• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jo zanet to jasně :wink: ale mě jako celkem vyděsilo to že by mě nepřevezli s malou kámoška měla do poslední chvíle vše ok rodila v termínu a přece jen nastaly komplikace :frowning2: ale jak říkám je to težké osobně si myslím že bych byla spokojená i ve vítkovicích a být plno v porubě tak určo tam ale podruhé půjdu zase do poruby vzhledem k prvnímu porodu tam když jsem byla max.spokojená a je taky fakt při těch bolestech by mi ted když vím co to bylo taky bylo jedno kde odrodím spíš pak přežít ty tři čtyři dny na šestinedělce
15. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj ve Vítkách nedavájí na pokoj naše spoluobčanky ty tlačej pěkně k sobě na pokoj :grinning:
15. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě bych si mohla hodit korunou :sweat_smile: kurnik takové dilema jsem neměla ani při výběru kočárku :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo ahoj a hezky se vyspí :wink:
15. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender a mezi jakými kočárky sis vybírala :confused:
15. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a taky je fakt že na spoluobčanky se narazí všude :grinning: :rolling_eyes: ale po svém porodu se jen tak do dalšího hnát nebudu pořád to mám tak nějak v živé paměti :frowning2: ale stálo to za to to jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ničím nenahraditelné štěstí :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji dobrou noc :wink:
15. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, no nejdřív se nám líbil tako xjumper, ale ten byl moc těžký, pak jsme uvažovali nad xlanderem ale nakonec jsme viděli a vyzkoušeli camarelo (http://www.bambino-kocarky.cz/product_info.php?products_id=1699) a bylo to jasné, už je u našich, v sobotu jsme si pro něj byli :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je vy už jste snad šly spát všechny :confused:
15. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky jsem si říkala že druhé nikdy v životě ale pak mě to nějak chytlo :grinning: jak to přijde tak se tomu neubráníš :grinning: U prvního jsem taky měla horor ale nakonec to dobře dopadlo a vzpomínám na něho víc než na druhý :wink: porod
15. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je hezký ale jak takový tip někde vidím tak mě odrazují ty menší přední kolečka. Jinak je hezký hlavně ať se sním dobře jezdí a není těžky :wink:
15. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestrašte mě, že jste měly komplikované porody :fearful: i když, myslím, že v září už budu tak funět, že už to hlavně budu chtít mít co nejdřív z krku teda břicha....
15. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak chytnout mě to chytne určo jedináčka nechci ale zase druhé ne fakt dřív jak za ty tři roky :wink: a taky hlavně dle bydlení pokud se nám jak máme v plánu nezadaří do tří let vyměnit byt tak druhé nebude bysme se tu čtyři fakt nevlezli :rolling_eyes: fender hezký kočárek ta barva se mi líbí ale jinak vzhledově víc xlander :wink:
15. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet já menší přední právě chtěla, hlavně otočné, připadá mi, že se to pak líp ovládá.... lehounký je, tak snad budem spokojení. zatím jsem z něj nadšená, má všechno co by podle mě kočár měl mít, uvidíme se zátěží :wink:
15. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender to né ja neměla komplikace jen nepostupující porod prostě jsem rodila 18 hodin od prasknutí plodové vody....a straašně mě to unavilo a byla jsem mimo U druhého to byla procházka ružovou zahradou i s cestou 6 hodin. Pohoda.
A věř tomu že to se teda budeš chtít toho bříška zbavit . :grinning: ke konci už to docela obtěžuje v pohybu atd... :wink: Bříško jsem ale milovala připadala jsem si krásně i se svými 22 kilma nahoře :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni my ho máme v červené :wink: xlander je taky moc hezký.... tenhle má velikou korbu a náš malej asi nebude zrovna nejmenší, tak jsme chtěli něco prostornějšího.... no ale řeknu vám v říjnu :sunglasses:
15. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš tady tak strašně zahřmělo až sem poskočila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fender nezávidím já loni chodila s mega břuchem v těch pařácích sotva jsem lezla funěla poslední tři týdny oteklé nohy no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak můj názor kdyby mě nechali donosit do termínu myslím že by to tak strašný nebylo z druhé strany třeba bych přenášela a vyvolávali i tak kdoví ale jako 37 hodin bolestí a malá furt nepostupovala tak jsem ráda že mi nabídli císaře už bych to asi fakt nedala byla jsem fakt ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ale zas mě mrzí to že jsme si ve trojko nemohli užít ty dvě hodky na porodním sále :pensive: no jo to už je tááák dávno rychle to uběhlo za chvíli už budu vzpomínat a určo si to obrečím :grinning:
to věřím, že muselo být únavné..... :pensive: aaaale, tak nějak to snad zvládnu, taky jste to zvládly :dizzy_face: když už si nás prcek naplánoval, tak co už teď s ním :grinning: :grinning:
žanet tady taky takový hrom :zipper_mouth:
15. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravda, trochu v těch vedrech funím :sweat_smile: břicho ale zatím ještě moc velké nemám, teda si myslím, přibrala jsem zatím jen čtyři kila a z toho malej má kilo dvacet, takže celkem pohoda.
a leni proč ti vyvolávali porod před termínem?
15. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem si říkala zvládly to jiné zvládnu já ale teda holky tušit co mě čeká snad si to rozmyslím :confused: ne neměnila bych Karolínka byla chtěná a vytoužená :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda musel byt zahul Leni :rolling_eyes:
No jak si vzpomenu na porod Kubíka...jela jsem do porodnice a byli vedra jak cip s prominutím :grinning: Venku bylo 30 stupňu o pul 10 večer. V té sprše sem si pouštěla studenou vodu pak mě seřvala porodní asistentka že to nemužu. Tak jsem musela teplou a malem jsem umřela. Voda my dělala dobře tak jsem musela vydržet :grinning:
15. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem šla normálně už do poruby na poradnu v 38 a oni na mě že mám stahy :confused: jsem teda jako že nic necítila tak si mě tam nechali dva dny na pozorování no a nakonec vypadlo z doktora že by mi to doporučili jelikož malá má přes čtyři kila a že do termínu už by mohla mít moc a že bych musela jít na císař :confused: tak jsme teda souhlasili no a malé se nějak nechtělo když jsem ji tlačila tak jsem jim tam říkala ty vole ta už snad má pět kilo :grinning: no a měli jsme 3650g a 49 cm :wink: tak hold se ji prostě v bříšku líbilo :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být 39 rodila jsem o 14 dní dřívě :wink:
15. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak si vzpomenu na tomaška06 tak vím že jí v Porubě taky vyolavali porod ALE STRAŠNĚ DLOUHO SNAD 4-5 DNU A NIC. Malému se nechtělo ven taky dlouho rodila. masakr. Ta už právě druhé nechce. :grinning:
Holky já pišu jak tatar už na to moc nevidím a to pivko dělá svoje. Ani nevíte jak moc se těším na kluky :cry: :pensive: . V sobotu už fičíme na chatu za nima na 14 dní a pak na týden pod stan :wink:
15. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem taky slyšela.... že v porubě mají dost často dost času :pensive: radši nad tím nepřemýšlet, aspoň ne zatím :sweat_smile:

já si jdu dát sprchu a jdu chrnět, ráno se mi nebude chtít vstávat :pensive: tak dobrou noc a děkuju, že jste mě tu nechaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc a ať malý/á moc nekope :wink: Taky jdu papa a my tě tu rádí uvidíme. :wink:
15. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak ta to měla taky psycho to se ji ani nedivím ty bláho taková doba no to už bych asi nepřežila :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zany věřím my dáváme malou jen tak nanejvýš na dva dny zatím já se vždycky tak těším jak spočnu a už za pár hodinek je mi tak smutno :frowning2: no ale chatu teda fakt závidím a ještě 14 dní :zipper_mouth: teda to se máte no my nemáme dovolenou už druhý rok loni kvůli tehotenství a letos přítel změnil zamestnání tak dovolenou nedostane snad v zimě někam zajedem a ted ještě snad chata ale to tak nejdýl čtyři dny :frowning2:
15. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi nebylo ani moc smutno dokud jsem měla co dělat. Malování a vše kolem ale teď už nemám do čeho píchnout
15. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek