• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Líbí se mi ta bižu co máš na bazárku kyky teď mám dilema :grinning: vzít nebo ne :grinning:
16. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ono je to potřeba a co její manžel jak se k tomu má? Kdyžtak ip :wink:
16. črc 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari vem :wink: je to na tobě ale tam už musíš mít poštovne započítane je to od jedne paní co má obchudek s bižu... a stříbrem... :wink:
16. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: kdejste kdo :confused:
16. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady. Ale po těch třech dnech jsem nějaká unavená, tak půjdu hajat.
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Zlato vítám tě doma :wink:
Tak děvčatka miminko bylo krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malá Laura byla skvělá za celé 2 hodinky ani nepipla. Jen se jednou pokadila a pak mi krásně hajala na rukách :dizzy_face: Ze začatku jsem se bála si ji vzít na ruky....je strašně malinka. Kluci měli 3,40 a 51cm a ona nemá ani 3 kila a má tak 48 cm. (bobeček malinky) :grinning:
Hned bych šla do třetího ale čistý rozum mi říká ne že dvě stačí :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu hodit vanu a pak na kutě :wink:
16. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se tu už nespí? :slight_smile: já mám dneska manžu v práci, tak jsme si šli sednout s kolegama na pivko a dorazila jsem teprv teď. mohlo by trochu sprchnout, venku je zas strasšné dusno :confounded: malý dnes zas řádí, tak jsem okopaná jak záhonek.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malý si až ted šel lehnout.odpoledne jsme byli na koupáku a pak jsme jeli ovézt Petra do práce,prošli jsme se po centru a domů dorazili po deváté.čeká mě kupa žehlení :angry: vůbec se mi do toho nechce,ale asi budu muset jinak budem zavalení prádlem :confounded:
16. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, kdyby tě to moc bavilo, tak já tu mám na vyžehlení ještě asi tak dvě pračky.... :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender dobrý :grinning: :grinning: :grinning: mám polovinu hotovou,ještě chvíli a kašlo na to. :grinning:
16. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to seš teda dobrá.... já jsem se nějak nepřinutila. i když beztak to budu muset udělat přes víkend, příští týden by nám snad měli měnit okna, tak to musím všechno uklidit :confounded:
jdu chrnět, zítra se mi zas ráno nebude chtít a to už sabotuju původní čas vstávání (půl 6) a vstávám před sedmou.
16. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jiného mi nezbývá,přes den se to s malým nedá a jak je hezky tak jsmne furt někde venku.a to ani nemluvím jak bych potřebovala udělat generální uklid doma :zipper_mouth:
16. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak dneska jsme vstávali zase v pět ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jinak máte dneska v plánu? My budeme asi doma a dáme si radši pauzu od sluníčka.
17. črc 2009 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy ještě jako všichni spíte? Leni kde jsi?
17. črc 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se s váma děje? :confused: :confused: :confused: Pořád si tady povídám sama ze sebou.
17. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....dneska bude pařak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Já potřebuju akutně uklízet,ale je takové vedro,že se mi nechce :confounded: co mám dělat se ktomu snad nedokopu :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, v práci mám zatím docela příjemně, ale nevím, jak to tady bude vypadat odpoledne.... přes týden vedro a o vkendu, kdy bychom konečně mohli k vodě, má pršet, to je teda úroveň :confounded:
marie: tak neuklízej :sweat_smile:
17. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi tady ty tt naskakují nějak divně teda ... jsem 28 a tu už mám 30 :sweat_smile:
17. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska jen uvařím a pak nedělám nic. Budeme si dneska hrát doma a ven mě nikdo nedostane.
17. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych měla aspoň vysát :unamused: a zajít koupit rýži :unamused: no to bude děs,však já jsem pořád v pyžamu :sweat_smile:
17. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se teď dívala na teploměr a sluníčku je už 45. Já byla v obchodě hned v sedm, když nebylo ještě takové horko.
17. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď to tady mám jako ve sklepě. Žaluzie stáhnuté :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babuchy :wink:
Fender tobě teda nezavidím že musíš trčet v práci a tobě Majo taky ne že musíš uklízet :grinning: :grinning: :grinning:
Holky poraďte Kubík má přiští týden v pátek narozky a já nevím co mu mame koupit. Jako nějakou hračku. Majo s čím si hraje tvoje Maruška...nějaká stavebnice nebo si hraje jen s panenkama :sweat_smile:
17. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ser na to Majo já tady taky straším v noční košilce :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, tak mě to neva, je tu příjemně, flákám se a nechtělo by se mi zas trčet samotné doma, manža v práci, prcek v břiše, tož co tam :grinning:
17. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet třeba lego to má uspěch u nás :slight_smile: nebo věci s playmobilu jsou super Máří má s toho takové jezírko u toho jsou květinky,stromy,igráčci (král s královnou a princ s princeznou)kůň no tak pro kubíka by to bylo holčičí,ale takhle nějakého hasiče nebo piráty :wink: nebo vím že Mašinka tomáš je oblíbená.
17. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek