• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zkus jknout na ten mmb jsou tam dobré recepty :wink:
11. črc 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak už malý spal celou noc :slight_smile: Ale vstával v pět :angry:
12. črc 2009 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko my vstávali ve čtvrt na sedm tak si malá nějak posunula čas jeliko vstávala o půl šesté :slight_smile: tomasek hlavně že spal už v pohodě a celou noc :wink: vypadá že dneska bude krásně snad jo hodila jsem si pračku tak snad ji budu moct usušit venku
12. črc 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už peru :grinning: Dneska ho vemu konečně na celé odpo ven.
12. črc 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale v neděli a prát že :rolling_eyes: teda ten se má a zítra odjíždíte na chatu teda závidím ale jako v dobrém slova smyslu :wink: my jedem asi ve středu na hřiby :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se na tu chatu fakt těším :grinning: Na hřiby taky! A kam chodíte na hřiby?
12. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak vy jeětě všichni spíte?
12. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,my jsme vstávali v 7.30.Vy všichni tak brzo vstáváte?dneska jdu s malým do zoo,doufám že nezmoknem.Manža už musel do práce,tak jdu sama :unamused:
12. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenice kdy se stavíš na pokec?
12. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek my jezdíme většinou na hamry máme tam svoje místa :wink: tak my jsme před chvíli přijeli od jedné prabbabičky až se malá vyspí jedem k druhé prababičce a pak k moji mamce dneska to máme návštěvní a venku je fajně ani ne zima a ani vedro takže zoo vám vyjde krásně ty co jste jeli :slight_smile: žofinka jela do Lešné tam je krásně :dizzy_face: byli jsme tam nedávno........no kde jste kdo :confused: tomasek s malým určo vychrapujou a ostatní.....v uterý má být až 28 stupnů bylo by super koupaliště ale nic malá jde na roční prohlídku
12. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo spali jsme a teď jdeme ven. Ve středu má být dokonce 30 stupňů. No my na koupaliště ještě nemůžeme, ale jinak bych šla.
12. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo tak toho se musí řádně využít :slight_smile: nějaké koupando proběhne :slight_smile:
Dneska mi psala kakarádka že její malý má asi zánět mozku :frowning2: to je hrůza,vůbec neví z čeho já myslela,že je to zánět mozkových blan,ale prý ne prý zánět mozku že prý měl nějaké záškuby tak dneska jdou na JIP a snad se něco dozví,to je hrůza chápete,že odedne kdy se staneme matkami tak už máme nervy a sres do konce života,protože o ty naše prďolky se budem bát i když jim bude přes čtyřicet :frowning2:
12. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ¨my už jsme doma a za chvíli jdu balit. Zítra ráno se ještě ukážu a pak jedu!!!!!!!! Hurááááááááá!
12. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme doma,jsem víc utahaná jak malý.Maji třeba ve středu?nějak nám to poslední dobou nevycházelo co?
12. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na stránky toho dinoparku a vypadá to dobře,asi to příští týden prubnem ale jestli budou ty vedra tak se raději budu válet na koupáku ,to vypadá pravděpodomněji
12. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosím prosím nevíte o nějake školičce tance nebo lehke atletice pro děti od 3 let??? :frowning2: za každou radu budu rada :wink:
12. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já se ti když tak ještě ozvu,bude u mě totiž Monča,ale myslím že by to šlo :wink: taky musím na ty stránky kuknout.
12. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to necháme na čtvrtek,nebo na pátek.Stejně jestli bude hezky tak budu na koupáku v zábřehu,ale můžete se když tak přidat :wink:
12. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už malý usnul a já vegetuju. Věci už mám sbalené. Kyky o ničem nevím.
12. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn tak se ještě domluvíme :wink:
tomy tak si to užij krásně vám výjde počasíčko :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo počasíčko výjde, ale k vodě stejně nepůjdeme :frowning2:
12. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky něco je v duze....tanečky pro dětičky...kámoška chodila, ted je na dovolené, ale optám se jí...až dojede
12. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek ty se máš že jedeš na chatu,aspon se zotaqvíte po nemoci.Taky bych jela ale jedu až příští víkend a to je zadlouho :unamused:
12. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkuji budu rada Kristynka mi tady pořád tančí a děla pozi tak kdž ji to chytlo tak ji dám na nějaky taneček aby ji to vydrželo.... :wink:
12. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my dáme taky Máří někam uvydíme až jak začne chodit do školky,nám totiž každý říká,že musíme že tancovat takhle jak tancuje ona ještě nevyděly žádné dítě ona má pohyby jak nějaká patnáctka to už měla jako mimi když každé tancuje z nohy na nohu tak ona kroutila tou řití a rukama no sranda tak buď tanec nebo gymnastika. :grinning:
12. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru :grinning: :grinning: :grinning: tanečnice :grinning:
12. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari :grinning: to je jak u nás :grinning: proto ji chci dát někam :wink:
12. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ale naše Máří se i ráda vyslíká tak jsem říkala,že někdo bude mít doma doktora někdo právníka a my no my budeme mít tanečnicy u tyče jak to tak vypadá :grinning:
12. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji doufám, že Ti nekazím plány :wink:
Zítra už musím v 7 vypadnout, tak si pojezdím na bankomat, vybrat nějaké peníze, natankovat, skočím možná do hyperky pro naušnice a pak musím na úřad ohledně trvalého bydliště, tak po té 9té budu u Tebe :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek