• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Od pondělka má být zase hezky a v úterý až 28 stupňů. To zase bude pařák co? To se asi schovám do lesa na hřiby.
11. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem mu to už řekla, se mě ptal co nového a mamka pořád , že mu to mám říct, že skoro 2 týdny to budou co jsem ještě nedostala ms a ty testy, že je to jasné, že nemám čekat, tak je nadšený a pak mu mám zavolat co u dr. :wink:
11. črc 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem zvědavá, v úterý bych chtěla do toho aquaparku s Májou, tak snad bude aspon svítit sluníčko.
To počasí už mi leze krkem. Ale za chvíli vezmem psa a půjdem aspon na krátkou procházku, at nesedíme doma.
11. črc 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je zase mrtvo a my už jsme z prochajdy doma :grinning:
11. črc 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo nikdo tady nebyl jen já :grinning:
11. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme taky doma,byli jsme na Pustevnách,přidal se i manža vzal si volno :wink: bylo fajn,jsem ráda že nepršelo,celý den to vypadalo všelijak.malý je ted po večeři a kouká na Elma,tak je chvíli klid a zachvíli pomaže spinkat.
11. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý kouká taky na telku na hledá se nemo tak mám na chvíli klid. Jsem si dala prát pračku a večeřím, malý taky už druhý rohlík což se divím na to jaký je jistník :grinning:
A těším se do hajan :dizzy_face:
Tomasek jen ty jsi to sledovala jo, kdo sem napíše :grinning:
11. črc 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem hodila pračku,večer chci něco uklidit a uvařit.moc se mi ale nechce :frowning2:
11. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to se Ti nedivím. Mě se taky večer nic nechce dělat :angry:
11. črc 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej už leží a ted jsem dala maso do trouby,jo večer jsem uplně mrtvá ale přes den není kdy,vetšinou nejsme vůbec doma a nebo jsem v práci.takže mi nic jiného nezbývá :unamused:
11. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo no, tak to se Ti nedivím. A ty už chodíš do práce jo? Vždyt máš ještě prcka malého né? :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chodím,od pondělka do pátku,na tři hodky až čtyři,podle práce.volno si beru taky jak potřebuju.takže mi to vyhovuje.A pak dělám ještě učto ale to dělám doma.ale aspon se nenudím a taky každá kačka dobrá
11. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla taky doma ale spinkala jsem :slight_smile: David si vzal malou na procházku a ted už tu malá opět řádí ale už ji jdu napustit vanu :wink: pak se objevím snad tu někdo bude :confused:
11. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej už chrní,jdu si dát nějakou večeři :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, se třba se trošku odreagovat :wink:
Taky bych někdy potřebovala, ale ted to mám horší s hlídáním , všichni pracují nebo chodí do školy, ségra tedka má brigádu, takže chodí až večer :unamused:
Malý blbne s mamkou a půjde za chvíli se koupat, ještě ho chce trochu unavit :grinning:
11. črc 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo jak není hlídaní tak to jde hůř,mě hlídá mamka ale většinou manžel.má celkem dost volna v práci
11. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to máš supér. Mamka ta pracuje denně do 16. No jak kdy někdy je tam i dýl. :angry:
Tak jsem myslela, že půjde ted půjde do školky a já do práce. :wink:
11. črc 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý pujde až příští rok.mamka už je v důchodu,takže to jde.ale někdy mi leze pěkně na nervy :angry: a kam budeš nastupovat?
11. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo? Tak to máš supér, moje mamka má ještě do důchodu daleko :wink: :angry:
Já právě, že už nikam od srpna jsem měla nastoupit na solárko. Měla jsem to domluvené přes známou, ale ted už nic no.
11. črc 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki my byli na návštěvě u babi v porubě. Přijela švagrová z Anglie, tak jsme se tam museli ukázat. Zítra jedeme do ZOO, tak už se moc těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :wink: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak s dvouma sětma nebudeš mít na práci ani pomyšlení :wink:
11. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat dětma :wink:
11. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No určitě do práce nepůjdu, až půjde i to druhý do školky, dřív určitě né. Nemám ani jak. :wink:
Tak doufám, že se z toho nezblázním :grinning:
11. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem po večeři,Petr dělal tatarák tak jsem jen kulila oči.ted šel na pivko s klukama a já kašlu na uklízení.sednu a ani se nehnu
11. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych šla na pivko :grinning:
11. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No téda, mě tu chybí ta moje drahá půlka, ta by mi vyvařovala a vyvařovala a já bych měla klíd :grinning:
Tak musím vymýšlet sama :angry:
11. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek no to mi je jasné :grinning:
11. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vymýšlení vaření mě ubíjí! Už nemá žádnou inspiraci.
11. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kukám pořád na mmb na recepty a když mám na něco chut tak to udělám jinak bych vařila asi furt dokola :grinning: Protože by po chvilce došla inspirace :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to je pořád dokola :grinning:
11. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek