• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No tak to taky nechci nějaké prudké ochlazení,jen ať je takových dobrých 28
17. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky když mám někam jet tak je hnusně :angry:
17. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bude tak celý víkend. Jen něco přes dvacet stupňů.
17. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a zítra má i pršet, ale k nám se to dostane bůh ví kdy.
17. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k nám se to může dostat až v neděli prosíííííím,já chci bazének na zahradě :confused:
17. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsme byli v Dračíku bylo tam toho hodně :wink: . Koupily jsme mu nakonec společenskou hru pro děti od 3 let PARTA TUČŇAKU :grinning: :grinning: A velkou vodní pistol tu jsme vzali i Petříkovi aby mu nebylo líto že nedostane nic. A ještě malé serepetičky. To musí stačit a pro dortu pojedu s chaty do Krnova :wink:
17. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=00EP00414&kategoria=1
Už jsme to zkoušeli s Peťou a docela jsme se nasmali...nic lehkého to ale není. :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukala na předpověď a pršet už má zítra :rolling_eyes: :rolling_eyes: no stejně budem celý víkend uklízet a chystat na výměnu těch oken :confounded: dneska večer jedem ke známým na grilování, tak už se těšíííííím :dizzy_face:
17. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ahoj. Já se s vámi loučím. Dneska jdeme se znamýma ještě na večeři a ráno fičíme na chatu. Z chaty přijedem až 30 a hned v sobotu 1 jedeme pod stan.
Mějte se krásně užívejte sluníčka a nezapomeň te na mě :sweat_smile: :grinning: AHOOOJ :wink:
17. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme ted přišli domů,je tam hnus vedro.zachvíli jedu ještě k našim,moc se mi už nechce ale už jsem to slíbila.Co děláte?žany přeju pěknou dovču :wink:
17. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi právě volal manžel že přijede už ve středu, tak to je paráda!!!!!!!!!! V sobotu asi už poletíme do toho Bulharska.
17. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet krásnou dovču
tomasek tobě taky,neupečte se ve vlaku :grinning:
17. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vo.. chtěla bych si koupit zájezd od Tomi tour :astonished: by mě asi jeblo kdyby mi řekli na letišti,že nikam neletím páč to zkrachlo,chudáci děcka.Ještě,že mi jedeme do prd.. :grinning:
17. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my vlakem nakonec nejedeme Máji. Bylo to už obsazené, tak hledám nějaké last minute a letecky. Poraďte od koho?
17. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ti neporadím vůbec,my už jsme dlouho nikde nebyly a když jezdíme na dovču tak do Deutche a to není s cestovkou páč je to ke švagrové :grinning:
17. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám nevadí, jestli se ochladí :wink:
Dneska jsme byli u kamarádky na zahradě, mají i bazén, tak se malý s její ségrou Markétkou v něm vyblbnul a my v klidu pokecali, fakt supér den :dizzy_face:
Nemůžu se moc namáhat, tak jsem byla ráda, že malý nevyžadoval až tak moc pozornosti i když ze začátku otravoval pořád naší tetu Monču :sweat_smile:
Zanet krásnou dovču a Tomasek Tobě taky :slight_smile:
Ted usíná nespal, po cestě zpátky jak nás Monča vezla usnul, ale jen na chviličku, tak ted usíná a doufám, že už usne, je protivný :confounded:
17. črc 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen my máme po oknach tedka, ale naštěstí tady se všude dali igelity a zem se polepila kartonama, a ti dělnici si po sobě uklidili, tak mamka akorát sundala igelity, vysála a vytřela. Aji jí kolem oken vymalovali :grinning:
U nás na starém bytě si po sobě neuklidili, takže 2 dny jsem měla co dělat a to byl malý ještě miminko :unamused:
17. črc 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak nám maji dělat okna na jaře a už ted se děsím.když je dělali u mamky ta neuklidili,prostě šílený bordel.záleží na firme,doufám že kápnem na dobrou
17. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo. tu jsou samí mladý na pár starších co berou na mamku :grinning: tak jestli vůbec proto neuklidili jí tady, protože vymalovali jen jí co jsme tak dnes čuměli jak susedi malovali pokoje :sweat_smile: Včera t přišel jeden co se mu líbí mamka, jsou čtyři patra jsem otevřela myslel si asi, že otevře právě ona-mamina a on jé jsem se spletl, jsem tu špatně měl jsem jít o patro níž a poslali mě stějně blbě a já čuměla jak puk a říkám jo a on šel a já zavřela, taková finta, říkám o patro níž když byl v posledním :grinning: :grinning: :grinning: Tak se dali tak do řeči a udělali jí tu všechno ušetřila i za barvu :grinning: pošli manžu pryč a budeš mít od uklízení klid :sweat_smile: :grinning:
17. črc 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou cestovkou je to celkem síla, kamarádka s rodinou přes ně měla jet někdy teď.... :pensive: :pensive:

moni, doufám, že to snad bude v poho a nebude tu moc velký bordel, zakryjeme všechno co půjde a když jsem si volala na referenční čísla předtím, než jsme vybrali firmu, tak po sobě prý docela uklízí, tak jsem zvědavá :confused: my máme okna přes celé zdi od rohu k rohu, tak se naštěstí nebude muset dozdívat. manže bude beztak přes den v práci, tak třeba to bude mít nějaké výhody :grinning: i když nevím nevím, já s tím břichem moc parády asi nenadělám :grinning:

jdu si lehnout, mám dost.... :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Fender možná když tě právě uvidí s tím břichem, tak ti pomůžou.
18. črc 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata nevím,ale segře když dělaly okna tak uklidily hrubou "špínu" i babičce to uklidily,to totiž ta firma má dělat,ono se to tak dělá vždycky :wink: až na pár zhnilých vyjímek :slight_smile:
18. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak krásný den vypadá to že nebude pršet
18. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: malá dneska vstávala až o půl osmé :confused: :confused: no nechápala jsem ale jinak super :sunglasses: akorát jsem se těšila že bude chladněji a ono nic zase parno :rolling_eyes: žanet přeji krásnou dovolenou :wink: nám dělali okna loni v červenci a celkem pohoda bordel byl prach všude uklidit si uklidili jen to nejhorší zbytek zbyl na nás ale dalo se až na to že s tím břuchem se mi nic nechtělo ale byla jsem ráda že jsme se s nimi domluvili abyhom byli první jinak na nás měla řada vyjít až koncem srpna a to teda fakt nevím jak bych všechno dala s malou
18. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my už jsme byli venku u pohlupavé tchýně. Za chvíli poobědváme a jdeme hají. Hlavně že hlásili prudké ochlazení a venku je strašně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pějkné dopoledně :slight_smile: kde je to ochlazení :angry: co dneska budete dělat?Petr má po noční,takže sním dneska nepočítám a mě nic nenapadá a na koupák se mi dneska nechce
18. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.... to je ale vedro, co? :sweat_smile: pršet by mělo cca od pěti, tak jsem zvědavá.
u nás dělají okna jen nám, kdybychom měli čekat na celý barák, tak je to tak za deset let a to jsme nectěli, přes zimu už dost táhlo... tak jsme se rozhodli do toho pustit sami.
malej je dneska vhůru už od šesti, jsem okopaná jak záhonek, fakt nevím, jak pozná, že je víkend a že bych se třeba i ráda trochu vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli takovej bude i po porodu, tak se máme na co těšit :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender u nás je to taky tak,když potřebuju aby brzo vstal tak vyspává jak andílek ale jak můžu vyspávat já tak je v šest vzhůru :angry:
18. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, super zdeni, hned se cítím líp :grinning: ale tak já si ještě pořád můžu ještě chvilku namlouvat, že bude vzorně spací dítě, až se narodí... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hehe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je takový vedro že se mi ani nechtělo vařit, tak skočíme někam na oběd. vařit a žehlit budu až zítra, až se bude dát trochu existovat.
18. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlásím návrat z dovolené- bylo super, až na jeden den pod mraky furt slunko-někdy až moc, malá se koupala, měla první oběd v restauraci-přir.řízek s bramborem, ji to udělali jenom jemně osolené. jinak čvachtala se v bazénku, "vyšla" na Radhošť atd atdatd. rozepíšu jak bude troška času, přijeli jsme včera v noci a ted ještě vybaluji a za chvilku jedem na sraz, takže kdy bude klid to nevím-ale těším se. jinak moni velikánská gratulace k špuntíkovi:slight_smile: :wink:
18. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek