• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
čáááu babky, zitra mi delaji okna tka se uvidime asi až v neděli.. Honzul babičku jsem včera s kočárkem videla, ale nikdo se kolem ni nemotal - že by záhada??? Kdyby vaši flašenku videla dám echo. :grinning: :grinning: :grinning:

tak pááááá zatím...
10. zář 2008 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj georgino tak to hlavně zvládní v pohodě.My už jsme si tím prošli naštěsti jsem měla jenom Kristu tak nebyl problém s hlídáním.Ale toho prachu co se mi ještě dlouho usazoval na nábytku. :unamused:
10. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si tim prosla za tehotenství s kubiíkem, takze jsem mela na hlidání jenom ondru ted je to tezsí, ale zvládnu to..musim,ni?? :grinning:
10. zář 2008 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nám naštěstí okna už udělali a rekon.chceme udělat před tím než se budem stěhovat, dokud bude prázdný byt. protože jak to dělali u našich tak ikdyž byly všude folie a všechno polepené zalepené,tak bordel až napůdu:frowning2:
10. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo-maji večer nebo zítra ti napíšu zda to mám, nebo zda to vůbec existuje :wink:
10. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky den ! :wink:
10. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky našla jsem tu mamču co foti děti na MMB 600kč za 100fotek http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=120157 myslím že je tam i beruška od lucky v její práci nevím jestli to je ona....
10. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky jo to je ona odkazy jsem posílala holkám přes ip :wink:
10. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: ups to já nevěděla....
10. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé však to neva já sem házela její ofiko foto stránky apak radši přes ip víš jak to je ty pravidla...pasou ted po tom :confounded:
10. zář 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to nevím
10. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - příští týden tam deme s niky, tak pak tu nějaké vložím, ještě jednou moc dík za doporučení:slight_smile:
10. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kykuše-co že nejseš na icq-už ste zdravé????
na aukcích byl dneska nádherný kočárek za 5t. trojkombinace, něco pro Tebe(kočárkový maniaku :grinning: :grinning: :grinning: )
10. zář 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky si na něco vzpomenu až když ten vzkaz odešlu............:slight_smile: luci-jak dlouho vás fotila a jak to probíhá, kolik věcí si měla pro malou atd.?
10. zář 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste ženy?My jsme byly teď venku a během 5 minut mám chřipajznu jak višitou :unamused: bolí mě v krku a kype z nosa to se fakt může stát jen mě :frowning2:
10. zář 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, tak já jsem se dneska byla podívat v práci a pak jsme šla za kámoškou a dostala jsem dašlí věci na eli :grinning: , ale jsou už větší :wink:
10. zář 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi neboj to bohatě využiješ, já nestačím zírat co všechno má už niky malé a co ji je dobré:slight_smile: můžu se zeptat jak ste došli k Elišce, my sme nad ni taky chvilku uvažovali
10. zář 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás to bylo jasné od začátku. Moje kmoltra je Eliška, tak bude po ní :grinning:
10. zář 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já na ICQ jsem jen jsem jakoby nedostupná jinak jsem stačí napsat
no naštěstí jo nevím co to bylo já a Kyky jsme závodily kdo co a kolik vyzvrací
jinak Den já už kočárek zatím néééé mám Buzze a Atlantica a ti mi stačí :wink:
10. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojjj
den vem si určo klasickou bílou olenu bez potisku....
pak věci na přebalení
)a pokud možno bíle body
to je na ty fotky co mám já jinak sem ted na druhé focení brala capáčky s žirafkou, kratasky šatičky ale malá vydržela necelou hodinu pozovat pak plakala tak jsem nestihly ¨všechno
obecně vem bílé věci líp se kombinují do barev
10. zář 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a focení dle malé jestli moc nepláče a je klidná tak ona zkouší všechno na koj polštáři pak na rukou...no těžko to popsat
10. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky
10. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bianc a žofi už to máte za pár co??No a za chvíli má Michalka rok jak to letí.... :grinning:
10. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kyky to teda máme. Už aby to bylo :grinning:
10. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi nespěchej
10. zář 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kykynka sa pripojim k Zofi.Uz aby to bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kám spěcháte buťte rády že jste ještě bez dítěte pak se nevyspíte...
10. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
den vše nej nej nej k svátečku :grinning:
11. zář 2008 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji :wink: :slight_smile:
11. zář 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..... :slight_smile:
Pojedeme na víkend na chatu a počasí nema byt nic moc :confused: uplně mě vystrašily. Přes den jen 18 stupňu a nad ránem ma byt někde i kolem nuly. Fuj to zase bude počasí.
Možná tam zustanu s klukama do další neděle. To abych přibalila i zimní věci.
Co jinak mate v planu dneska vařit? :wink: :slight_smile:
11. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek