• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=283863&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D1180%26vOrderBy%3D1
to jsou ty stím kšiltem má ji na hlavě i ta mamča takovou zelenou a já to chci pro Máří
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pršííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
15. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jdu si v ložnicy otevřít ventilku
15. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí kde :confused: tady nic. Ale na jihu Moravy prý řádí bouřky ve velkém. :unamused:
A co na mimibazaru tam není žadná mamina co to plete nebo ta paní co jsi na ní dala odkaz. :confused:
15. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v Hrabůvce prší!
já jsem ji psala,ale zatím se neozvala tak uvydím
15. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany v Třebovicích prší :wink:
15. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady nic a je mi strašně sedím u počítače jen v majtkách :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady už prší fest!To slyším z ložnice až do obýváku :wink:
15. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u nás i buřííííííííííííííííííííííí bojím bojím
15. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady zatím jen hromy blesky....ale jen ať to příjde bude se hned lépe spát :pensive:
15. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
v porubě už taky lije :wink:
15. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky prší a já se nudímmmmm :rolling_eyes: ty čapky jsou super malá má taky dvě a bomba moc se mi to líbí na těch malých holčičkách :wink: já chci úplný slejvák to by se tak kráááásněěě spalooo :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už taky blesky,ale hromy nějak nejdou slyšet :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady pořád nic :cry: :cry: :cry: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukala jsem že jste samé zasloužilé matky, můžu se zeptat, kde jste rodily a na vaše zkušenosti s porodnicema?? mám trochu dilema..... :pensive:
15. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Zasloužilé téma :grinning: Já rodina 2x ve Vítkovicích a spokojenost nadevše :wink: :slight_smile: Paráda
15. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v Porubě porod nic moc,ale jinak super.Ale to je individuální podle toho na jaké lidi narazíš a hlavně nepodepisuj,že ti nebude vadit medik při porodu chtěj doktora :wink: mě rodil necelý doktor a stálo to za prd :wink:
15. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, asi jo, ale když já pořád nevím :sweat_smile: původně jsem chtěla do poruby, jsem tu spádová, mají dobré vybavení a pracuje tam manžel... jenže reference spíš nic moc - aspoň co jsem slyšela :pensive: takže zvažuju ty vítkovice, s nima je spokojen skoro každý. no a pak je ještě jedna varianta a to porodnice ValMez, kde pracuje můj taťka a kde je mi jasné, že kolem mě budou skákat ... jenže zas nevím, jestli je rozumné, aby mě rodila rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ve vítkovicích rodila i moje segra a taky říkala,že v pohodě a te´d to tam mají navíc zpravené tak to bude asi hezké :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych šla zase do Vítkovic....je to tam opravdu krásné byla jsem tam nedávno s kamaradkou na prohlídce sálu. Jsou tam i delší hodiny navštěvní....u druhého jsem tam šla třeba hlavně kvuli tomu že do Vítkovic mužou děti (starší sourozenci). Do Poruby nesmí děti mladší 10 let. Zaleží na tobě kde se ti bude víc líbit a kde ti to přijde víc sympatičtější :wink: Na vola mužeš narazit všude
15. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ta poruba docela odradila, když i holky - doktorky, které pracují v porubě, i když na jiných odděleních - tam třeba porodily první mimčo a s druhým už šly zásadně do vítkovic. právě, že blbci můžou být všude, proto jsem ještě zvažovala i ten ValMez, kde bych se měla asi jako hodně V.I.P., ale taky nevím, jeslti je to zrovna rozumné :confounded:
15. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já byla ve Vítkovicich a porod super,dětské taky super,šestinedělí děs a hruza,hlavně sestřičky byli hrozné.Ale jak říká Mája zaleží na jaké lidi narazíš.Já jsem slyšela dobré reference na Havířov
15. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepé se budeš cítit sama s manžílkem a sem tam nějaký dohled. Pořád aby za tebou někdo chodil a ptal se jestli něco nepotřebuješ taky není dobré. :wink: jak říkam zaleží na tobě.A hlavně vydržet co nejdýl doma.
15. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender já teda rodila v porubě a naprostá spokojenost se vším jako jo narazila jsem i na nepříjemné sestřičky ale to narazíš všude :wink: hold někdo má štěstí někdo ne já teda chtěla do poruby ze dvou důvodů pro mě důležitých za prvé mají tam tu novorozeneckou jipku takže kdyby něco většinou převážej právě do poruby stalo se tak kámošce a ta vlastně musela tři dny zustat ve vítkovicích a až pak mohla za malou do poruby to bylo podstatné a pak pro mě byla podstatná návštěvní doba :wink: jo a jinak já teda podepisovala mediky ale jako že mohli být přítomní ne že budou zasahovat..no akorát mínus v porubě nesmí být tatínek u císaře můj případ :frowning2: takže taky jsem měla dilema ale pak pro ty dvě věci jsem si vybrala a spokojenost byla :wink: i.......venku už je celkem fajný vzdoušek :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavní je nemyslet na to že se něco stane. Pokud rodíš v termínu a vše klape tak jak má.... :wink: Pomoct ti pomužou všude.
15. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě si vybrala že v porubě je kratší a omezená návštevnost známa chytla naši spoluobčanku a ta tam měla denně i osm lidí nevím v tom jsem já chtěla mít takový klídek a když je starší sourozenec s některýma sestřičkama se dalo bezvadně domluvit :wink: ale je to fakt záleží to na tom jestlo člověk má štěstí na lidi káždý člověk je spokojený s něčím jiným :wink: ale jinak na porodnici ve valmezu jsem slyšela taky chvály a ještě pak i na havířov ale kam bych v životě nešla jsou fifejdy
15. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to vybavení byl primární důvod, proč jsem chtěla do poruby... stejně, kdyby byl nějaký průser, tak bych tam asi beztak z tohohle důvodu jela... vzít by mě měli, když jsem spádová, ne?
já fakt nevím :pensive: asi to nechám koňovi a rozhodnu se na poslední chvíli, do vítkovic se stejně chci zajet podívat a poptat se, jestli by mě vůbec případně vzali....
15. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, vyřídím taťkovi :grinning: :grinning: :grinning:
nad fifejdama jsem ani neuvažovala :pensive:
15. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak segru při druhém porodu musel švagr odvézt do opavy :grinning: ,ale ona si ji vybrala když ji v porubě řekly,že nemaj místo ať si vybere kam chce jet :grinning:
15. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fifejdy ani já!
Ale jinak dobrou noc děvčata,ráno jedu k babičce tak se jdu vyspat.
Jinak Máří ještě nespí a otravuje mě,holt je na ni horko borák je spocená :slight_smile: tak já jdu možná že usne když tam budu :grinning:
15. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek