak velkou? kecáš :grinning: :grinning: :grinning: no ono dělat kočičku prdeou ke známemu doktorivi taky není žádný med že??? :grinning:
9. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si pis :grinning: :grinning: :grinning: ja budem robit vsetko pre to aby epidural nebol.Radsej si dam stamprlu
9. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bi nestraš. jj ordinace už je za chvilku :grinning:
9. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nedáš nebudeš mít čas ani mluvit s asistentkou ...budeš ráda že seš ráda
9. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo jo jo a neboj.Keby sme rodili spolku tak bude sranda
9. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to věřííííííííííííííííííím. už to jede :grinning: . Ale já už se docela těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím na porod :astonished: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj jaaaaaaaaaaaaaaaa
9. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tešte se je to ten nejkrásněšjší okamžik v životě ty první chíle jsou nádherné k nezaplacení a na porod budete vzpomínat se slzami v očích :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek