Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zanetka82
17. črc 2009
No vubec nevím 8-( z toho playmovilu je to pro našeho Kubíka moc malé...hned by to zlomil. No dneska jedem do dračíku tak tam musíme něco koupit snad :-N možná nějaká stavebnice. Lego doma mame a to víš že bych jim ještě chtěla koupit LEGO ale je to drahe jak blázen. :-S
marie83
17. črc 2009
No já jsem říkala mamce že kdybych měla kluka tak vím co koupit že mají víc věcí jak holky,ale to není pravda spíš je těch hraček takové množství,že nevybereš a když tak je to drahé a to zbytečné když si stím pak ani nehrají :-| ,já koupím Máří k vánocům tabuli to by ji mělo bavit 🙂 a pak už taky nevím
tomasek06
17. črc 2009
No tak mě už malý usnul a chtěl jít blázen spát v teplákách a zakrytý dekou 😃 😃 😃
zanetka82
17. črc 2009
Tabule u nás byla v kurzu jen 3 dny a už se na ní nikdo nepodival jak je rok dlouhý ]-( Ještě jsem uvažovala o takovém tom kyblýku co vyhazuje balonky a musí se chytat. No vubec nevím. Pak vam řejnu co jsem koupila. 😃
marie83
17. črc 2009
jj řekni to mě zajímá,i-když Máří stačí když ji koupím oblečení je to malá modelka 😃
tomasek- Marie včera spala v riflích jo,jsem přišla do pokoje a nezachápala jsem :-S v takovém horku no,ale když ji je v tom fajn tak ať si dělá co chce 🙂
leninnek
17. črc 2009
ahoj holky no jsem se tu nedostala ráno bylo obsazeno a pak jsme jeli s babičkou nakupovat na hřbitov ted jsme dojeli a ve tři jedem na koupák do Vratimova 😎 no zanet taky ted vybírám a vybírám dárečky 😉 dneska mi příjdou dva co jsem objednala malé z dráčika gumové kladívko a hrající klavír těším se k vodě x-)
tomasek06
17. črc 2009
No já jsem ho svílkla a jak usnul tak jsem ho odkryla. Je hrozně :-p :-p
marie83
17. črc 2009
tak to já jsem ji ty rifle taky chtěla sundat,ale máš pocit?!Vůbec se vzbudila a začala dělat ofuky tak jsem ji tak nechala "raději" :-N
zdenka26
17. črc 2009
Ahojky,malej zrovna spí a já uvažuju co pak.je tam vedro k padnutí,že snad krom koupáku se nedá dělat nic.
zdenka26
17. črc 2009
žanet,tak u násse bude na narozky kupovat elmo postavička a mašinkz tomáš,to má malej rád
fender
17. črc 2009
tak mám čerstvě potvrzeno - ve středu v sedm ráno k nám naběhnou dělníci na výměnu oken ... jsem ráda, že to zatím klape podle plánu, ale moc se na to teda netěším, kor když s nima budu doma já 8-( 8-(
vedro je mi už taky |-|
zanetka82
17. črc 2009
Je tak okna nezavidím stačilo mi když jsem pomahala mamině potom uklízet. Ten prach byl všude :-p
Vlačky moc nemusíme a elma nemá rád 😃 Něco vyberem. 😉
fender
17. črc 2009
no to je mi jasný 8-( ale tak chtěli jsme to vyměnit ještě teď, než se malý narodí, tak musím trpět :-S :-N
blbej dotaz ještě ne matky - kdo je elmo? :-N :-N :-N mašinku tomáše znám... aspoň něco :-N
zanetka82
17. črc 2009
Tohle je elmo...ráno to běží v televizi 😃 😃
http://www.kasa.cz/display-photo/903824.jpg?ses...
zanetka82
17. črc 2009
Už mě to zase bere....z šulaní ruliček má puchýř na ruce jak prase 😃
http://www.pletenizpapiru.cz/blog/pleteni-z-pap...
zanetka82
17. črc 2009
No není to krásné? Ale pořád to nemám tak hezké jako ony. ]-( 😃
zanetka82
17. črc 2009
Tady k tomu už není co dodat x-) x-) x-)
http://www.pletenizpapiru.cz/blog/pleteni-z-pap...
fender
17. črc 2009
vypadá skoro jako Jú a Hele :-N

jsem tam nějak nenašla, co je tvoje, asik se mezitím posunuly stránky :-S
tomasek06
17. črc 2009
Venku je to hrůza co? Ani nevylízat :-p
marie83
17. črc 2009
to je dobré to pletení z papíru !
fender
17. črc 2009
no to jo... mně z toho vedra natekly oba kotníky 8-( tak jsem si pod stůl narvala vysokou krabici a na ni nohy :-N snad to pomůže, doma si je dám nahoru :-S
tomasek06
17. črc 2009
Jo jo z toho papíru je to hezké, ale dělat by se mi to nechtělo.
tomasek06
17. črc 2009
Tak jsem teď ostříhala malého. To zase bylo kraválu. Tak je na chvíli do hola a bude klid. Strašně se už potil a pořád škrábal.
marie83
17. črc 2009
Já jsem usla z toho horka mě to uplně vzalo u TV 😃 jsem byla mrtvá během vteřiny
tomasek06
17. črc 2009
Taky jsem se vyspinkala. A teď nevím co podniknu. Docela se nudím, ale stejně mám lenoru jako blázen 😃
marie83
17. črc 2009
Tak to nejsi sama,mě osobně se ani nechce ven v takovém vedru
tomasek06
17. črc 2009
No mě taky ne. Doma je o hodně lépe než venku. By se mi jen slily špeky a byla bych KO 😃
tomasek06
17. črc 2009
To jsme tady jako jen my dvě? Kde zmizli ostatní? Asi na koupališti co?
marie83
17. črc 2009
Vypadá to tak,ale já byla venku chvilku a doma je fakt líp,stačí že zítra pofrčíme vlakem za segrou :-p ještě že to není moc daleko
tomasek06
17. črc 2009
Zítra má být ale prudké ochlazení na 20 stupňů, tak se ti bude cestovat dobře.