• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
já si stejně tipuju že bude zítra jelikož pochybuju že odesílali v pátek spíš dneska to budou odesílat si myslím uvidíme to už přežijem :wink: chi ale je to sranda jak na to většina čeká jak na smilování :grinning:
20. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky GE. Taky se mi už stalo že mi to přišlo v pět odpo, tak pořád doufám. Taky bych měla program, musím si jít koupit nové plavky.
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj záleží jako banku má pracák, který to posílá..v rámci banky je to 24h a jinak 3pr.dny.....
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... pche, spát do půl osmé, já dnes jela brzo do práce (jelikož šéf se po týdnu vrátil) a vstávala jsem po půl šesté, bleeeee :rolling_eyes:
jinak počasí mi dneska úplně vyhovuje, žádné vedro = žádné nateklé kotníky :dizzy_face:
večer mě čeká vyžehlení druhé várky a už asi začnem pomalu zakrývat pokoje na ta okna, nemůžu se dočkat :confounded:
20. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem vyžehlila a všechno, tak to mám za sebou. Ještě musím akorát poklidit a jít něco nakoupit.
20. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
slepá závist, mě ještě cca dvě pračky chybí :confounded:
20. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já všechno nežehlím. Jen to co je třeba :grinning:
20. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska vařím vývar a našla jsem ještě na mražáku panenku, tak jí peču na mrkvi v troubě a dáme si to s rýží. Jsem zvědavá jaké to bude, právě jsem si to vymyslela :grinning:
20. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme přišly z venku malé už ohřívám obídek a sebe kašlu nechce se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tomasek ale jako jo zní to dobře ten oběd chi a sžehlením jsem na tom podobně malé žehlím skoro všechno krom toho co má vyloženě na doma to občas odbydu a nám žehlím většinou jen to co moc krčivé a trička :grinning: jinak žehlit všechno a třeba ted v těch hicech :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikdy :grinning:
20. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to bylo i dobré! Mnam mnam. No nic půjdu s malým chrnět a pak jestli nebude pršet, tak půjdeme někam ven.
20. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: já jsem teď nebyla sobota a neděle doma. Jeli jsme odvézt švagrovou na letiště do Katovic a pak jsme jeli ještě na tábor a tam jsem nechala manžu a přijela v neděli odpoledne. Nějak jsem to ještě tady nestihla. :wink:
20. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi to chodí jak kdy, na vánoce už 15tého a jinak normálně 22 a mám čsob. jinak mají zase přít tropy a přívalové deště - což je naprosto super. byli jsme u vzdálené rodiny v bernarticích a jak nám ukazovali, kde až šahala voda-tak si to nejde ani představit a chudáci, sotva jim opadla voda tak tam mají milion a jednoho komára. bez repelentu nejdeš ani na balkon
20. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Denber to si dovedu představit,švagr vysával segře vodu kolem žumpy co jim napršela protože to nemají ještě zadělané a bylo tam naspod plno komářích larev :confounded: brrr
20. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme před chvíli vstali :slight_smile:
Ráno jsem byla na úřadech a zase moje nervy, jsem ho... vyřídila. Tak zkusí mi zase poslat papír, že se mám dostavit, tak už jim volám a řeknu jím svoje :frowning2:
Tak mě rodičák chodil do 20 vždycky měli jsem KB.
Den stou vodou je to děs, to jím teda nezávidím. Švagrův strejda má baráček ve Frídku kousek od rybníčku a ten prý jak se vylije tak mají zatopenou zahradu. Že po ní chodí v gumákách, ale mají jen zahradu, že. Chdáci Ti co mají i baráky :confounded:
20. črc 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě lepší správa, mají přít tropy(tose dá přežít), ale s nima další přívalové deště.....
20. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to počasí je fakt děs. :confounded:
20. črc 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý se vzbudil až v 17.00. Jsem zvědavá v kolik půjde spát.
20. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v tématu kam s dětma je teď téma pod stan s tříměsíčním dítětem. Já bych teda s tak malým mimi nejala a vy?
20. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda né, ale je to každého věc :wink:
20. črc 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ve třech měsících je to trochu brzo ne?
20. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a hlavně pod stan..... :fearful: ale tak já ještě nejsem matka, takže to asi tak neposoudím....

mimochodem dneska mi říkal manža, že jeho známí přišli o mimíse - ta holčina byla stejně jako já ve 28 tt :pensive: :pensive: včera jsem synátora obviňovala že je kazišuk :sweat_smile: ale asi mu bude teď už všechno odpuštěno, hlavně, aby byl v pořádku..... :pensive:

no jinak máme vyklizenou kuchyň a jídelnu, jídelnu budem dneska už zakrývat, zítra zbytek, dneska ještě dožehlím zbytek toho prádla co tu mám, ať se to mžůe sklidit. a hurá můžou přijít tropy, když nám tady budou měnit ta okna... ještěže máme byt na severovýchod a nebude tu přes den pařit slunko :confounded:
20. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jujda tak brzy pod stan no nevím to bych měla strach někam do chatky jo ale přímo pod stan nee ani ted bych si to moc neuměla představit pod stanem..........ty deště jsou strašné stačilo mi včera odpoledne ten liják v kuse brr chudáci lidi kterých se to týká :frowning2:
20. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já znám taky lidi co jezdily pod stan s mimísem když jsou na to zvyklí tak proč ne aspoň to nebude žádná třasořiťka z města,já bych nejela spíš kvůli svému pohodlí,protože o malou bych se postarala i pod stanem to je mi jasné jak bysme jely autem a vezly si spoustu věcí tak v poho,ale říkaly jsme z manžou že to zkusíme letos asi.Pojedem k sousedům na chatu a na zahradě si postavíme stan jen ze soboty na neděli ať víme jak nám to projde :grinning: a pak bysme někdy mohly vyrazit i na dýl,myslím že už je dost velká na to a já to snad nějak zvládnu i když já raději hotel nebo chajdu :grinning: no já vím sem pipinka,ale já musím mít sprchu jinak jsem hotovson :frowning2:
20. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo jako proč ne když se na to někdo cítí jako my jezdili taky pod stan každý rok jen poslední dva roky ne a možná příští nebo další rok bysme taky zkusili pokud ale sežen někoho taky s prckem zas jet jen my s prckem by nebylo ono takže se uvidí ale spíš bych už asi taky chatku jinak v kempech bývaj sprchy a celkem slušné jak kde jako malá ne a ne spát :rolling_eyes: řádí tu jak v pravé poledne :rolling_eyes: a v bedně opět nic co já mám dělat :confused: chjo at už je tak pátek :grinning: nevím co zítra dělat to je nudaaaa :rolling_eyes: fender to máš super nám jak ty okna měnili byla jsem v osmém měsící a máme všechny okna na straně kde slunko paří od jedenácti až do západu je to parádička taková bomba sauna :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se s váma loučím, volala kámoška a jdeme na pivko. Pa pa
20. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to se někdo má :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ten stan je i není brzo, záleží na založení te rodiny, pokud často pod ten stan jezdí a už ví co a jak tka proč ne, ale pokud nejezdí tak je to zbytečné riskování. to samé např.vodáci, pokud jezdí tak je jasné, že jejich špunti se na vodu podívají dříve než špunti nevodáků :wink:
20. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata manža je v Německu kamionem a jede do Paříže zítra se má :grinning: ,ale dneska jel kousek od svojí segry tak ta hned nadšeně pro něj zajela a teď je u ní na barákua zítra ho odveze ke kamionu tak si sním můžu aspoň přes skype zavolat :grinning: :grinning: :grinning: teď pro ni jel ze švsgram do práce a pak budeme mít sex po telefonu :grinning: ne dělám si srandu zase nemusí jeho segra ze švagrem vydět všechno :grinning: ,ale aspoň ho uvydím když nic jiného :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bůh žehnej počítačům ! :grinning: Měl by našetřit na laptop a koupit si ho do auta nebo by to měly fasovat :grinning:
20. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, nevím jak to děláš, že tak bez sebe vydržíte, já ho nevidím chvíli a jsem hotová. Už uvažujem, že tam sežene pronájem a pojedu s malým tam, než se vrátíme zase i sním zpátky, žít tam nechceme ani jeden. :grinning:
Takže budu muset zřídit tady školku a ták a on mi tam sehnat dr. i pro malého školku a ták :wink:
Hm... Do Paříže, tak at Tě vezme s sebou-romantika :grinning:
20. črc 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo sem chtěla ať mi něco kupí a on že tam nebude trajdat -není čas na pičoviny :grinning:
Nám to nevadí se nezblázním potřebujem haky tak se musí dělat a aspoň jsme si vzácnější :grinning: v důchodu se užijem jak dožijem :grinning:
My si voláme a to nám stačí my už jsme se spolu nařádily tak co kdyby byl doma pořád tak by mě to sralo víc jako když se vydíme o výkendu a navíc dneska stejně skoro každý chlap dělá od rána do večera stím rozdílem že on neníé doma ani večer :sweat_smile: nějak mi nevolá sviňuch asi žrejínkuje gyros a pije pivko už tam jdu volat ať si to zas moc neužívá na terase když tam nemůžu být ani já :angry:
20. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek