• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No teda co vám napsaly ?To je jen závist fender,na to se vyprdni.Někteří lidi jsou fakt jeblí :confounded:
Zdeni jj už mi psal,že je u Karla tak aspoň,že nezmokly :grinning:
25. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji vypadli v poho
25. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře jak jsem slyšela to buření a vyděla ty kroupy tak jsem měla strach :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
co polívku jíš?
25. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď ne když je Martin doma,ale ona se mi skazila :grinning: takže mám dole jen dvě kila a ještě jsem dostala srajdu :rolling_eyes: ,ale teď je to o.k. takže zase v pondělí :wink:
25. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto že se ti zkazila :confused: udělej si poloviční dávku je to lepší
25. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :dizzy_face: nojo, tuším, že to je závist, ale tak ať si je vymění taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: toho bordelu co s tím bylo... mrkněte sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2019797&id=1202540899&l=2b77964dd9
25. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty joooo ta vytrína místo okna byla dobrá takový výhled,ale už to vypadá krásně co :slight_smile: by mě nenapadlo,že i plastové okna může někdo až takhle závidět :pensive: chjoo přitom dneska už je má skoro každý takže to není žádná vymoženost :slight_smile: ,ale praktičnost.
25. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná je to tím, že jsme první, kdo to tady má. kdybychom byli desátí, tak už to nikoho netankuje :pensive: a to jsme ještě byli slušní a předem jsme dali na nástěnku oznámení, že to budem měnit a omlouváme se hluk a bla bla, ať s tím každý počítá a třeba není doma... no co už, ať si trhnou nohou :rolling_eyes:

jdu dodělat obídek :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
však s toho zase takový hluk strašný není a netrvá to tak dlouho no prostě jsou pitomí když jim to vadí a vy se už můžete jen smát až to budou dělat jim tak vy budete v klidu a v čistu :grinning:
25. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budeme je chodit prudit a budeme strašně protivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a můžete psát spoustu anonymů :grinning: ježíííš mě by nikdy nenapadlo napsat někomu anonym to už je krize :grinning:
25. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fen tak to je mazéc, jinak krásný výhled. Já bych se asi po to.... :grinning: Ale vy jste určitě zvyklí. Je fajn, že to máte za sebou, sousedi Vám můžou políbit.... :wink:
25. črc 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mně výška nevadí a výhled je tu hlavně super v noci, vidíme na tu novou dálnici, která je osvětlená fakt luxusní :dizzy_face: jen asi budem muset pořídit dětské pojistky na okna a na balkóny :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no. To bych si pořídila 100%. Přece jenom je to výška. To my jsme vybíravý a max. 4 patro :sweat_smile: :grinning:
25. črc 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky chtěly pojistky,ale máme dost vysoko okna tak vysoko jsme ve starém bytě neměly tak uvydíme no musím zavolat tomu co dělal ty okna ty pojistky jsou fakt dobré,ten výhled musí být super my zas máme výhled na hory a zdruhé strany na kostel vydím až do Vítkovic a Fifejdy :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,no kde jste kdo? :astonished:
26. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu :dizzy_face:

malej dneska opěr vstával klasicky v půl páté ráno, už mám tak dokopané břicho že to snad není možné, nevím kdo vymyslel, že ve třetím trimestru jsou méně časté pohyby :grinning: :grinning: :grinning:

venku je dnes úplně suprově, takový chládek mi maximálně vyhovuje.... nechce se nám vařit, tak půjdem někam na obídek :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata hlásím příchod jsem vás dočetla teda fen nic si z toho nedělej jo hold lidská závist znám spoustu takových a kde vy bydlíte?ted si nahrávám na facebook video malé jak chodí s hrochem až se to nahraje dám vám tu odkaz je to psycho jak se učí capkat přitom za ruce už lítá a pořád chce a mě už tak bolí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale občas už se začíná i pouštet ale hned padne na zadek :grinning:
26. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Leni klikla jsem na to a nic se mi tam nezobrazuje jen Tvůj profil nějací lidi a taky mě pobavili ty slova - mám v pi.. :confused:
26. črc 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, my jsme z poruby :wink:
na video se taky nedostanu, nemáš nastavený přístup jen pro přátele?
26. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj leni ani já jsem se tam nedostala :slight_smile:
dneska jsme jely autobesem s Mařenkou jela tam nějaká ženská s holčičkou asi tak starou jako Mařenka a neměla boty tak Mařenka se mě ptá proč nemá boty?a ta holčička říká mami proč se na mě dívá ? Matka - protože nemáš boty každý se na tebe dívá ,pak ji malá něco říká a ona na to protože je střelená tak nevím,ale jestli to platilo na Mařenku tak ta baba byla nějaká vadná :confounded: Máří má tři roky je jasné že děcko bez bot ji bude zajímat :unamused: ,pak vystoupily a ona ji říká :ale na rukách tě neponesu.Chudák děcko by mě zajímalo kde nechaly boty :grinning:

Trošku mě to vytočilo tak jsem vám to musela hned napsat :wink:
26. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra holky no jo mi to nedošlo tak jsem si to změnila že to můžou vidět všichni no ale nějak to nefachčí tak mám znova poslat ten odkaz :confused: maji no to by asi zajímalo i mě proč ta holčička neměla boty někteří lidi jsou divní fakt že jo :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím proč neměla boty,ale vypadala jako že ji ma s nějakou kofolou a vystupovaly u hoteláku tak nevím a už vůbec nevím jak si může dovolit na moje tříleté dítě říct,že je střelená tak to je jasné že Máří bude čučet jak vyoraná myš je ve věku kdy ji všechno zajímá :confounded: jsem znechucena :grinning: nesnáším jezdit v MHD čím dál víc :rolling_eyes:

leninnek pořád mi to nejde ani když se přihlásím :astonished:
26. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra tak já nevím jak s tím a máš svůj facebook?achjo jako videa a fotky i profil jsem přenastavila že se může kouknout každý achjo :rolling_eyes: jo tak jak vystupovaly na hoteláku tam je snad všechno jedna divná sebranka hlavně kofoláči :grinning: my dneska byli v kauflandu a taky se pobavili :grinning: mony hele si mě předtím měla v libku ještě libko máš?já si ho musela změnit furt tam mě někdo otravoval :rolling_eyes: a jsem naštvaná na to video jsem se chtěla podělit o radost hmm a ono asi teda nic :angry:
26. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek jak tě najdu na facebooku?pošli mi jméno já už nemám ani tvoje icq mám všechno nové :grinning:
26. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji máš to v ip :wink:
26. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to nejde spustit když na to kliknu tak se to ztratí :confounded:
26. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: nechápu kde jako je problémm???????
26. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek