• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Luci a ako to zvladal manzel?Ten moj bol strasny hrdina ale teraz mu uz lepi
9. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hany byl skvělý jen sem ukazovala záda a on masíroval a kukal :grinning: stál u zadku ne u hlavy a všechno mi říkal že visdí hlavičku že mám ještě zatlačit držel mě a hlavně mluvil na mě to mě uklidnovalo...takže pohoda a to se bojí krve nebo nedělá mu dobře a nemá rád špitály...a pak sme buleli oba když jsme viděli sáru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som zvedava kde skonci ten moj bohatier :grinning:
9. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboooj pak třeba šel pro foták a šel kolem tam toho dole..po akci no doura jak vrata a krev a dal to...a 10 dní po porodu jsme sexovali :grinning: :grinning: a nepůsobilo to na něj nějak zle že byztratil o mě zájem nebo tak, strašně byl nadšený a zpetně jsme o tom často mluvili bylo to pro nás pro oba moc krásný zaážitek
9. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak prala sem prádlo a použila tu zlatou aviváž od silanu a bombasticky voní na vypraném prádle fát :slight_smile:
i když u mě vede lenor jungle ten nemá chybu a pak ten bílý se sněženkama.... :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc 1O dni po? :astonished: :astonished: :astonished: To si bola ok?Tak toto sa ten moj nemoze dozvediet :grinning: bo od Unora mame zakazane a este pocita so 6nedelim :wink: a hovori daco o Vianociach :grinning:
9. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek, nebyla to obyčejná láhev, byla začarovaná , chichi, ne vážně, štve mě to , protože to byla lahev Jané :unamused: a měla senza pítko. Holky, mám ji na MMB, moje ID 102462, můžete kouknout a kdyby ji někdo prodával, tak se hlásím :wink: ,ale myslím, že ji neseženu :frowning2:
9. zář 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian jo já nemě la nástřih ani šití ani poranění...takže ok a měla jsem chutě a nešpinila :grinning:
9. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
honzul tak takovou nemám ani nevím o nikom :frowning2:
9. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc si mala pred tym neaku pripravu ze tak pekne ukazkovo?
9. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian nic ani masáž asni olejík ani to epi no prostě nic...asi ju mám elasticku :grinning: :grinning: :grinning:
hany pak řikal že sem ju měla jak litrový kelímek od mek donalda :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: ach ach, co já nešťastná budu dělat?
No jo no, co se dá dělat, aspoň že neukradli Honzíka, to bych asi nepřežila.

A k tomu předchozímu se nevyjadřuji :grinning: , já jsem KO ještě pořád a to už bude mít malý rok :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tisko zavidim.Co viac si priat ako taky porod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bian já netušila že to bude takto měla jsem v hlavě šílené scénáře..to víš zdravotník že.....a ejhle byla to parada...asi mamuš nademnou zhora koukala a zařídila mi to :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky závidím, pokaždé jsem byla šitá, teď u Honzíka mě sice nestříhali,ale trhla jsem se, hlavně vevnitř, tam říkal dr. že to bylo strašně moc. Taky mě šil hrozně dlouho.
9. zář 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam probolem aj normalne takze len tazko budem taka elasticna :frowning2:
9. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
10. zář 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :slight_smile: přeji všem krásný den. :wink:
10. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
10. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji dobré ránko!!! Jakž takž jsem to tu pročetla a tak se přidávám k nenastřihnutým rodičkám :grinning: Měla jsem pouze malé vnitřní poranění - asi 4stehy, ale po porodu jsem hned mohla v pohodě kojit v sedě. Hráz jsem trošičku masírovala, ale ne pravidelně.
10. zář 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vám závidím já měla vnitřní i vnější stehy :unamused: ,měla jsme to zašité až k prde... :astonished: auuu,manža mi musel přinést nafukovací kruh jinak nebylo možné si hačnout,pak se mi i doktor omlouval,že ví že to bolí,ale že musely :grinning: .Dokonce mě dodnes ta jizva někdy začne svědit :slight_smile: ,ale jinak je to zapomenuto :grinning:
Nevíte jestli je "Hledá se Nemo 2"? švagrová tvrdí,že jo,já bych ho asi potřebovala protože Mařenka chce furt Nema a už je mi blbé pouštět ji ho po 152 :unamused:
10. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno... :slight_smile:
10. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec..
maji to nevím esli je 2 ale 1 se mi taky moc líbí tak ji to pust klidně po 153 :grinning:
10. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to budu muset,hlavně že má plno krásných Českých DVD,ale ona chce jen Nemo no a ještě Bob a Bobek :slight_smile:
Skusím se podívat na net na co ho mám že :slight_smile: možná tu dvojku najdu
10. zář 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dvojka je :slight_smile:
10. zář 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: tak to ani nevím že je 2 :astonished: . 1 je super. Na to se dívám i já :grinning:
10. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem se asi spletla bo tu vždicky někdo napíše nemo 1,nemo 2 a jak na to kliknu tak to tam není :pensive: kadím na to ,jdu se nasnídat raději :slight_smile:
10. zář 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je škoda :frowning2:
10. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, maji-co sháníš, možná budu moci pomoct. kamarádka je maniak do kreslených filmů a má v podstatě všechno co je. lidičky dneska sem totálně kaput, je ráno a já si připadám že sem nespala ani minutu:frowning2:
10. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
scháním Hledá se Nemo 2 jestli vůbec existuje :slight_smile:
10. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek