Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
bianca
9. zář 2008
Luci a ako to zvladal manzel?Ten moj bol strasny hrdina ale teraz mu uz lepi
lucenekautor
9. zář 2008
hany byl skvělý jen sem ukazovala záda a on masíroval a kukal 😃 stál u zadku ne u hlavy a všechno mi říkal že visdí hlavičku že mám ještě zatlačit držel mě a hlavně mluvil na mě to mě uklidnovalo...takže pohoda a to se bojí krve nebo nedělá mu dobře a nemá rád špitály...a pak sme buleli oba když jsme viděli sáru x-) x-) x-)
bianca
9. zář 2008
no ja som zvedava kde skonci ten moj bohatier 😃
lucenekautor
9. zář 2008
neboooj pak třeba šel pro foták a šel kolem tam toho dole..po akci no doura jak vrata a krev a dal to...a 10 dní po porodu jsme sexovali 😃 😃 a nepůsobilo to na něj nějak zle že byztratil o mě zájem nebo tak, strašně byl nadšený a zpetně jsme o tom často mluvili bylo to pro nás pro oba moc krásný zaážitek
lucenekautor
9. zář 2008
jinak prala sem prádlo a použila tu zlatou aviváž od silanu a bombasticky voní na vypraném prádle fát 🙂
i když u mě vede lenor jungle ten nemá chybu a pak ten bílý se sněženkama.... x-)
bianca
9. zář 2008
luc 1O dni po? :-o :-o :-o To si bola ok?Tak toto sa ten moj nemoze dozvediet 😃 bo od Unora mame zakazane a este pocita so 6nedelim 😉 a hovori daco o Vianociach 😃
honzulda
9. zář 2008
Lucenek, nebyla to obyčejná láhev, byla začarovaná , chichi, ne vážně, štve mě to , protože to byla lahev Jané :-| a měla senza pítko. Holky, mám ji na MMB, moje ID 102462, můžete kouknout a kdyby ji někdo prodával, tak se hlásím 😉 ,ale myslím, že ji neseženu 😞
lucenekautor
9. zář 2008
bian jo já nemě la nástřih ani šití ani poranění...takže ok a měla jsem chutě a nešpinila 😃
lucenekautor
9. zář 2008
honzul tak takovou nemám ani nevím o nikom 😞
bianca
9. zář 2008
luc si mala pred tym neaku pripravu ze tak pekne ukazkovo?
lucenekautor
9. zář 2008
bian nic ani masáž asni olejík ani to epi no prostě nic...asi ju mám elasticku 😃 😃 😃
hany pak řikal že sem ju měla jak litrový kelímek od mek donalda 😃 😃 😃
honzulda
9. zář 2008
😞 😞 😞 ach ach, co já nešťastná budu dělat?
No jo no, co se dá dělat, aspoň že neukradli Honzíka, to bych asi nepřežila.

A k tomu předchozímu se nevyjadřuji 😃 , já jsem KO ještě pořád a to už bude mít malý rok 😃 😃 😃
bianca
9. zář 2008
Luci tisko zavidim.Co viac si priat ako taky porod x-) x-) x-)
lucenekautor
9. zář 2008
bian já netušila že to bude takto měla jsem v hlavě šílené scénáře..to víš zdravotník že.....a ejhle byla to parada...asi mamuš nademnou zhora koukala a zařídila mi to x-)
honzulda
9. zář 2008
Já taky závidím, pokaždé jsem byla šitá, teď u Honzíka mě sice nestříhali,ale trhla jsem se, hlavně vevnitř, tam říkal dr. že to bylo strašně moc. Taky mě šil hrozně dlouho.
bianca
9. zář 2008
ja mam probolem aj normalne takze len tazko budem taka elasticna 😞
maja26
10. zář 2008
dobré ráno 🙂
winifred
10. zář 2008
Dobré ránko děvčata 🙂 přeji všem krásný den. 😉
zofinecka1
10. zář 2008
Dobré ránko 🙂
zany1
10. zář 2008
Také přeji dobré ránko!!! Jakž takž jsem to tu pročetla a tak se přidávám k nenastřihnutým rodičkám 😃 Měla jsem pouze malé vnitřní poranění - asi 4stehy, ale po porodu jsem hned mohla v pohodě kojit v sedě. Hráz jsem trošičku masírovala, ale ne pravidelně.
maja26
10. zář 2008
tak to vám závidím já měla vnitřní i vnější stehy :-| ,měla jsme to zašité až k prde... :-o auuu,manža mi musel přinést nafukovací kruh jinak nebylo možné si hačnout,pak se mi i doktor omlouval,že ví že to bolí,ale že musely 😃 .Dokonce mě dodnes ta jizva někdy začne svědit 🙂 ,ale jinak je to zapomenuto 😃
Nevíte jestli je "Hledá se Nemo 2"? švagrová tvrdí,že jo,já bych ho asi potřebovala protože Mařenka chce furt Nema a už je mi blbé pouštět ji ho po 152 :-|
zanetka82
10. zář 2008
Krásné ráno... 🙂
lucenekautor
10. zář 2008
hojec..
maji to nevím esli je 2 ale 1 se mi taky moc líbí tak ji to pust klidně po 153 😃
maja26
10. zář 2008
to budu muset,hlavně že má plno krásných Českých DVD,ale ona chce jen Nemo no a ještě Bob a Bobek 🙂
Skusím se podívat na net na co ho mám že 🙂 možná tu dvojku najdu
maja26
10. zář 2008
tak dvojka je 🙂
zofinecka1
10. zář 2008
Maji: tak to ani nevím že je 2 :-o . 1 je super. Na to se dívám i já 😃
maja26
10. zář 2008
no tak to jsem se asi spletla bo tu vždicky někdo napíše nemo 1,nemo 2 a jak na to kliknu tak to tam není |-| kadím na to ,jdu se nasnídat raději 🙂
zofinecka1
10. zář 2008
tak to je škoda 😞
denber
10. zář 2008
ahojky, maji-co sháníš, možná budu moci pomoct. kamarádka je maniak do kreslených filmů a má v podstatě všechno co je. lidičky dneska sem totálně kaput, je ráno a já si připadám že sem nespala ani minutu😞
maja26
10. zář 2008
scháním Hledá se Nemo 2 jestli vůbec existuje 🙂