• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No my jsme právě zvyklí na sebe, byli jsme spolu denně a tak nějak jsem si myslela, že to zvládnu. Já bych to vzládla, kdybych nebyla těhule :wink: Ale když jsem tak tím tuplem mi je smutno a chci ho mít u sebe. Stejně bychom to bez sebe nevydrželi, tak se to bude asi řešit takhle :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme spolu nebyly už od začátku já jako servírka jsem totiž dělala celé dny a on někdy odjel na stavbu mimo ostravu,ale když byl V Ostravě tak jsme spolu byly aspoň v noci teď nechápu jak jsem to zvládala celou noc pro .... a pak do práce :grinning: a teď když mě máňa vzbudí tak jsem hotvá :grinning:
Zítra si tchýně bere Mářu tak ráno poklidím a pak si jedu do Poruby pro bekovky upletené a pák začíná nuda :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to my jsme od začátku vztahu pořád spolu-byli denně, fakt denně , jak můj s mojuu :grinning:
Jedeš si k Týně jo? Tak ať Vám krásně pásne :slight_smile:
My zatím nemáme nic a ani nic moc nemůžu podnikat, aspon do toho 12tt bych neměla. :wink:
Tak se tak nějak snažím malého větrat aspon na písku jak to jde nebo na malé procházce se psem.
Ve středu jdu zase k dr. tak jsem zvědavá.
Malý mi už konečně usnul, dostal před spaním nějaký záchvat zuřivosti, málem tu se vším házel smradík jeden, řval, vztekal se, tak se mamka už zvedla a ještě mu přidala, dala mu na zadek, lump jeden :grinning:
20. črc 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vyžehlenooooooo :dizzy_face:

tak my se taky vídáme málo - to mám za to, že jsem si vzala doktora :stuck_out_tongue_closed_eyes: který ještě jezdí po kongresech, školeních, dělá phd a vůbec je prd doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no jo no fender já sice doktora nemám,ale nemůžemme mít všechno však někdy se domů vrátit musí.To berte tak co byste dělaly kdyby byla válka?A mužové naši by byly pryč třeba i pět let :astonished: nooo to když je pryč týden tak proti tomu nic není :grinning:
20. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo... ze začátku jsem to nesla docela dost těžko, ale už jsem si tak nějak zvykla :pensive: někdy si docela i odpočinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, tak hlavně, že ta válka není :wink: Prostě bez sebe nevydržíme :slight_smile: Berem to jinak, nikdy nevíš co se stane, tak chceme být spolu, tam je taky od rána do večera v práci, ale má dlouhý krátký týden, což je fajn :wink:
20. črc 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže pojedeš do Prahy a budete tam bydlet?To není špatné to mě někdy musíš pozvat :grinning: ať se zase projdu po Praze :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No až sežene pronájem, přjede příští týden, tak se musíme pořádně domluvit co a jak.
Tedka bydlí u své tety a já bych chtěla soukromí, takže bude hledat :grinning:
No tak nějak jsem asi rozhodnutá, tady mě nic nedrží. :wink: Krom mé rodiny, tak snad to přežijí na ten rok max.
No pokud budeš někdy chtět dojet, tak proč né :grinning:
20. črc 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idu do hajan, tak páčko dobrou :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme zakrytou jídelnu a skoro celou kuchyň, uf :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezávidím tu výměnu oken,ale zase až to bude tak to bude super :grinning: já jsem ráda,že máme konečně plasťáky :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, už se strašně těším, že budu moct otevřít okno aniž bych se bála, jestli ho ještě někdy zavřu :grinning: ty dva dny nějak přežijem :pensive: a pak tn úklid taky, zas už si pak chceme dovézt a smontovat postýlku, tak to už bude takové pozitivní :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a KDYŽ TO OKNO ZAVŘEŠ TAK USLYŠÍŠ,ŽE JE KLID :slight_smile: jej píšu velkým :astonished: akurát mě seká,že jde hned vydět na tom bílém jak je to špinavé to na těch starých tak nešlo :grinning: ,ale na starém bytě jsem otevřela ventilku protože mi manža neřekl,že to nemám dělat bylo to krátce potom co jsem se tam nastěhovala a co myslíš nooo už jsem ji nezavřela :grinning: no a pak u mě byla segra a otevřela ji taky než jsem stihla zareagovat tak jsem musela jít za sousedem ať to tam nahodí :grinning: no šílené,sousedce zas jednou vypadlo okno tak ho držely než se vrátil soused domů :grinning:
20. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc :slight_smile: :pensive:
20. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady to s těma starýma vypadá dost podobně, takže se na nová celkem těším. jen kdyby to tak někdo nachystal a pak taky uklidil.... :sweat_smile:

taky jdu chrnět, dobrou :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, neeříkejte mii, že všechny ještě spíte, mě nikča dneska v noci budila několikrát tak sem kaput hned po ránu :frowning2:
21. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak já se vrátila z pivka asi v jednu ráno, tak se jen válím a dospávám.
21. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky ostravačky :slight_smile: Vnutím se k vám s dotazem :wink: Nevíte kde v Ově nebo Havířově můžu nechat malé odborně nastřelit náušničky??Dík :wink:
21. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespíme :dizzy_face:
v pět ráno se mi synátor prokoušel projít břichem přes levý bok, v půl šesté jsem vstávala a před sedmou jsem už byla v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sem si říkala:slight_smile: gabi: nikušce jsem nechala nastřelit naušničky u dr.Zemana v porubě. Je na náměstí V.Vacka-myslím, že se to tak jmenuje. to zddravotní středisko je za duhou. platili jsme 500,- a byly v tom i náušničky, buď zlaté nebo stříbrné barvy. fender: to si taky pamatuji, malá mi někdy zkoušela co mi vydrží žebra, bylo to naprosto super... :grinning:
21. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byly sme tam 100% spokojeni, fajn přístup, rychlé atd atd. ale je lepší když tam půjdeš jak je špuntík např. po spánku a je ještě stlumená. jinak to trvá trošku déle. on si nejdříve udělá tečky aby to bylo rovnoměrně. a to někdy může chvilku trvat, protože si na tom dává záležet a pokud malá bude "rejdit" tka to trvá. nastřelení je raz dva.
21. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechápu proč čtu některé diskuze vkdyž se u toho akurát naseru :unamused: jako ve volné diskuzi (prečo musím trpieť)tak chudák čeká,že ji napíšou něco pozitivního a oni se do ni tak arogantně pustí,že by mě jeb... :rolling_eyes: se mi líbí jak na koníkovy jsou všechny najednou moc chytré.
Jinak dobré ráno :grinning:
21. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes net umí být chytrý každý, nebo každý druhý-ale postavit se za ty svoje kecy když by někomu stáli přímo, tak už popíraj. co k tomu dodat...
21. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aspoň se teď můžou obouvat do mě :grinning: ježíš já se pominu :grinning:
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás prý zass čekají hezká vedra, ve čtvrtek až 34 stupňů. tak to bude.....snad bude aspon slunko, prootže když bude ještě k tomu lít, nebo bouřky tak to bude úplně na zd...
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem četla že zase tropy :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:dík :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme Máši nechaly nastzřelit naušnice normálně v kosmetickém salonu :grinning: a super žádné hnisání nic a bylo to hned :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se hlásím do služby. Už jsem se z toho konečně vyspala :grinning: Mě zase dostalo téma v batoletech jak uvařit krupici ze sunaru :grinning: Jako že nechce použít normální mléko :grinning: Ale jogurty dává normálně :grinning: To si přečtěte.
21. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek