Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zdenka26
22. črc 2009
Ahojky,tak my jsme doma,malý je nemocný už má druhý den teploty a ktomu hnisavou rýmu a kašel.tak sedíme doma :-| Maji ty bekovky jsou skvělé 🙂 Moni mě bylo špatně do 12tt,celkem dost,motala se mi hlava a to pomalu cele dny.Tomasek užij si můžíčka 😉
marie83
22. črc 2009
Většinou je ženským špatně v první půlce a pak v té druhé je to dobré a nebo naopak,segře bylo špatně v té první půlce a to jako zvracela pořád ani nemohla jíst třeba kuřecí řízky jak cítila tak blula 😢 chuděra,ale já měla klid celé těhu já se poblila jen jednou 🙂
Tak se opatruj a ať už je ti dobře a Moni neboj za 9 měsíců to přejde 😃
leninnek
22. črc 2009
Ahojky maji teda malé to fakt sluší ta hnědá je úžasná x-) a ta fotka na těch schodech no fakt malá modelka 😉 moc ji to sluší .... mony neboj za devět měsíců to určo přejde 😃 no já už dala malou spát jelik o půl jedné vyrážíme s kámoškou na koupák už se těším jdemem jen tu do zábřehu nechce se mi trajdat v tom vedru tramvají a tam jsme pěšourkem za půl hodky.........tomašek tak si užij manžílka a teda snad se ukážeš než odjedete na dovolenou 😉
marie83
22. črc 2009
My za chvilku půjdem ven.
Musím pořád fotit,protože Martin chce aktuální fotky 😃
m.o.n.i.k.a
22. črc 2009
Holky, tak je mi už lépe a celých 9 měs. mi určo špatně nebude 🙂
U malého jsem do 3 měsíce jen ležela a tedka jsem schopná aspon fungovat i přes ty nevolnosti.
Tak doufám, že mi bude brzy lépe 😉
Já fičím, kamarádka pro nás za chvíli dojede a odveze mě k dr. na vyšetření. Bojím se sama řídit :-p
Tak papa a užijte si den 🙂
denber
22. črc 2009
ahojky, moni mi většinou pomohl čaj-bud obyč. nebo se dělá pro těhootné-ale už nevím jak se jmenoval, koupila sem si ho v lékárně. jinak špatně mi nebylo nějak často, ale zato o zkouškovém jsem se učila v koupelně. takže kdo chtěl na záchhod nebo tak musel do druhé
tomasek06
22. črc 2009
Tak už jsme přijeli z nádraží. Mužíčkovi úplně vytryskli slzy jak viděl malého. Snažil se to zamaskovat, ale já to viděla. Neříkala jsem mu ale nic.
denber
22. črc 2009
nj, bylo mu smutno. já se vsadím, že davi jet na služebku tak bude naměko až hrůza🙂)) já bych byla taky
m.o.n.i.k.a
22. črc 2009
Tak já ted dorazila z vyšetření a slyšela jsem i srdíčko x-)
Den, já si koupila ty lízátka, už je mi líp a to o hodně líp jak ráno. Jen do sebe cpu jídlo pomalu a to jen takové ty lehčí, oběd bych asi nedala 🙂 Ale čaj si taky koupím tak i tak , taky jsem slyšela, že by měl trochu pomoct 🙂
Tomasek, to Ti věřím, přece jenom je to pro něj dost citlivé jak nevidí syna. Jak nám odjížděl tatínek, tak plakal tak, že jsem ho nikdy tak plakat neviděla. Prostě je tam ten cit a ta láska. Tedka jak dojede čekám, že budem bečet oba :-N Já jsem ted citlivá víc jak jindy, takže bečím kvůli každé blbosti :-N 😃
denber
22. črc 2009
tu citlivost si pamatuji jak hrom, brácha měl na nikuščín termín promoce a já je celé probrečela. byl to děs🙂 nešlo to zastavit🙂)
m.o.n.i.k.a
22. črc 2009
den, mě je někdy až trapně, koukala jsem na netu na porod, ale né jako celý, jen jak tam tatínek přestříhl šnuru pup. a jak to mominko vzala dozadu a kontrolovala všechno, tak jsem u toho bečela a mamka na mě, proč brečím 😃 Jj ty hormony :-S 😃
denber
22. črc 2009
a bude hůř🙂) 😉 😉
m.o.n.i.k.a
22. črc 2009
:-S 😃
denber
22. črc 2009
ted sem ostříhala nikušku🙂 kolem oušek, vzadu a ofinku a světe div se-nemusí chodit kanálama-vypadá pořád jako člověk 😃
tomasek06
22. črc 2009
Tak já jsem si koupila už ty plavky a jsou fakt krásné. Až na tu cenu :-p Už jsme snad našli tu dovču, tak možná v neděli poletíme.
marie83
22. črc 2009
Moni jaké jsou ty lízátka?Já jsem je vyděla na netu kdysi samozřejme jak jsem byla těhotná tak jsem o nich nevěděla klasika 😃
leninnek
22. črc 2009
holky teda já ještě se přiznám ani o žádných lízátkách neslyšela :-x =-) 😃 my jsme se v sedm vrátili z koupáku bylo skvěleee x-) malá je uplně odrovnaná ted jde papkat počítám že u toho mlíka usne ale těch lidí co tam bylo uff a já su spálená celá a všude mám obrys plavek 😃 na sobě kde byly plavky bílá jak stěna jinak červená bože hlavně ty ramena tak pálíííí
marie83
22. črc 2009
leninnek tady ty a takové jsou i při nachlazéní stejná krabička ,ale jinak se jmenujou 😃

http://www.docsimon.cz/zbozi/gravipop-lizatka-1...
marie83
22. črc 2009
Jsme dneska šly na zmrzku tak jsme musely fotit tatínkovy fotečky ať mu není smutno 😃 tak Máří dělala modelku 😃 ,dám do alba některé 🙂
leninnek
22. črc 2009
aháá tak jsem v obraze 😉 maji moc pekné fotečky x-) ale jááá furt umírámm záda a ramena pálí bolí všechno dohromady to bude noc 😢 ale zítra jdem zase x-)
marie83
22. črc 2009
ty si se spálila na slunku? :-o
leninnek
22. črc 2009
nooo a jsem se mazala jako dvakrát během dne třicítkou a malá má taky třicítku svoji dětskou a jako naštěstí ta nic ale je fakt že tu jsem mazal tak šestkrát pokaždé co jsme vylezli z vody jsem ji zas namazala stín byl tak nevím kaj já jsem se spálila tož ale bolí to jak svina fakt :-x :-p
denber
23. črc 2009
ahojky, dobré ráno!🙂
zofinecka
23. črc 2009
Dobré ránko, to zase bude dneska pařák. My jdeme odpoledne do ZOO, tak snad to přžijem 😃
denber
23. črc 2009
zofi držím palce at vám to výjde, protože ty bouřky co mají přít k večeru, mají být úplně šílené. tak ať vás to nezastihne. jinak my dneska možná půjdemm na bazén, tak snad to přežijem🙂
leninnek
23. črc 2009
Dobré ránko 🙂 to byla noc aco teprve ráno malá mě jak naschvál štípa za chvíli jdem koukat po obchůdkách a odpo se jdeme opět topit x-) ale i do zoo bych šla i když zas v tom hicu lepší voda a lehárko než chozeníčko
denber
23. črc 2009
no, my jsme v takovém horku asi před dvěma rokama šli na sněžku-taky to pak tak vypadalo. oba spálení-ikdyž sme byli namazani a davi na zádech opálené popruhy od batohu🙂 Leni vvčera večer sme byli na Dubině, ale jenom na chvilinku,tak sem koukala ve kterém baráku asi bydlíš, de to vidět od cesty-kde sou i tramvaje?
m.o.n.i.k.a
23. črc 2009
Ahoj holky,
tak my se taky dneska chystáme na bazén, tak se těším až se malý zase vyblbne. 🙂
Máji, ty lízátka jsou dobré, chutnají tak normálně jak normální obyč, kulaté placaté a je mi po nich líp 😉
denber
23. črc 2009
moni to je dobře, že to zabralo:-) jinak u nás bazén asi padne😞 kámoška se neozývá a samotným se nám nechce😞
m.o.n.i.k.a
23. črc 2009
Den a kam se chystáte? My na snp a pokud i vy, tak se můžete přidat 😉

Začni psát odpověď...

Odešli