• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jako jinak mě ta mateřská pěkně sere!!!!!!!!!!! Jak to že ještě není?
21. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: to teda dobré ráno :grinning: :grinning:

co se týče těch diskuzí, tak já je raději nečtu protože bych se musela rozčilovat.... a my jsme s naší - měly jsme poměrně dlouhou dobu na snažilkách - úplně přešly jinam, protože holky neustále někdo četl a měly z toho kolikrát pak problémy.... :rolling_eyes:
21. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké problémy?????
21. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož něco napsaly, někdo si to přečetl, pak to někde napráskal..... a poddobně :rolling_eyes: víš jak, ne vždycky si člověk dává pozor na pusu, tak jednou napíšeš že tchýně tamto a kamarádka támhleto - a už si to někdo přečte, vyloží kolikrát úplně jinak, než to člověk myslel, řekne dotyčným osobám a pak je hned průser na světě...
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Jinak už ta mrcha mateřská konečně přišla. Huráááááááá :grinning:
21. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tomasek mne nedošla :cry: a to na ní čekám jak na smilovaní :angry:
21. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já se taky kolikrát nervnu u některých témat :grinning: mě mateřská taky došla :dizzy_face: malá se vzbudí a jde se nakupovat :grinning: tomasek co máš za bank?kámoška má kb a mívá o den pozdějc a švagrová čsob tak vždycky až dva dny po mě ale třeba minulý měsíc kámoška co má taky čsob tak dostala stejně jako já a švagrová opět o dva dny takže nechápu :grinning: ale neva vždycky mívám první :grinning: tak já se loučím jdu se připravit upravit a čekat až se malá vzbudí kdoví kdy to bude když šla spát před půl hodinkou :confused:
21. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám GE money. Taky čekám až se malý vzbudí a jdeme na nákupy. Čekala jsem na ní taky jak na boží smilování.
21. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsme na to s bankou stejně :wink: malá pořád spinká a já už jsem hotová sakra já to znám jak bych někam chtěla jít ona bude jako naschvál spát i tři hodky ne :grinning:
21. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bolí hlava jako blázen není něco z tlakem?Mám asi migrénu :grinning: a doma žádný prášek.
Jdu si hajnout k tv když tu nikdo není :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme se vrátili z venku. A můj muž mi volal, že večer vyjíždí domů :grinning:
21. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už máme konečně ty bekovky dvě pro Mášu no moc ji to sluší můžete posoudit v albu :slight_smile: ,škoda že mě to nesluší taky bych si ji nechala udělat,ale já bych vypadala jako mongol :grinning:

tomasek ty se máš,já chci taky manžu doma.Doufám,že na výkend mu to výjde :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nemluv Maji jak se těším! Po tak dlouhé době!
21. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ne že pak budete rušit noční klid :grinning: nebo denní já nevím v kolik přijdede :grinning:
21. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spíš denní. Přijede asi ve čtyři odpo :grinning:
21. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak my jsme dneska byli v Bohumíně na bazéně a bylo super. Jsme všichni utahaní.
Tomasek: tak to já jsem teď mometálně ráda, že ten mlj odjel na 14 dní na tábor, tak máme s eli spočink :grinning: :grinning: .
Jo a rodičovák mi taky ještě nedošel. Zase to protahujou :angry:
21. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám už mateřskou skoro utracenou :grinning: V Bohumíně je super :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hezké ty bekovky, ta s oranžovým je úplně luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my zakrýváme byt jak vzteklí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsme posedlí pokrytím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no akurát ta hnědá jsem myslela,že bude s růžovou takovou tou krásně pastelově růžovou a ona ji udělala spíš takovou hnědo fialovou,ale to neva je taky pěkná :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji odkud máš to pončo? to je super :grinning: :wink:
21. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi dala kontakt kyky na jednu paní z poruby Kristýna se jmenuje,to pončo měla na aukci a ty bekovky mi pletla teď nové.když tak bych ti poslala její icq.
21. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mě pořád nic :frowning2: většinou mi dojdou bud takhle večer toho 21nebo během 22, ale zítra mám jít s kámoškou na oběd a "jak na potvoru" sem na řadě s placením a ono penízky nikde..... snad dojdou včas :wink:
21. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Dneska jsme vstávali zase v pet. To je fakt hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak dneska to vypadá na pořádný pařák. :grinning:
Já už měla penízky včera večer hurááááááááááááááááááááá :wink:
22. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už byla v obchodě a vařím mužíčkovi svíčkovou. Už je někde ve Vídni, tak jsem zvědavá v kolik dorazí.
22. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mužíčka budu mít na nádraží už ve dvanáct. Už se nemůžu holky fakt dočkat. Takže mě tady asi dlouho neuvidíte :grinning:
22. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Tak si ho pořádně užij :grinning:
22. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Máji bekovky jsou supér. Mě se na Maří nejvíc líbí ta hnědá, je v tom roztomilá :slight_smile:
Holky, mě už je blbě, jsem ráno jsem letěla 2x na záchod. Pamatujete si některá, jestli Vám něco nepomáhalo na nevolnosti? Jinak se zblázním asi :grinning:
22. črc 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje segra zvracela pořád až ji na to doktor musel něco dát,ale nevím jestli ti něco dá když zvracíš málo.Zkus se zeptat doktorky ať ti něco dá :slight_smile: Gabině to pomohlo.
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já uvidím, zatím jen ráno a tedka je mi jen špatně, ale né jak ráno, že na zvracení a motá se mi hlava.
Zkusím se jí zeptat :wink:
22. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek