Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
tomasek06
11. črc 2009
Od pondělka má být zase hezky a v úterý až 28 stupňů. To zase bude pařák co? To se asi schovám do lesa na hřiby.
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
Já jsem mu to už řekla, se mě ptal co nového a mamka pořád , že mu to mám říct, že skoro 2 týdny to budou co jsem ještě nedostala ms a ty testy, že je to jasné, že nemám čekat, tak je nadšený a pak mu mám zavolat co u dr. 😉
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
No to jsem zvědavá, v úterý bych chtěla do toho aquaparku s Májou, tak snad bude aspon svítit sluníčko.
To počasí už mi leze krkem. Ale za chvíli vezmem psa a půjdem aspon na krátkou procházku, at nesedíme doma.
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
Tady je zase mrtvo a my už jsme z prochajdy doma 😃
tomasek06
11. črc 2009
Jo jo nikdo tady nebyl jen já 😃
zdenka26
11. črc 2009
Ahojky,tak my jsme taky doma,byli jsme na Pustevnách,přidal se i manža vzal si volno 😉 bylo fajn,jsem ráda že nepršelo,celý den to vypadalo všelijak.malý je ted po večeři a kouká na Elma,tak je chvíli klid a zachvíli pomaže spinkat.
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
malý kouká taky na telku na hledá se nemo tak mám na chvíli klid. Jsem si dala prát pračku a večeřím, malý taky už druhý rohlík což se divím na to jaký je jistník 😃
A těším se do hajan x-)
Tomasek jen ty jsi to sledovala jo, kdo sem napíše 😃
zdenka26
11. črc 2009
taky jsem hodila pračku,večer chci něco uklidit a uvařit.moc se mi ale nechce 😞
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
Jo to se Ti nedivím. Mě se taky večer nic nechce dělat ]-(
zdenka26
11. črc 2009
Tak malej už leží a ted jsem dala maso do trouby,jo večer jsem uplně mrtvá ale přes den není kdy,vetšinou nejsme vůbec doma a nebo jsem v práci.takže mi nic jiného nezbývá :-|
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
Jo jo no, tak to se Ti nedivím. A ty už chodíš do práce jo? Vždyt máš ještě prcka malého né? 🙂
zdenka26
11. črc 2009
jo chodím,od pondělka do pátku,na tři hodky až čtyři,podle práce.volno si beru taky jak potřebuju.takže mi to vyhovuje.A pak dělám ještě učto ale to dělám doma.ale aspon se nenudím a taky každá kačka dobrá
leninnek
11. črc 2009
tak já byla taky doma ale spinkala jsem 🙂 David si vzal malou na procházku a ted už tu malá opět řádí ale už ji jdu napustit vanu 😉 pak se objevím snad tu někdo bude =-)
zdenka26
11. črc 2009
Tak malej už chrní,jdu si dát nějakou večeři 🙂
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
aha, tak to jo, se třba se trošku odreagovat 😉
Taky bych někdy potřebovala, ale ted to mám horší s hlídáním , všichni pracují nebo chodí do školy, ségra tedka má brigádu, takže chodí až večer :-|
Malý blbne s mamkou a půjde za chvíli se koupat, ještě ho chce trochu unavit 😃
zdenka26
11. črc 2009
to jo jak není hlídaní tak to jde hůř,mě hlídá mamka ale většinou manžel.má celkem dost volna v práci
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
jj tak to máš supér. Mamka ta pracuje denně do 16. No jak kdy někdy je tam i dýl. ]-(
Tak jsem myslela, že půjde ted půjde do školky a já do práce. 😉
zdenka26
11. črc 2009
tak malý pujde až příští rok.mamka už je v důchodu,takže to jde.ale někdy mi leze pěkně na nervy ]-( a kam budeš nastupovat?
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
Jo? Tak to máš supér, moje mamka má ještě do důchodu daleko 😉 ]-(
Já právě, že už nikam od srpna jsem měla nastoupit na solárko. Měla jsem to domluvené přes známou, ale ted už nic no.
zofinecka
11. črc 2009
ahojki my byli na návštěvě u babi v porubě. Přijela švagrová z Anglie, tak jsme se tam museli ukázat. Zítra jedeme do ZOO, tak už se moc těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😉 😃
zdenka26
11. črc 2009
moni tak s dvouma sětma nebudeš mít na práci ani pomyšlení 😉
zdenka26
11. črc 2009
chtěla jsem napsat dětma 😉
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
No určitě do práce nepůjdu, až půjde i to druhý do školky, dřív určitě né. Nemám ani jak. 😉
Tak doufám, že se z toho nezblázním 😃
zdenka26
11. črc 2009
tak už jsem po večeři,Petr dělal tatarák tak jsem jen kulila oči.ted šel na pivko s klukama a já kašlu na uklízení.sednu a ani se nehnu
tomasek06
11. črc 2009
Taky bych šla na pivko 😃
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
No téda, mě tu chybí ta moje drahá půlka, ta by mi vyvařovala a vyvařovala a já bych měla klíd 😃
Tak musím vymýšlet sama ]-(
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
tomasek no to mi je jasné 😃
tomasek06
11. črc 2009
No to vymýšlení vaření mě ubíjí! Už nemá žádnou inspiraci.
m.o.n.i.k.a
11. črc 2009
Já kukám pořád na mmb na recepty a když mám na něco chut tak to udělám jinak bych vařila asi furt dokola 😃 Protože by po chvilce došla inspirace :-N
tomasek06
11. črc 2009
Ono to je pořád dokola 😃