• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobré ránko normálně malá vstávala před čtvrt hodinkou :confused: tož dobře jsem se vyspala na to v kolik jsem šla spát :grinning:
24. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no malá mi dneska vstávala brzo, aleměla smůlu dala sem si peřinu na zem a ležela sem dál a ona si tu hezky hrála a když si všimla, že sem vzhůru a koukám na ni-tak úsměv, moja moja a pusinka a šla si hrát dál. Mi tím udělala radost ja khrom:slight_smile:
24. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde dneska jste nás tahám z druhé strany :confused: jsem si udělala velký úklid a ted přemýšlím že půjdem do obchodu
24. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my už byly venku a je tam docela dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá co z toho počasí ještě vyleze :grinning:
24. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjdem za chvilkku taky nakoupit a potom se uvidí. holky nechcete se příští týden domluvit na porubák se špuntama? třeba i dopoledne, to by nemuselo být tolik lidí
24. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
den ty myslíš na vřesinu?
24. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak dneska už zas v práci, jsem se tak těšila po těch dvou dnech v tom bordelu :dizzy_face:

moni ty nevolnosti ti fakt nezávidím, mně naštěstí vůbec nic nebylo... ale kamarádce pomáhá studený mlíko :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee- porubský krytý. vřesinu nevím zda už na to jsou dost velcí. my jsme se ted vrátily z venku a zase budem fičet pryč, tak se mějte:slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Den koupák bych brala, ale příští týden má přijet miláček, tak kdyby se něco dělo jak bude tady, tak nic :wink:
Fen, mě špatně bylo jen předevčírem, protože včera a dneska nic, jen ráno než jsem se najedla, jinak jsemcelý den v pohodě :slight_smile:
Tak i ty lízátka jsou mi zatím k ničemu :grinning:
24. črc 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha kryťák, tak tam jsem nebyla ani nepamatuji a tam mě ani nikdo nedostane :grinning: Jelikož se mi to tam nelíbí :wink:
A pro malého to vevnitř je už nevhodné :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: tak na kry´ták půjdu ráda. Mě nikdo nedostane na Vřesinu :grinning:
24. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: dneska přijede manža konečně!!!!!!!!!!!!!Ale nevím v kolik protože od 17:00 do 21:00 mají kamiony zákaz a jemu to zrovna výjde tak,že bude asi v Mošnově takový kousek .doufám,že to stihne přejet jinak budu čekat jako oddaná žena.Jo a fotky se mu líbily sem mu psala že vypadám jako debil,ale prý ne prý to je pěkné no tak lichotka neuškodí :grinning: .
Dneska mám nějaké střevní potíže a nevím z čeho bolí mě bříško :confounded:
Děvčata na ten krytý bych se k vám přidala jestli to neva :grinning: mě Porubák nevadí :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky to je hic jako doma mám 41 stupnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nedá se kam schovat máme všechny okna na jednu stranu........no já s vámi na kryták do poruby určo nepůjdu to se mi takový kus s malou trajdat nechce zvlášt na bazén pro nás lepší koupák a tady v zábřehu :wink: maji tak snad mu to vyjde a dojede ti domů brzy :wink: malou jsem ted zabavila kedlubnou a čekáme na tatku at můžeme jet
24. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte fakt blbé mamka má taky okna na jednu stranu a ještě na tu kde nejdíl svítí slunko tak tam má vždycky jako v líhni,ještě že máme ložnice a kuchyň na straně kde slunko nesvítí :grinning: a i tak je tam na zdechnutí.
Včera mi vletěla obrovská kobylka nebo co to bylo do bytu jsem mysela,že umřu,jsem utekla do ložnice a pak mi to nedalo protože balkon byl otevřený tak jsem se vrátila a ona už byla na zemi no tak jsem na ni hodila jeden ručník a on se pohnul fůůůůůůůj tak jsem hodila další obula si botasky a šlapalal,ale ona vždycky nějak utekla nakonec na té hromadě bylo 5 ručníků a ráno jsem zebrala odvahu je vyhodit na balkon a až přijede manža tak je bude muset vytřepat :grinning: na to odvahu nemám já vím jsem pako,ale mě je to nepříjemné já se takové havěti bojí obzvlášť když má takových dobrých 5cm.Pak ty ručník okamžitě vyvařím na 90 :confounded:
24. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se odhodlala vytřepat ty ručníky a ta mrcha tam není,jestli ji mám někde v bytě tak zdechnu takže jestli se tu delší dobu neukážu tak jsem dostala infarkt nebo jsem se vystěhovala :grinning:
24. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, však to se neztratí :grinning: i když bych ti přála, aby ti bylo dobře a abys je nepotřebovala :wink:

leni to musí být děs, my jsme měli okna na jihozápad ve starém bytě a tam se nedalo vydržet :pensive: teď máme naštěstí na severovýchod, takže nám svítí jenom ráno a odpoledne tu je fajně. a ten bazén v zábřehu ten nový aquapark? jaké to tam je???
24. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak malý už je zdravý tak jsme byli venku.Fender my tam chodíme pořád,moc se nám to tam líbí a hlavně pro malého je to tam super :wink:
24. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža už je doma :grinning: večer bude u vínečka a svíčky no no no :sweat_smile:
Tak se tu mějte prozatím pa pa :wink:
24. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my byli u malého bazénu, tam sedáme nebo ležíváme pořád a tam černo nebylo, takže pohoda :wink:
Sem tam jsme šli plavat až dozadu a tam taky černo nebylo, sem tam jsme někoho potkali po cestě, ale to jsme neřešili :grinning:
Fen tak je supér, taky tam chodíme rádi, malý si tam maximálně vyhraje, nikde jinde než tam. Jak jsme byli na vřesině, tak to v tom malém nebavilo. Tam je to hezké, ale děcek jak sraček-zprominutím. :wink:
24. črc 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony no já byla s malou taky v tom kačaku ale byli tam i moc velké děti ty nikdo nehlídal a na to jsem neměla nervy přitom malá by si tam fakt vyhrála no ale neměla jsem nervy na ty děcka ale jak pustili ten vodotrysk tak malá byla hotová jí se pod tím normálně líbilo :grinning: .........maji vůbec se ti nedivím mi tak neco vletet tak emigruju rovnou ven si pamatuju loni nám do bytu lítali takoví velcí černí brouci něco jak chroust velké ale černé ten můj měl noční já spala v obýváku jako fuj já se bojím i vosy no apředstava nějaké kobyly a ještě vědět že nebyla v ručníku tak se asi stěhuju :grinning: no ty okna jsou hnus fakt slunko tak od jedenácti až do západu a celou noc vlastne taky hic po celodenním nahřátí ještě že aspon existujou žaluzky a větráky :grinning: tak jsem se vykecala tady stejně ani noha já jdu připravit věci a ukážu se asi až v neděli večer :wink: tak si užijte víkend snad celý neproprší jak hlásí
24. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj malý v tom věku si tam taky jen čvachtal a ták a taky se to nedalo, ted už je dost starý na to aby si tam polítal a vyblbnul aniž bych ho musela nějak extra hlídat, ale samozřejmě jsem zdáli pokukovala co dělá :wink:
Taky se už chystám do hajan, tak páá páá a dobrou, taky Ti přeji hezký víkend :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tam právě nikdy ještě nebyli, když už někam jdeme do venkovního, tak na vřesinu.... a o tom zábřehu jsme taky přemýšleli, že bychom tam někdy šli mrknout..
a co olešná?
24. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
olešná je taky bombaaaa tam to mám taky ráda tam mám moc ráda i krytýý je lepší než v porubě na vřesinu jsme taky chodili je to tam fajn velké ale ta s malou až tak příští rok ted nemám ještě odvahu no a zábřeh je fajn a pro mě blízko že můžu chodit i sama :wink: jo mony taky už se těším příští rok už ji nebudu až tak moc muset hlídat tak bude snad větší klídek :slight_smile: no nic holky já se asi pokusím jít lehnout nevím co zas mám za období nespavosti :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky já vím, že poruba není úplně top, ale na takové pročvachtání a zablbnutí to stačí a když není moc lidí tak se to dá. pokud nebude vyloženě jenom pršet tak určitě půjdem, vevnitř je teplo a pak se dá pěkně doschnout v te restauraci:slight_smile:)
25. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak manža je v obchodě a má sebou i Máří :astonished: dopufám,že se někde schovají bo buří i kroupy padaly a ten déšť je čím dál silnější !Vůbec se mi nelíbí že jsou venku :confounded:
25. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Máji Martin byl s Máří u nás nakoupit
25. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
olky v porubě je venku nejtepleší voda jak v kačáku takve velkým, letos jsem byla všude už a prubla na vl. kůži
25. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak se trochu umoudří počasí, tak to asi zkusíme prubnout, jak zábřeh tak olešnou :dizzy_face:

mimochodem výměna oken má své nevýody - jsme jediní ve vchodě, kdo má nová okna - a sousedi důchodci prudili už během týdne a dneska jsme našli za dveřma anonym. z některých lidí bych se poblila, fakt :rolling_eyes:
25. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender to jen obyčejná lidská závist,lidi jsou neskutečně hloupí :wink:
25. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek