• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky,tak my jsme doma,malý je nemocný už má druhý den teploty a ktomu hnisavou rýmu a kašel.tak sedíme doma :unamused: Maji ty bekovky jsou skvělé :slight_smile: Moni mě bylo špatně do 12tt,celkem dost,motala se mi hlava a to pomalu cele dny.Tomasek užij si můžíčka :wink:
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Většinou je ženským špatně v první půlce a pak v té druhé je to dobré a nebo naopak,segře bylo špatně v té první půlce a to jako zvracela pořád ani nemohla jíst třeba kuřecí řízky jak cítila tak blula :cry: chuděra,ale já měla klid celé těhu já se poblila jen jednou :slight_smile:
Tak se opatruj a ať už je ti dobře a Moni neboj za 9 měsíců to přejde :grinning:
22. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maji teda malé to fakt sluší ta hnědá je úžasná :dizzy_face: a ta fotka na těch schodech no fakt malá modelka :wink: moc ji to sluší .... mony neboj za devět měsíců to určo přejde :grinning: no já už dala malou spát jelik o půl jedné vyrážíme s kámoškou na koupák už se těším jdemem jen tu do zábřehu nechce se mi trajdat v tom vedru tramvají a tam jsme pěšourkem za půl hodky.........tomašek tak si užij manžílka a teda snad se ukážeš než odjedete na dovolenou :wink:
22. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
My za chvilku půjdem ven.
Musím pořád fotit,protože Martin chce aktuální fotky :grinning:
22. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak je mi už lépe a celých 9 měs. mi určo špatně nebude :slight_smile:
U malého jsem do 3 měsíce jen ležela a tedka jsem schopná aspon fungovat i přes ty nevolnosti.
Tak doufám, že mi bude brzy lépe :wink:
Já fičím, kamarádka pro nás za chvíli dojede a odveze mě k dr. na vyšetření. Bojím se sama řídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak papa a užijte si den :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, moni mi většinou pomohl čaj-bud obyč. nebo se dělá pro těhootné-ale už nevím jak se jmenoval, koupila sem si ho v lékárně. jinak špatně mi nebylo nějak často, ale zato o zkouškovém jsem se učila v koupelně. takže kdo chtěl na záchhod nebo tak musel do druhé
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsme přijeli z nádraží. Mužíčkovi úplně vytryskli slzy jak viděl malého. Snažil se to zamaskovat, ale já to viděla. Neříkala jsem mu ale nic.
22. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nj, bylo mu smutno. já se vsadím, že davi jet na služebku tak bude naměko až hrůza:slight_smile:)) já bych byla taky
22. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já ted dorazila z vyšetření a slyšela jsem i srdíčko :dizzy_face:
Den, já si koupila ty lízátka, už je mi líp a to o hodně líp jak ráno. Jen do sebe cpu jídlo pomalu a to jen takové ty lehčí, oběd bych asi nedala :slight_smile: Ale čaj si taky koupím tak i tak , taky jsem slyšela, že by měl trochu pomoct :slight_smile:
Tomasek, to Ti věřím, přece jenom je to pro něj dost citlivé jak nevidí syna. Jak nám odjížděl tatínek, tak plakal tak, že jsem ho nikdy tak plakat neviděla. Prostě je tam ten cit a ta láska. Tedka jak dojede čekám, že budem bečet oba :sweat_smile: Já jsem ted citlivá víc jak jindy, takže bečím kvůli každé blbosti :sweat_smile: :grinning:
22. črc 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tu citlivost si pamatuji jak hrom, brácha měl na nikuščín termín promoce a já je celé probrečela. byl to děs:slight_smile: nešlo to zastavit:slight_smile:)
22. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
den, mě je někdy až trapně, koukala jsem na netu na porod, ale né jako celý, jen jak tam tatínek přestříhl šnuru pup. a jak to mominko vzala dozadu a kontrolovala všechno, tak jsem u toho bečela a mamka na mě, proč brečím :grinning: Jj ty hormony :confounded: :grinning:
22. črc 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
a bude hůř:slight_smile:) :wink: :wink:
22. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
22. črc 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ted sem ostříhala nikušku:slight_smile: kolem oušek, vzadu a ofinku a světe div se-nemusí chodit kanálama-vypadá pořád jako člověk :grinning:
22. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem si koupila už ty plavky a jsou fakt krásné. Až na tu cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsme snad našli tu dovču, tak možná v neděli poletíme.
22. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni jaké jsou ty lízátka?Já jsem je vyděla na netu kdysi samozřejme jak jsem byla těhotná tak jsem o nich nevěděla klasika :grinning:
22. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teda já ještě se přiznám ani o žádných lízátkách neslyšela :zipper_mouth: :confused: :grinning: my jsme se v sedm vrátili z koupáku bylo skvěleee :dizzy_face: malá je uplně odrovnaná ted jde papkat počítám že u toho mlíka usne ale těch lidí co tam bylo uff a já su spálená celá a všude mám obrys plavek :grinning: na sobě kde byly plavky bílá jak stěna jinak červená bože hlavně ty ramena tak pálíííí
22. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
leninnek tady ty a takové jsou i při nachlazéní stejná krabička ,ale jinak se jmenujou :grinning:

http://www.docsimon.cz/zbozi/gravipop-lizatka-12-ks-smes-6-prichuti
22. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme dneska šly na zmrzku tak jsme musely fotit tatínkovy fotečky ať mu není smutno :grinning: tak Máří dělala modelku :grinning: ,dám do alba některé :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
aháá tak jsem v obraze :wink: maji moc pekné fotečky :dizzy_face: ale jááá furt umírámm záda a ramena pálí bolí všechno dohromady to bude noc :cry: ale zítra jdem zase :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ty si se spálila na slunku? :astonished:
22. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nooo a jsem se mazala jako dvakrát během dne třicítkou a malá má taky třicítku svoji dětskou a jako naštěstí ta nic ale je fakt že tu jsem mazal tak šestkrát pokaždé co jsme vylezli z vody jsem ji zas namazala stín byl tak nevím kaj já jsem se spálila tož ale bolí to jak svina fakt :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, dobré ráno!:slight_smile:
23. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, to zase bude dneska pařák. My jdeme odpoledne do ZOO, tak snad to přžijem :grinning:
23. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi držím palce at vám to výjde, protože ty bouřky co mají přít k večeru, mají být úplně šílené. tak ať vás to nezastihne. jinak my dneska možná půjdemm na bazén, tak snad to přežijem:slight_smile:
23. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: to byla noc aco teprve ráno malá mě jak naschvál štípa za chvíli jdem koukat po obchůdkách a odpo se jdeme opět topit :dizzy_face: ale i do zoo bych šla i když zas v tom hicu lepší voda a lehárko než chozeníčko
23. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no, my jsme v takovém horku asi před dvěma rokama šli na sněžku-taky to pak tak vypadalo. oba spálení-ikdyž sme byli namazani a davi na zádech opálené popruhy od batohu:slight_smile: Leni vvčera večer sme byli na Dubině, ale jenom na chvilinku,tak sem koukala ve kterém baráku asi bydlíš, de to vidět od cesty-kde sou i tramvaje?
23. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my se taky dneska chystáme na bazén, tak se těším až se malý zase vyblbne. :slight_smile:
Máji, ty lízátka jsou dobré, chutnají tak normálně jak normální obyč, kulaté placaté a je mi po nich líp :wink:
23. črc 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni to je dobře, že to zabralo:slight_smile: jinak u nás bazén asi padne:frowning2: kámoška se neozývá a samotným se nám nechce:frowning2:
23. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Den a kam se chystáte? My na snp a pokud i vy, tak se můžete přidat :wink:
23. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek