• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
my pravděpodobně doporuby, protože odpoledne deme zařizovat detaily na hostinu. tak abychom to měly blízko domů:slight_smile:
23. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha to je škoda, my taky jeden na snp abychom to pak měli domů kousek :wink:
Tak snad se Ti ozve nebo si uděláš s Nikuš fajný den :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem uklízet a dělat jednu hloupost za druhou:slight_smile:)) samotné nepůjdem, tak snad jindy:frowning2:
23. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je škoda :frowning2:
23. črc 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky den náš baráka jde vidět i od tramvaje jestli víš jak je naproti majnlu albert a za ním obrovské parkoviště tak my bydlíme přímo na prooti parkovišti v těch nižších barákách ne ve věžáku :wink: tak já jsem dneska ukecala Davida aby šel s námi na koupák s kámoškou a ukecala jsem ho k tomu že nás vezme autíkem :dizzy_face: takže dneska žádná strastiplná cesta pěšourem a batoh na zádech takže dneska to bude pohoda si i zaplavu včera s malou nebyla šance tak se prostřídáme tak bude fajně jen se budu mazat asi co deset minut i když když už jsem se spálila bych znova neměla ne :confused:
23. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :grinning: leninnek taky ráda chodím s manžou na bazén,protože když jdu sama tak nemám šanci si pořádně zaplavat i když je to už lepší než když byla mimčo teď ji dám do kruhu a plavem spolu aspoň chvilku :grinning:
23. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nám bazének padl, kámoška to už nestihne:frowning2: co jinak vaříte: my máme dušenou mrkvičku s hráškem, nikuška kuřecí zeleninovou polévku a já frankfurtskou.
23. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já jsem ted dojedla hovězí vývar malá bude mít těstoviny s masíčkem já v těch vedrech nic než polívku ani nějak nesnesu není chut vůbec my už za půl hodinky jedeme já už se tak těším že si dneska po dlouhé době zaplavu :dizzy_face: už mám vše nabaleno zbaleno přichystáno ted nakrmit malou a čekat až se vrátí david
23. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měly kuřátko s rýží :slight_smile: a za chvilku příjde kamarádka tak doufám,že to mé dítě už bude spát ať si v klidu vypijem kafíčko :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem hodila nějakých pár foteček, je tam i ta tříkolka co dostala nikuška k narozeninám. dorty vypadají super, ale už jsme měli 100%lepší. jinak doporučení: mamka si objednala dort z kravař, kdyžtak pošlu kontakt a vypadal super i super chutnal!!!
23. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Já se s váma loučím za chvíli jedeme vlakem do Prahy a večer vlakem do Bulharska. Letenky byli všechny prodané. Pa pa pa až přijedu, tak se ozvu.
23. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tomašek pěknou dovolenou a hodně sluníčka :wink:
23. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tomasek se má,mě právě odešla kamarádka a dívaly jsme se na teploměr no šílené bylo tam 40 stupňů :confounded:
23. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné fotečky den :slight_smile: ten bazén je krásný podobný jsem koupila segře,ale ten váš je ještě hezčí a trojkolka suprová,malá bude frajerka :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky před chvíli jsme došli, tak jsem polítala kolem malého a dala ho spát, už spí jak miminko.
Na snpéčku bylo krásně až na dost lidí, ale to je všude :grinning: Malý si vyblbnul ani se mu nechtělo domů a to jsme tam byli až dovečera, jsem už taky ko :angry:
den krásné fotky :dizzy_face:
Tomasek se máš, krásnou dovču a štastný návrat domů :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky k.o. :pensive: kamoška přišla o půl druhé a odcházela v sedm :slight_smile: no jo nedá se nic dělat když se vydíme jednou za rok navykla si pracovta v zahraničí a pak když se vydíme tak nevíme co řešit dřív :grinning: jak staré drbny buchly jsme dvě kávy v tom horku paráda tak akurát na malý infarktík,ale v pohodě :grinning: půjdu zase spát v jednu ráno :grinning: .Horko mi je že bych sebou jebla kamsi do rybníka :confounded:
23. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji ty jsi aspon seděla a kecala, ale já se tam nezastavila, myslela jsem, že si tam odpočinu a prdlajs, malý pořád něco chtěl a hlavně jsem furt byli ve velké vodě, kde jsme dělali kraviny. Takže jsem to mě úplně odrovnalo a ty lidi taky :sweat_smile: :grinning:
23. črc 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co lidi tě odrovnaly nebo vy je :grinning:
No ale můžu ti říct že i my jsme tady chcípaly pořádně takové vedro že jsme ani neseděly na balkoně,ale v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a už i píšu capiny, ale určo pochopíš jak to myslím, hlavně poslední slova :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak nepochopilas :grinning: No , že mě malý odrovnal a ty lidi kolem taky :pensive:
23. črc 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pochopila si dělám srandu :grinning:
23. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem teď fotila sebe abych mohla poslat nějakou pěknou fotku manžovi aby mu nebylo smutno,ale já vypadám jako debil tak jsem mu poslala dvě doufám že se mu budou líbit :grinning: a doufám,že už brzo přijede protože se cítím jako chlap který si dloooooouho nevrzl :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pošli i nám do alba :slight_smile: :wink:
23. črc 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: to ne vypadám jak bych měla hlad takový debilní výraz v obličeji :grinning: dám si ji do pasu
23. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dej do alba, táák :grinning:
Se kuknem.
Ale já až ráno, jdu už do hajan, jinak tady nad tím usnu, tak pááá a dobrou :slight_smile: :pensive:
23. črc 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ani vás nedočítám, to si nechám na zítra, jen hlásím, že okna vyměněna, byt víceméně debordelizován a já jsem ztrhaná jak borůvka. jsem pokrytá už druhý den souvislou vrstvou černého prachiu,tak už valím do vany, kde budu asi do rána :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já su dneska první :grinning: tož jsem se vzbudila záda bolí a venku super bouřka :dizzy_face: a stejně nemůžu usnout.......mony vy jste byli na snp my taky :wink: a lidí jak sarančat snad jendou tolik co včera y dneska tam bylo moc černo :zipper_mouth: a měla jsem na ně málo nervy seděly furt na schodech člověk se s malou chce držet zábradlí ne oni si tam u toho vysedávaj no málo jsem měla nervy :rolling_eyes: nu což zítra nevím co chlap mi jde do práce kámoška pryč takže budu doma asii chjooo chi píšu zítra vlastně dneska :grinning: no jsem se vykecala a že bych šla znova zkusit navštívit postýlku :confused:
24. črc 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak bouřka teda byla a už se zase něco žene. To bude dneska den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi tady je modro vymeteno.... :grinning:
24. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tu bylo taky, ale už se zase ženou mrakiy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek