• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
taky půjdu prší a prší se mi krásně usne :dizzy_face: fender my jsme rády že tu jsi :wink: tak dobrou a v září by jsme mohli udělat zase nějaký srazík ne :slight_smile: dobrou
15. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát mě štve že ty obrázky jsem nestihla namalovat paní je teprve zítra bude odesílat. Tak malovat na zeď je budu až v srpnu po dovolené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréránko holky!
fender: já taky rodila v Porubě a porod v poho. Jak doktor tak porodní asistentka, ale fakt asi záleží na koho narazíš. Jenom jedno bych jim vytkla a to byla nedostatečná informovanost o kojení. Pustili nám jen DVD a tím to haslo. :wink:
16. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko... :slight_smile: Sluníčko nám vylízá :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo tady tahle paní má taky krásné čepičky tak se jí zkus ozvat třeba by ti nějaké upletla :wink: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=259185&vReferer=
16. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
No téda, vy jste toho propsali, ani to nebudu číst, se mi nece :sweat_smile:
Konečně jsem se dostala k netu. Dělnici dělají okna pod náma a tak jsou ukecaní a my byli včera celý den venku a někteří místo roboty snámi :grinning:
Tedka musím jít zase vařit :unamused:
16. črc 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my už jsme s malou i po obedě dělala jsem pangase na másle s brambůrkem a dala jsem i malé jako celkově rybu úplně poprvé a ta baštila snědla plný talířek a pak ještě sem tam dobla ode mě a já si k bramborům dala tatarku snad nebudu zase večír umírat :unamused: copak máte dneska v plánu mi se už dneska nikam nechce v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to dneska zkusíme doma :confused:
16. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se chystáme na navštěvu ke znamím se podívat na miminko. Konečně. :slight_smile: Už se těším.
16. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak tady v Bolaticích (kde pracuju) je venku hrozně příjemně, sice svítí slunko, ale není tam tak příšerné vedro a fouká :sunglasses: akorát jsem po obědě, takže se mi nic nechce :sunglasses:
16. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak už jsem se vrátila a bylo fakt bombovně!!!! Ale hřiby fakt nerostou :angry: našla jsem jen 2.

Fender já taky rodila v Porubě a byla jsem spokojená. Nic mi nechybělo a doktor i porodní asistentka v poho. Akorát je fakt že ty prášky na vyvolání porodu mi nějak nezabírali. Ale zase jsem ráda že jsem rodila normálně a ne císařem.
16. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak malá spí já jsem ji vyprala kočárek a půjdem ven pak teda pokud to brzy uschne :grinning: tomasek konečně tu bude zase někd vstávat semnou :wink: jinak my našli plný košík celkem byli ale víc bylo hořčáku :rolling_eyes: a taky bylo hafo houbařů :confused:
16. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni uschne neboj myslím,že za hoďku bude suchý :grinning: v takovém vedru aby ne!
16. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty čepičky hačkuje kamarádka ja ji to prodávám přepošlu a do 2 dnu to máte :grinning:
16. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ti kyky napsala na mimibazaru tak si to přečti chtěla bych dvě ty čepičky :wink:
16. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari ja ji to napsala ona se stebou domluví ju!!! :wink:
16. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky !!!!!!!!!! :wink:
16. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :grinning: posláno a čekám až se ozve na ICQ teď je asi s prťošama venku :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočárek suchý uschlo to za půl hodinky :grinning: malá se vzbudila takže za chvilinku vyrážíme snad se neusmažíme půjdem někam do stínku :sunglasses: chi jsem chtěla napsat venku fouká vítr chi chi a to mi tu fouká větrák :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky a kdo to šije, myslíš Tínku? :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo moni má tam napsané že Tína ty jsi znáš taky :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Máji Tinu znám :slight_smile:
Dělá čepičky má některé v albu na mmb :wink:
16. črc 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni jj dělá ja ji je prodávám :grinning:
16. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona není týna ale kristyna :wink:
16. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já Tínku znám i osobně. A jaktože si je neprodává sama? Dlouho jsem jí neviděla :grinning:
16. črc 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to na dlouhe povídání a druhe osobě se nerada bavím aby si to ta dotyčna osoba pak nevzala jinak.... ja ji vypomáhám :wink:
16. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj něco o tom vím, že měla problémy a stěhovali se a ták :wink:
16. črc 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě ji pomaham... :wink:
16. črc 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo však já Ti nic neříkám, jen jí pomáhej :grinning:
16. črc 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mini v pohodě ja jsem rada že ji pomužu taky mi pomohla a jsem ji za to vděčna... :zipper_mouth:
16. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek