• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jo Maří je ďáblice :grinning: Ale fajná :grinning:
12. črc 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát, tak zítra Máji papa holky :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekazíš mi plány Moni neboj a do té Hyperky bysme mohly spolu když tak já bych chtěla do ikey :wink:
12. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak Lešná byla super a Eli se to moc a moc líbilo. Vrátlili jsme se asi před půl hodinkou :grinning:
Jinak my už v Dinoparku byli, ale ve Vyškově a chci i tady zajít. :wink:
12. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Do toho Dinoparku se taky chystáme. Snad se tam dostaneme :grinning:
13. črc 2009 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno :wink: dneska tam je krásně už z rána :sweat_smile:
13. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo je tam už hezky a v dalších dnech nás čekají pěkné pařáky.
13. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zas bude na koupaku hlava na hlavě :astonished: :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
Tak vymalováno jenom uklízeno ještě ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě kou´pelna a kuchyň je jak po vybuchu :wink:
je tak hezky musím do obchodu ale nějak se mi nechce....něco na mě leze. Ráno jsem se probudila s rýmou a divně v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sestra byla v dinoparku v pátek a pochvalovala si to- :wink:
13. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,co všichni děláte že tady nikdo není?zrovna čekám až se malý vyspí a jdeme ven asi někam na zahrádku na pivko..zatet nás čeká rekonsrukce koupelnz a záchodu a už ted se děsím toho bordelu.plánujem to až na příští měsíc ale moc se mi do toho nechce :wink: to je naprd jak jsi nemocná v takovém počasí
13. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holciny, dlouho jsem za vama nebyla se kouknout :slight_smile: co noveho?
my uz mame srdicko, vsechno je ok a za 12 dni uz budu vdana paniiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ráno majatob to ti závidím, hned bych se vdávala znova :wink:
dneska razíme na koupák, tak páčes
14. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No venku je krásně tak jste všechny pryč co? :grinning:
14. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,kde jste kdo?My jsme ted přišli z koupáku ,jsem total vyřízená.Asi jste všichni u vody co?
14. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar maminy a spol,
já už tady nebyla....... dlooooouho!!!
No dočítat to tasi nebudu, jen zhruba. Jen jsem nakoukla a zjistila, že tady je nějak moc novych mamin :sweat_smile:
My zitra slavime Fifankovy první narozky. To jsem zvědavá, jestli nám výjde počasíčko...
14. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: já jsem tak unavená z toho horka,dopoledne jsme byly na koupáku na tři ho´dky,ale mě to teda stačilo Máří mě nenechá sedět a opalovat se :slight_smile: a to horko taky unavuje :grinning: ,nejlíp by bylo někde na baráku,asi se zase vtěrnu k segře :grinning:
14. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji a kde jste byli na koupáku?my byli v Zábřehu?tak já si posedím v klidu,je tam posezení a hned před tím takové dětské hřiště,takže si dám v klidu kafčo .
14. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Bohumíně,no ty možná,ale já určitě ne pořád ji musím hlídat ona pořád někde běhá určitě by se mi někde utopila dneska jsem se otočila na Monču protože mi něco říkala a když jsem se otočila tak máří už byla u velkého bazénu přitom tam jsou zábrany,ale ona to podlezla no běs :slight_smile: takže na koupáku nemám klid já mám klid tak maximálně v hypernově v kuličkách :grinning:
14. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár holky dneska byl teda pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: my dneska byli píchat druhou dávku prevenaru a tak už nám přitom udělal roční prohlídku tak máme klídek no snad nebude mít teploty po tom očkováni zítra má být zase hic ale mají být přehánky k tomu :confounded: my ráno jedem na hřiby tak snad něco najdem :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mě zkolila nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska bylo krásně to je fakt ale k vodě jsem se nedostala. Petr zpravoval auto tak jsme nebyli mobilní :wink:
Leni na hřiby ani nejezděte....nic neroste. Minulý týden rostli ale teď nic je sucho známí byli v pondělí a našli 4 hřiby po 3 hodinách chuze :rolling_eyes:
Ale jako procházku lesem to mužete vzít :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že sem lezu, když to tady máte tak hezky rozjeté, nicméně kdyby tu byla nějaká nastávající mamina (nejlíp z poruby), která by hledala sparingpartnerku, tak ať se ozve do IP.... v říjnu čekáme prcka a určitě uvítám spřízněnou duši :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vydím z balkónu jak se blízká :confounded: možná bude pršínkovat v noci,ale zítra by mohlo být zas pěkně!
fender a ve snažilkách?Tam se určo najde hodně z poruby nastávajících :wink:
14. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš zač :wink: ,ale knám se taky můžeš připojit když budeš chtít :grinning: rady zasloužilých matek se hodí :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo fajn, kdybych mohla :sweat_smile: a hodit se budou každopádně :grinning: někdy si připadám jak alenka v říši divů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: zase je venku pařák manža v noci přijel domů,ale ráno už tu nebyl jen vím že mi dávala pusu a našla jsem monterky a trika v pračce vyprané :slight_smile:
fender to myslím,že všechny prvorodičky kdybys věděla o kolika věcech jsem se tu dozvěděla,že jsem mohla koupit malé takové různé vychytávky ale já koníka našla až když Máří byla větš :grinning:
15. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: my jsme dneska chtěli jít do dinoparku ale v tom vedru se nám nechtělo,malý spí ,tak čekám až se vzbudí a pujdem k vodě.Kde jste všichni?
15. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak já taky čekám až se mi ta moje treperenda vyspí. Zrovna šla spát, no a pak jen vylezem na zahradu a napustíme si bazének :grinning:
15. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš super žofi,že nikam nemusíš.taky to tak dělám na chatě ale tam jedem až o víkendu :frowning2:
15. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek