• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
majo a jaké máš, dlouhé nebo 3/4? já mám jedny dlouhé ale sháněla jsem i ty 3/4 a zrovna neměli... se musím kouknout až budu v tescu jestli tam takové věci nevedou.
27. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dlouhé za 130,- od vietnamců jsem šla okolo a vyděla je tam jsem je hned brala a měly tam i ty 3/4 tak jsem se hned vyfotila segře a ta chce ty krátké a ty stojí myslím,že říkala 90,-
27. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem fotku do alba tak když tak koukni já to pak smažu :slight_smile: nevypadám zrovna jako Paris Hilton :sweat_smile: myslím,že takové stačí,ale Zdenka26 si je kupovala kdesi v Shopingparku,že prý tam měly v nějakém butiku slevu tak myslím,že ji stály 160,-
27. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink: Já taky nevypadám jak Paris Hilton :grinning:
27. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se musím hned zítra podívat, tady u nás kousek na rohu jsou taky nějací ťamíci, tak jestli je tam náhodou nemají :confused:
27. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale dávej pozor já jsem si koupila jedny a ty byly celé síťované já koza jsem to nevytáhla já jsem ymslela,že to budou normální černé a doma jak jsem to navlekla tak jsem vypdala jako bych proletěla křekem taková moda :rolling_eyes: ,tak teď jsem narazila konečně na normální legíny :grinning:
zofi díky vyhoda že to docela zeštíhluje nohy se mi zdá :sweat_smile:
27. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v zimě to bude dobré pod kalhoty myslím že zahřejou no ne?! :wink:
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo. A fakt se to hodí k nějakým šatům nebo nějakému delšímu triku :wink:
27. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musím kouknout :dizzy_face: :dizzy_face: ty 3/4 by se mi fakt hodily :sunglasses:

asi si půjdu lehnout, dneska jsem spěchala domů a teď mě pobolívá břicho, malej sebou sice klasicky mele, ale asi se i tak půjdu radši natáhnout :pensive:

tak paa, zítra jsem tu jak na koni :wink:
27. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík :wink: malá dneska ještě nespí jelikož řádí s tatínkem nebyla s ním celý den a dala se do postýlky a tokový jekot jsem teda ještě nezažila si ju vzal a vysmátá jak lečo tož tak s nu řádí at co nejdřív padne :grinning: a já kukám okem na lidi a zvěř a druhým sem :grinning:
27. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zas kukám na čt1 a sem :grinning:
27. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase kukám na DVD a sem a ještě na facebook :grinning:
27. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ho musím zkontrolovat :slight_smile: a taky spolužáky :grinning:
27. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
na spolužácích jsem byla ráno
27. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ti naši spolužáci jsou nějací mrtví asi všichni moc pracujou a nemají čas :grinning: ,ze základky to ještě jde,ale učňák tam to vázne :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to vázne všude :wink:
27. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
No kde jste kdo? :astonished:
28. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus jdem se dnes fotit :grinning: a vyvolat asi 200 fotek :stuck_out_tongue_closed_eyes: at můžu uzavřít první fotoalbum do 1.roku
28. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
:slight_smile: No já nějak váznu minule už manža říkal jestli jsem Mařence uzavřela album :confounded: musím taky vyvolat fotky ,ale jich nebude 200 ale spíš 500 za tu dobu :grinning:
28. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v práááááci, kde jinde :dizzy_face:
i když dneska jsem zase sabotovala vstávání, pokud nemusím kvůli odvozu, tak na sedm už fakt nejezdím :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko Luci dvě stě ty bláho no já naposled vyvolávala za dva měsíce a bylo 180 pak bylo strašné se v tom přehrabovat a třídit a ted od června zas ještě nemám vyvoláno ale to už počkám konec srpna a vyvoláme už i oslavu taky budemem za chvíli končit album a knížku :wink: a jako letí to ani nemyslet už tak počítám za osm dní si mě nechaj v porodnici a za deset mi daj tabletku a za 12 dní rodím 01:35 malá na světě a v 7:00 poprvé vidím a držím svoji berušku tak nějak bych si tu poslední fázi zopákla nejkrásnější pocit v životě :dizzy_face:
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: já bych si poslední fázi určitě NEZOPAKOVALA !!!!!!AUUUUUUUUUUUU :grinning: Ale to jak jsme přijely domů a ona hajinkala,papinkala,kakinkala a zase hajinkala a 1.září jde do školky :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím tu mou poslední fázi až ráno jelikož já to prospinkala :wink: no a maji kde to hajinkování papinkání kakinkání a zase hajinkání je že ted bych potřebovala oči i vzadu všude vleze vyleze a je to děs............pořád ti nejde to video?mě to včera zas tam někdo okomentoval............a kde máme fender dneska?jo já to zkoušela přes youtube a nějak mi to nechce načíst to video tak fakt nevím no jsem antitalent asik :grinning:
28. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jeeeeee :dizzy_face: no mě jak včera pobolívalo břicho a ještě do toho malej dostal nějaký hysterický záchvat nebo co tam dělal, tak už jsem si říkala, že se na ten porod docela těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když jestli to bude malý uřvaný vztekloun, tak si pak zas budu říkat, že v tom břichu aspoň neřval :sweat_smile: :grinning: :grinning:
nicméně na mě včera šly takové úvahy jakože jeslti vůbec budu vědět, co si s tím prckem počít, až se narodí, jestli se o něj zvládnu postarat, to ještě částečně vlastně při práci, jestli ho zvládnem vychovat... a tak..... :confused:
28. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek no jóo ale u nás to trvalo tak max do 7 měsíců :grinning:
fotky už jsem nechala vyvolat alespoň 60ks ostatní nechám na cd a v pc :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky,
co máte dneska v plánu? My zatím nevíme :sweat_smile: :grinning:
No stím fotákem jste mi připoměli náš, který máme někde zbalený a nemůžem ho vůbec najít :confused: :confounded:
Tak snad jak se bude vybalovat, tak tam bude někde schovají, jinak mě střelí :angry:
28. črc 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
schovaný teda :grinning:
28. črc 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně tu ti dělníci dělají ještě zateplení a ted tu přišli dva na balkon, sedí si tu na tom schůdku, kuří a kecají :grinning: A to dneska začínají, s takovou to budou dělat asi ještě měsíc, jsou strašně pomalí, furt jenom vykecávají. Ted se mi tu čumí s balkonu, jako pohoda klídek, že :grinning: Ale vidím, že tu máme asi supér výhled, že se tu kochají výhledem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maji u nás tak do čtyř v pátem měsíci už se převalovala a koncem šesého se začla plazit a v osmi začla lézt ale jo je to fajn aspon je doma kolikrát zábava no a kolikrát taky na zabití že :grinning: no za chvilec to tady budem prožívat s močou ta bude mít krásné maličké vonavoučké miminečko kde ho položí tam ho najde :grinning: jé mony tak bež na pokec ne :grinning: u nás to bylo to samé jak nám zateplovali víc jsem je viděla sedět než dělat :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hollky tech 200 je výcuc za ce,ý rok včetně porodnice, vánoc, narozenin, první lžička atd..jinak mám vše v PC ty nej prostě udělám do alba a uzavřu na 1 rok, a koupím další na druhý rok :wink:
28. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek