Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
12. črc 2009
Jo Maří je ďáblice 😃 Ale fajná 😃
m.o.n.i.k.a
12. črc 2009
Jdu spát, tak zítra Máji papa holky 🙂
marie83
12. črc 2009
Nekazíš mi plány Moni neboj a do té Hyperky bysme mohly spolu když tak já bych chtěla do ikey 😉
zofinecka
12. črc 2009
Nazdárek holky, tak Lešná byla super a Eli se to moc a moc líbilo. Vrátlili jsme se asi před půl hodinkou 😃
Jinak my už v Dinoparku byli, ale ve Vyškově a chci i tady zajít. 😉
tomasek06
13. črc 2009
Krásné ráno! Do toho Dinoparku se taky chystáme. Snad se tam dostaneme 😃
marie83
13. črc 2009
Brý ráno 😉 dneska tam je krásně už z rána :-N
tomasek06
13. črc 2009
Jo jo je tam už hezky a v dalších dnech nás čekají pěkné pařáky.
marie83
13. črc 2009
to zas bude na koupaku hlava na hlavě :-o 🙂
zanetka82
13. črc 2009
Dobré ránko holky 🙂
Tak vymalováno jenom uklízeno ještě ne :-p ještě kou´pelna a kuchyň je jak po vybuchu 😉
je tak hezky musím do obchodu ale nějak se mi nechce....něco na mě leze. Ráno jsem se probudila s rýmou a divně v krku :-p
Sestra byla v dinoparku v pátek a pochvalovala si to- 😉
zdenka26
13. črc 2009
Ahojky,co všichni děláte že tady nikdo není?zrovna čekám až se malý vyspí a jdeme ven asi někam na zahrádku na pivko..zatet nás čeká rekonsrukce koupelnz a záchodu a už ted se děsím toho bordelu.plánujem to až na příští měsíc ale moc se mi do toho nechce 😉 to je naprd jak jsi nemocná v takovém počasí
majatob
13. črc 2009
ahojte holciny, dlouho jsem za vama nebyla se kouknout 🙂 co noveho?
my uz mame srdicko, vsechno je ok a za 12 dni uz budu vdana paniiiiiii 😃 😃 😃 😃
lucenekautor
14. črc 2009
bré ráno majatob to ti závidím, hned bych se vdávala znova 😉
dneska razíme na koupák, tak páčes
zofinecka
14. črc 2009
No venku je krásně tak jste všechny pryč co? 😃
zdenka26
14. črc 2009
Ahojky,kde jste kdo?My jsme ted přišli z koupáku ,jsem total vyřízená.Asi jste všichni u vody co?
hufina79
14. črc 2009
Nazdar maminy a spol,
já už tady nebyla....... dlooooouho!!!
No dočítat to tasi nebudu, jen zhruba. Jen jsem nakoukla a zjistila, že tady je nějak moc novych mamin :-N
My zitra slavime Fifankovy první narozky. To jsem zvědavá, jestli nám výjde počasíčko...
marie83
14. črc 2009
Ahoj 🙂 já jsem tak unavená z toho horka,dopoledne jsme byly na koupáku na tři ho´dky,ale mě to teda stačilo Máří mě nenechá sedět a opalovat se 🙂 a to horko taky unavuje 😃 ,nejlíp by bylo někde na baráku,asi se zase vtěrnu k segře 😃
zdenka26
14. črc 2009
Maji a kde jste byli na koupáku?my byli v Zábřehu?tak já si posedím v klidu,je tam posezení a hned před tím takové dětské hřiště,takže si dám v klidu kafčo .
marie83
14. črc 2009
v Bohumíně,no ty možná,ale já určitě ne pořád ji musím hlídat ona pořád někde běhá určitě by se mi někde utopila dneska jsem se otočila na Monču protože mi něco říkala a když jsem se otočila tak máří už byla u velkého bazénu přitom tam jsou zábrany,ale ona to podlezla no běs 🙂 takže na koupáku nemám klid já mám klid tak maximálně v hypernově v kuličkách 😃
leninnek
14. črc 2009
nazdár holky dneska byl teda pařák :-p my dneska byli píchat druhou dávku prevenaru a tak už nám přitom udělal roční prohlídku tak máme klídek no snad nebude mít teploty po tom očkováni zítra má být zase hic ale mají být přehánky k tomu :-S my ráno jedem na hřiby tak snad něco najdem 🙂
zanetka82
14. črc 2009
Ahoj holky mě zkolila nemoc :-p
Dneska bylo krásně to je fakt ale k vodě jsem se nedostala. Petr zpravoval auto tak jsme nebyli mobilní 😉
Leni na hřiby ani nejezděte....nic neroste. Minulý týden rostli ale teď nic je sucho známí byli v pondělí a našli 4 hřiby po 3 hodinách chuze 8-(
Ale jako procházku lesem to mužete vzít 🙂
fender
14. črc 2009
ahoj holky, omlouvám se, že sem lezu, když to tady máte tak hezky rozjeté, nicméně kdyby tu byla nějaká nastávající mamina (nejlíp z poruby), která by hledala sparingpartnerku, tak ať se ozve do IP.... v říjnu čekáme prcka a určitě uvítám spřízněnou duši x-)
marie83
14. črc 2009
Já vydím z balkónu jak se blízká :-S možná bude pršínkovat v noci,ale zítra by mohlo být zas pěkně!
fender a ve snažilkách?Tam se určo najde hodně z poruby nastávajících 😉
marie83
14. črc 2009
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... beranek tam zrovna čeká v říjnu 🙂
fender
14. črc 2009
dík x-)
marie83
14. črc 2009
Nemáš zač 😉 ,ale knám se taky můžeš připojit když budeš chtít 😃 rady zasloužilých matek se hodí 😃 😃 😃
fender
15. črc 2009
to by bylo fajn, kdybych mohla :-N a hodit se budou každopádně 😃 někdy si připadám jak alenka v říši divů :-p 😃
marie83
15. črc 2009
Dobré ráno 🙂 zase je venku pařák manža v noci přijel domů,ale ráno už tu nebyl jen vím že mi dávala pusu a našla jsem monterky a trika v pračce vyprané 🙂
fender to myslím,že všechny prvorodičky kdybys věděla o kolika věcech jsem se tu dozvěděla,že jsem mohla koupit malé takové různé vychytávky ale já koníka našla až když Máří byla větš 😃
zdenka26
15. črc 2009
Ahojky všem 🙂 my jsme dneska chtěli jít do dinoparku ale v tom vedru se nám nechtělo,malý spí ,tak čekám až se vzbudí a pujdem k vodě.Kde jste všichni?
zofinecka
15. črc 2009
Ahojki, tak já taky čekám až se mi ta moje treperenda vyspí. Zrovna šla spát, no a pak jen vylezem na zahradu a napustíme si bazének 😃
zdenka26
15. črc 2009
tak to máš super žofi,že nikam nemusíš.taky to tak dělám na chatě ale tam jedem až o víkendu 😞

Začni psát odpověď...

Odešli