• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky kdo máte face pište ip jako maji to nejde já chci vědět jestli jen ji nebo kaj je jako problém nikdo není on line ze známých ale kámoška mi to ráno okomentovala tak jako fakt nevím sakra sakra :angry:
26. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děvčata vy na mě dneska prdíte?? :confused: to se dělá kde je třeba taková fender?tomasek a zanetka omluveny užívaj si dovolené a sakra já můžu tiše závidět :wink:
26. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už sem tu :dizzy_face: koukali jsme na film :confused:
26. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak víkend zase pryč. nikuš dneska v noci houby spala a přes den byla protiná až hrůza. no snad zítra bude lepší, jinak nevíím. co jinak děláte?
26. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj den... no my měli včera uklízecí den a dnes jsme se flákali :sweat_smile: bych měla jít do postele, zítra se mi nebude chtít vstávat a ještě je mi nějak divně :confounded:
26. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my si dneska přispaly :grinning: Dneska tam bude konečně zase krásně :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešní budíček byl něco po 4té, super - pokud ted usnee alespon na 2hodiny:slight_smile:
27. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
den tak to my vstávaly až po sedmé :grinning:
27. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hrůza-takový spáči:slight_smile:) těšila sem se, že po 8smé usne a bude chvilku klid na dospání a ona lozí tu jako správě dobytými baterkami:slight_smile::frowning2:
27. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: den tak to znám taky.Eli mi tu taky řádí. ALe kolem 9 jdeme ven a nejpozději v 10 usne na půl hoďky. :sweat_smile:
27. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápe kde bere v sobě energii, mě přechází ospalost.tak to bude super až ona konečně usne a já nic :frowning2: zofi ona ti spí pravidělně jenom půl hodiny? nechcete dneska dojít na oběd do josífka, je to v pustkovci u myčky, stojí u toho např. 58, 36 atd atd atd. nechce semi dneska vařit a pro nikuš mám
27. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky tak my vstávalo po osmé :dizzy_face: a hned nám ráno začalo velkým pádem :pensive: já jsem se šla umýt a najednou rána a řev malá mi spadla z gauče sakra už ji musím dávat do postýlky když jdu na záchod nebo tak ona už se naučila lézt na gauč a postel no a dneska tohleto tak si nadávám že mi to nedošlo :angry:
27. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jakože vyleze ze země na gauč? to nikuš ještě neudělá, ale my ho máme celkem vysoký. tak možná proto. ale taky už měla pár "držkopádů".
27. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hl.z poruby nechcete dneska zajít někam sednout? tak odpoledne? :wink:
27. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Leni, libko ještě pořád mám :slight_smile:
Den šla bych ráda, ale vůbec se mi nechce :confounded:
Dneska dopol. doma a odpol. jak se vyspíme, tak půjdem na malou procházku a na písek, pokud nebude mokrý :wink:
27. črc 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: my už byly venku tatínek zapoměl pár věcí tak jsme mu to musely zanést a zas jel až do Francie :unamused: někam daleko prý nějakých 1800km tak nevím jestli to stihne na výkend domů.
Písek je asi suchý tady u nás,protože už tam seděly dva kluci :wink:
27. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to procestuje celý svět :slight_smile:
Nám přijede někdy tento týden tatínek, tak se už moc těšíme, ale jen na krátkou chvíli :confounded:
Kurňa mě ty týdny taky nějak skáčou :grinning: Přitom je o týden mín :confused:
No na písek asi půjdeme tak i tak svítí sluníčko, tak se půjdem projít a pak tam zakotvíme :wink:
27. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celý svět ne maximálně tak Evropu :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je kdo? :astonished:
27. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:slight_smile: holky, kámoš hledá výpomoc: dělá pojistky atak a potřebuje asistetna, jestli sem to dobře pochopila, šlo by o dělání prezentací, něco vypisovat atd atd atd. bylo by to asi pro někoho, kdo má pro špunta aktivnější hlídání-pohllídají kdykoliv, protože bude nutné občas jet i sním.
27. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá mi ted spí na přestávky, chvilku spí pak rachot a zase usne, to je na blázinec:slight_smile: a já ne a ne zabrat
27. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my dorazily z obchůdku půjdu uspat malou a jdu nám dělat na obídek koprovku jsem se rozhodla mám chut ........den gauč v obýváku máme 45 centáku není moc vysoký no ale vyšplhá se už tak týden přišla na to a je to fakt děs bych potřebovala oči i vzadu :grinning: no nic nesmím vykecávat musím jít fakt vařit at to mám než se malá vzbudí bo mi umře hlady jak to dám vařit jsem zde teda pokud tu někoho bude že :grinning:
27. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já bych klidně šla, ale odpoledne jdu k holičce, tak mi to nevyjde, tak snad jindy :wink:
27. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak jsem se sem konečně dostala.... včera jsem nakonec skončila hlavou v záchodě... podezírala jsem nejdřív malýho, ale vzhledem k tomu, že za dvě hodiny skončil naprosto stejně i manža, tak jsme asi něco blbýho snědli.... no mně už bylo ráno dobře, jemu hůř a to má ještě dneska chudák službu :confounded:

den, v kolik hodin je u tebe ještě odpoledne? :sweat_smile: manža je v práci takže já jsem volná, ale ještě nevím, v kolik budu zpět z práce v ově - buď cca kolem půl 4 nebo až tak asi kolem šesté, to budu ale vědět tak někdy za hoďku, hoďku a půl.
27. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koprovka výborná se mi povedla ale jinak den na houby umřel nám strejda :pensive: :cry:
27. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni upřímnou soustrast :frowning2:
27. črc 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej leni to mi je líto. Upřímnou soustrast :frowning2:
27. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni upřímnou soustrast, snad to nebylo moc zle. tak my už sme doma a pokud nebudu muset ven už nepůjdu. je tam horko jak hrom:slight_smile:cco jinak děláte, já si dám asi kafe a budu ležet jak mrtvola
27. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to mě mrzí :pensive: :pensive: ať to brzo přebolí :pensive:

jinak dámy,hledala jsem vás až na druhé straně! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme se vrátily teď z venku :slight_smile: koupila jsem si legíny tak uvažuju že bych si koupila nějakou sukni něbo šaty i když to nemusím,ale stěma legínama by to snad šlo :grinning:
27. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek