• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No vubec nevím :rolling_eyes: z toho playmovilu je to pro našeho Kubíka moc malé...hned by to zlomil. No dneska jedem do dračíku tak tam musíme něco koupit snad :sweat_smile: možná nějaká stavebnice. Lego doma mame a to víš že bych jim ještě chtěla koupit LEGO ale je to drahe jak blázen. :confounded:
17. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem říkala mamce že kdybych měla kluka tak vím co koupit že mají víc věcí jak holky,ale to není pravda spíš je těch hraček takové množství,že nevybereš a když tak je to drahé a to zbytečné když si stím pak ani nehrají :unamused: ,já koupím Máří k vánocům tabuli to by ji mělo bavit :slight_smile: a pak už taky nevím
17. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mě už malý usnul a chtěl jít blázen spát v teplákách a zakrytý dekou :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tabule u nás byla v kurzu jen 3 dny a už se na ní nikdo nepodival jak je rok dlouhý :angry: Ještě jsem uvažovala o takovém tom kyblýku co vyhazuje balonky a musí se chytat. No vubec nevím. Pak vam řejnu co jsem koupila. :grinning:
17. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj řekni to mě zajímá,i-když Máří stačí když ji koupím oblečení je to malá modelka :grinning:
tomasek- Marie včera spala v riflích jo,jsem přišla do pokoje a nezachápala jsem :confounded: v takovém horku no,ale když ji je v tom fajn tak ať si dělá co chce :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no jsem se tu nedostala ráno bylo obsazeno a pak jsme jeli s babičkou nakupovat na hřbitov ted jsme dojeli a ve tři jedem na koupák do Vratimova :sunglasses: no zanet taky ted vybírám a vybírám dárečky :wink: dneska mi příjdou dva co jsem objednala malé z dráčika gumové kladívko a hrající klavír těším se k vodě :dizzy_face:
17. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem ho svílkla a jak usnul tak jsem ho odkryla. Je hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem ji ty rifle taky chtěla sundat,ale máš pocit?!Vůbec se vzbudila a začala dělat ofuky tak jsem ji tak nechala "raději" :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,malej zrovna spí a já uvažuju co pak.je tam vedro k padnutí,že snad krom koupáku se nedá dělat nic.
17. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet,tak u násse bude na narozky kupovat elmo postavička a mašinkz tomáš,to má malej rád
17. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám čerstvě potvrzeno - ve středu v sedm ráno k nám naběhnou dělníci na výměnu oken ... jsem ráda, že to zatím klape podle plánu, ale moc se na to teda netěším, kor když s nima budu doma já :rolling_eyes: :rolling_eyes:
vedro je mi už taky :pensive:
17. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak okna nezavidím stačilo mi když jsem pomahala mamině potom uklízet. Ten prach byl všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vlačky moc nemusíme a elma nemá rád :grinning: Něco vyberem. :wink:
17. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je mi jasný :rolling_eyes: ale tak chtěli jsme to vyměnit ještě teď, než se malý narodí, tak musím trpět :confounded: :sweat_smile:
blbej dotaz ještě ne matky - kdo je elmo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mašinku tomáše znám... aspoň něco :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mě to zase bere....z šulaní ruliček má puchýř na ruce jak prase :grinning:
http://www.pletenizpapiru.cz/blog/pleteni-z-papiru?page=6
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No není to krásné? Ale pořád to nemám tak hezké jako ony. :angry: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá skoro jako Jú a Hele :sweat_smile:

jsem tam nějak nenašla, co je tvoje, asik se mezitím posunuly stránky :confounded:
17. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je to hrůza co? Ani nevylízat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobré to pletení z papíru !
17. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo... mně z toho vedra natekly oba kotníky :rolling_eyes: tak jsem si pod stůl narvala vysokou krabici a na ni nohy :sweat_smile: snad to pomůže, doma si je dám nahoru :confounded:
17. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo z toho papíru je to hezké, ale dělat by se mi to nechtělo.
17. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď ostříhala malého. To zase bylo kraválu. Tak je na chvíli do hola a bude klid. Strašně se už potil a pořád škrábal.
17. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem usla z toho horka mě to uplně vzalo u TV :grinning: jsem byla mrtvá během vteřiny
17. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se vyspinkala. A teď nevím co podniknu. Docela se nudím, ale stejně mám lenoru jako blázen :grinning:
17. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nejsi sama,mě osobně se ani nechce ven v takovém vedru
17. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě taky ne. Doma je o hodně lépe než venku. By se mi jen slily špeky a byla bych KO :grinning:
17. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme tady jako jen my dvě? Kde zmizli ostatní? Asi na koupališti co?
17. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to tak,ale já byla venku chvilku a doma je fakt líp,stačí že zítra pofrčíme vlakem za segrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že to není moc daleko
17. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra má být ale prudké ochlazení na 20 stupňů, tak se ti bude cestovat dobře.
17. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek