Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
19. črc 2009
Ahojky,já teprve před cchvíli vstávala a malý s manžou ještě spí 🙂 my jedem dneska do kopřivnice se podívat na auta,mě to moc nebere ale musím se podřídit chlapům jsou na mě dva
fender
19. črc 2009
zdeni, jestli jedete do toho muzea, tak to je náhodou docela zajímavé, mně se tam líbilo a to taky takové věci zrovna dvakrát nemusím 😉
jdu zapéct k obědu pangasia a čeká mě kopa žehlení 8-(
tomasek06
19. črc 2009
My jsme se pěkně vyspinkali, ale vzbudil nás ten prudký déšť. Žehlení mě taky čeká :-p
brambora20
19. črc 2009
Holky, mám dotaz....kdo jste z Ostravy 3, kdy vám přišla pozvánka na Vitání občánků??? 🙂
m.o.n.i.k.a
19. črc 2009
Ahojky bram. Mě nepřišla, prý tady nechodí musíš si tam zajít sama a zeptat se kdy můžete přijít. My jsme taky čekali až se nedočkali vůbec 😃 Takže jsme ani nebyli. Nevěděli jsme, že ova jih jí neposílá. 😉
tomasek06
19. črc 2009
Mě taky nepřišla pozvánka a jsem z Poruby. Taky jsme nebyli.
m.o.n.i.k.a
19. črc 2009
Tomi fakt? Kamarádka co bydlí v Porubě jí přišli pozvánky k malému i k malé, tak byli. 😉
denber
19. črc 2009
ahojky, námm přišla a kámošce z poruby taky, ale záleží jak to daná oblast dělá. pokud je málo dětí tak klidně aj jednou za dva roky, jednou tam prý byla mamka se dvěma dětma, jeden 3 a druhý necelý 1 a oba byli vítání.
leninnek
19. črc 2009
tak co vím už to neposílaj my se byli sami objednat 😉 teda byl pořádný slejvák my akorát vezli mamku domů tak jsme opět zmokli jak jsme vylezali z auta 😃 8-( za chvíli k nám příjde kamarád na návštěvu a malá si usla a já nemůžu k ní 8-( už se těším na další víkend máme u bráchy rodinnou sešlost a pak první tři víkendy v srpnu slavíme narozky od malé na etapy 😃 je toho dost a nejde to slavit se všema dohormady
tomasek06
19. črc 2009
No mě to pozvání fakt nepřišlo. Zítra už je pondělí, nemůžu se dočkat už středy až mi přijede mužík.
fender
19. črc 2009
tak my jsme se vrátili z návštěvy a teď abych se vvrhla na to žehlení 8-( manža šel aspoň vytřít chodbu, zas máme službu až asi tři týdny a sabotujem to :-N ale že by se mi teda zrovna něco chtělo dělat, to se mi teda nechce :-p
tomasek06
19. črc 2009
Jo jo taky bych měla vytřít tu chodbu, ale nebyla jsem ještě schopna ani vyžehlit.
fender
19. črc 2009
tak manžel vytřít zvládl, já jsem vyprala další pračku a tak 3/4 mám vyžehleno, zbytek zítra, už se mi strašně nechce :-S
tomasek06
20. črc 2009
Krásné ráno! Tak my jsme dneska vstávali o půl sedmé. Normálně jsem byla v šoku =-)
zofinecka
20. črc 2009
Dobré ránko! 😉
tomasek06
20. črc 2009
Ahoj Zofi! Kde se pořád flákáš že se ani neukážeš? 😃 😃
leninnek
20. črc 2009
Dobré ránko taky my vstávali opět o půl asmé že by se to stalo pravidlem kdžy už to trvá týden skoro =-) no uvidíme každopádně si nestěžuju 😃 copak máte dneska v plánu?já ani nevím co vařit chjoo
tomasek06
20. črc 2009
Taky nevím co vařit :-p Navíc jsem taková nervozní jestli přijde dneska mateřská. Docela bych jí už potřebovala ]-(
denber
20. črc 2009
ahojky, u nás dneska byl dneska taky budíček +- půl osmé. leni taky nevím co se bude dneska kuchtit, pořádně nemám ani na nic chuť.
lucenekautor
20. črc 2009
čus bus...
tomašek nemluv já taky a mě nedošla 😞
já udělám rychlovku porkovou majdu s těstovinama, je to mooc dobré
tomasek06
20. črc 2009
No jo peníze jsou třeba. Ještě počkám. Mě to chodí na účet, tak mají ještě čas.
lucenekautor
20. črc 2009
toma mě taky na účet a nic tam není
tomasek06
20. črc 2009
Není není.. Já ho mám prázdný jako saharu 😃 Ale v bance jsou až od 9.00. Tak pořád doufám, že se rozhodnou to pustit 😃
tomasek06
20. črc 2009
Ale jestli to socka pošle až dneska tak je to v prodeli ]-( ]-( ]-(
lucenekautor
20. črc 2009
no asi
to máš blbé, že musíš kontrolovat do banky nebo přes bankomat já zavolám na expres linku a vím hned
tomasek06
20. črc 2009
Já to nekontroluju. Mě příjde sms hned jak mi dorazí peníze na účet, nebo na internet bance.
lucenekautor
20. črc 2009
je to rychlejší ale sms chodí tak do 9h
leninnek
20. črc 2009
😃 taky očekávám mateřskou 😃 ale jednou už se mi stalo že přišla o půl páté večer i třeba vklady a tak takže možná dojde ale když ne dnes tak zítra určo nikdy jsem ji neměla později než 21 ale zas jako kdyby přišla dnes a dopo měla bych aspon na odpo program 🙂
lucenekautor
20. črc 2009
leni záleží na bance já mám KB a oni generujou platby přes půlnoc, tak vím, žre když není dnes bude možná zítra
leninnek
20. črc 2009
jo luci kámoška má taky kb a chodí ji to vždycky a na druhý den po mě 😉 já mám ge

Začni psát odpověď...

Odešli