• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky, tak my jsme vyvalení na balkoně. Teda byli :grinning: Ted se tam opaluje mamka. Malému jsme napustili vaničku tak si poblbnul, nic se mi v tom počasí nechce :sweat_smile: Den děkuji, snad bude vše ok :wink:
Tak to je fajn, že jste si jí fajně užili :slight_smile:
Mužíček mi říkal, že v Praze dneska poprchává, tak snad to příjde i sem a sprchne zase :sweat_smile: :grinning:
18. črc 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to tady příjde, jen ať už to je. Je venku strašně dusno. Dneber já už se nemůžu dovolené dočkat. A kde jste byli?
18. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se sem ženou nějaké mraky, tak možná už za nedolouho bude ta bouřka co hlásí.
18. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my spinkali a pěkně dlouho :grinning: den a vlož fotečky jak z narozenin tak z dovolené :wink: chci se mrknout jinak je fajn že vám vyšlo hezké počasí :slight_smile: tomasek ani se ti nedivím taky bych se nemohla už dočkat :wink: venku furt hnusně kde je ten déšt :rolling_eyes: a to ochlazení :rolling_eyes: dneska máme hlídando malé a jdem na pivko se aj jako těším malá dneska měla normálně na oběd i na svačinu rizoto asi ji moc chutnalo :grinning: na obed měla jako normoš a jak jsme vstali dala jsem si já k jídlu a ona mi snědla čtvrt talíře :confused: a pak si dala jeěště banán nějaký apetit ji chytl ale je fakt že včera moc nejedla a v tom horku se nedivím ani já nemám chut k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No venku už to vypadá zajímavě že? Už se ale hned lépe dýchá.
18. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je jen 26 stupnů :dizzy_face: :slight_smile:
18. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně,jsem dneska jak mrtvola.
18. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je dobře co? Malý zrovna kuká na krtka, tak mám chvíli volno.
18. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už lije a leje. Snad bude už lepší vzduch. Doma mám tmu jak v dupě :grinning:
18. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chčije a chčije :grinning: jsme zmokli jak jsme lezli do auta a z auta :rolling_eyes:
18. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No buď ráda, že jste tam měli auto :grinning:
18. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, konečně.... odpuchly mi nohy a jsem zase ochotná existovat :grinning:
ještě se musíme vypravit na nákup do tesca, což se mi teda dvakrát nechce, ale zítra asi budeme potřebovat něco jíst... krom toho musíme nakoupit fólie na zakrytí celého bytu... :confounded:
18. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo ale tak já bych nikam nešla nebýt autíka :grinning: chjo se mi táááák moc nechce koupat malou ale musímmmm lepíííííííí :rolling_eyes: potila se chjo kde jsou ty zimní časy kdy jsem tokoupání mohla odbýt :grinning: no nic asi jdu na to pak si dáme véču a my jdem asik na pivko :confused: fender nikam nejezdi mě by se nechtělo jsem ráda že už jsem doma ale jako ještě radši bych byla kdybych vůbec ale vůbec nic nemusela dělat :zipper_mouth:
18. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, že bych poslala samotnýho manžu? :sweat_smile: obávám se, že to asi neprojde :grinning: už teď se tváří jako týrané zvířátko a do obchodu ho dostanu jen pod vidinou zítřejšího oběda :grinning:
18. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky nechce koupat, ale malý je taky ulepený jako blázen.
18. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky ulepená..... zkusím se zeptat , jestli by mě drahý nevykoupal :grinning: beztak za chvíli budu k vlezení do vany asi potřebovat nějakou asistenci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekni, třeba tě okoupe. My už to koupání máme za sebou a i jsme po večeři. Teď budu jen čekat, kdy půjde spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi to nebude tak brzo, protože po obědě spal docela dlouho.
18. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá okoupaná po večeři a chrupká :dizzy_face: a už ani já nelepím :grinning: fender dobrý nápad :grinning: na pivko nejdem nějak není chut někam lézt :rolling_eyes: v bedně nic není a je sobota večer :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můj malý půjde za chvíli taky spát a já si s babkou zahraju karty.
18. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už taky spíme :grinning: Snad bude zítra déle spát a já dojím jabko a půjdu taky, jsem už ko.
Odpol. jsem chtěla zdřímnout a malý se zrovna vzbudil, moc toho nepospal, bylo mu asi horko.
18. črc 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky se chystám jít za chvíli spát. Malý usnul asi ve 21,00 , tak jsem zvědavá v kolik vstane. Pa pa a dobrou
18. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my před chvílí tepv dorazili z toho tesca, ale bylo to dobrý, vrazila jsem manžovi do ruky seznam s nákupem a šla jsem do dětských hader kouknout na slevy pro malého :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jelikož měli slevy i v normálním oblečení, tak jsem manžovi vzala dvoje balení trenek takže ani nemohl remcat :grinning:
jdu něco sníst a pak kouknem na nějaký film.
18. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my když jdem do tesca at s malou nebo bez já jako první mířím do dětského oddělení a David do oddělení aut :grinning: a teprve pak nakupujem dál třeba potraviny :grinning: ted mají v tescu fajné výprodeje :wink: jen tak mít nějakou zlatou bezednou kartu :grinning: no já jsem si snědla melouna a jdu taky hajíí :pensive:
18. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak pro nás mohlo spíš ráno pršet a pak se to pokazit, byli sme na srazu dětí bratranců a sestřenic a být hezky tak see koupem v bazénu bez krytu, ale i tak sme v něm byly, ale byl i ten kryt a to pak není ono. jinak na dovči sme byli "jen" na Horní Bečvě, prootže s nikuš někam daleko jet nebo letět je myslím ještě zbytečné.
19. črc 2009 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak jsme vstávali o půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste? Zase spíte? :grinning: Já se chystám na úlkid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak já dnes nemusela k malé vstávat tak jsem spala až do ted :dizzy_face: úklid nezávidím já uklízela včera ale tak nějak nevím co podniknout při tomhle počaasí :confused:
19. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic bude se doma :grinning:
19. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asik jo to zvládnem zajtra už má být zase slunečno :sunglasses: akorát já bych klidně spinkala celý den ale myslím že malá by tenhle program nebrala :grinning:
19. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych brala celý den se válet a válet, ale malý by mě nenechal. Jen by po mě řval mami pojď dolů :grinning:
19. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek