• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky,já teprve před cchvíli vstávala a malý s manžou ještě spí :slight_smile: my jedem dneska do kopřivnice se podívat na auta,mě to moc nebere ale musím se podřídit chlapům jsou na mě dva
19. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, jestli jedete do toho muzea, tak to je náhodou docela zajímavé, mně se tam líbilo a to taky takové věci zrovna dvakrát nemusím :wink:
jdu zapéct k obědu pangasia a čeká mě kopa žehlení :rolling_eyes:
19. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se pěkně vyspinkali, ale vzbudil nás ten prudký déšť. Žehlení mě taky čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz....kdo jste z Ostravy 3, kdy vám přišla pozvánka na Vitání občánků??? :slight_smile:
19. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky bram. Mě nepřišla, prý tady nechodí musíš si tam zajít sama a zeptat se kdy můžete přijít. My jsme taky čekali až se nedočkali vůbec :grinning: Takže jsme ani nebyli. Nevěděli jsme, že ova jih jí neposílá. :wink:
19. črc 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky nepřišla pozvánka a jsem z Poruby. Taky jsme nebyli.
19. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi fakt? Kamarádka co bydlí v Porubě jí přišli pozvánky k malému i k malé, tak byli. :wink:
19. črc 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, námm přišla a kámošce z poruby taky, ale záleží jak to daná oblast dělá. pokud je málo dětí tak klidně aj jednou za dva roky, jednou tam prý byla mamka se dvěma dětma, jeden 3 a druhý necelý 1 a oba byli vítání.
19. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co vím už to neposílaj my se byli sami objednat :wink: teda byl pořádný slejvák my akorát vezli mamku domů tak jsme opět zmokli jak jsme vylezali z auta :grinning: :rolling_eyes: za chvíli k nám příjde kamarád na návštěvu a malá si usla a já nemůžu k ní :rolling_eyes: už se těším na další víkend máme u bráchy rodinnou sešlost a pak první tři víkendy v srpnu slavíme narozky od malé na etapy :grinning: je toho dost a nejde to slavit se všema dohormady
19. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to pozvání fakt nepřišlo. Zítra už je pondělí, nemůžu se dočkat už středy až mi přijede mužík.
19. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme se vrátili z návštěvy a teď abych se vvrhla na to žehlení :rolling_eyes: manža šel aspoň vytřít chodbu, zas máme službu až asi tři týdny a sabotujem to :sweat_smile: ale že by se mi teda zrovna něco chtělo dělat, to se mi teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky bych měla vytřít tu chodbu, ale nebyla jsem ještě schopna ani vyžehlit.
19. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manžel vytřít zvládl, já jsem vyprala další pračku a tak 3/4 mám vyžehleno, zbytek zítra, už se mi strašně nechce :confounded:
19. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak my jsme dneska vstávali o půl sedmé. Normálně jsem byla v šoku :confused:
20. črc 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :wink:
20. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zofi! Kde se pořád flákáš že se ani neukážeš? :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko taky my vstávali opět o půl asmé že by se to stalo pravidlem kdžy už to trvá týden skoro :confused: no uvidíme každopádně si nestěžuju :grinning: copak máte dneska v plánu?já ani nevím co vařit chjoo
20. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevím co vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc jsem taková nervozní jestli přijde dneska mateřská. Docela bych jí už potřebovala :angry:
20. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nás dneska byl dneska taky budíček +- půl osmé. leni taky nevím co se bude dneska kuchtit, pořádně nemám ani na nic chuť.
20. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus...
tomašek nemluv já taky a mě nedošla :frowning2:
já udělám rychlovku porkovou majdu s těstovinama, je to mooc dobré
20. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo peníze jsou třeba. Ještě počkám. Mě to chodí na účet, tak mají ještě čas.
20. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
toma mě taky na účet a nic tam není
20. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není není.. Já ho mám prázdný jako saharu :grinning: Ale v bance jsou až od 9.00. Tak pořád doufám, že se rozhodnou to pustit :grinning:
20. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jestli to socka pošle až dneska tak je to v prodeli :angry: :angry: :angry:
20. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi
to máš blbé, že musíš kontrolovat do banky nebo přes bankomat já zavolám na expres linku a vím hned
20. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nekontroluju. Mě příjde sms hned jak mi dorazí peníze na účet, nebo na internet bance.
20. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to rychlejší ale sms chodí tak do 9h
20. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: taky očekávám mateřskou :grinning: ale jednou už se mi stalo že přišla o půl páté večer i třeba vklady a tak takže možná dojde ale když ne dnes tak zítra určo nikdy jsem ji neměla později než 21 ale zas jako kdyby přišla dnes a dopo měla bych aspon na odpo program :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni záleží na bance já mám KB a oni generujou platby přes půlnoc, tak vím, žre když není dnes bude možná zítra
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci kámoška má taky kb a chodí ji to vždycky a na druhý den po mě :wink: já mám ge
20. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek