• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Leni já mám ještě čáás :slight_smile: první na řadě je fen :dizzy_face: Ale už se nemůžu dočkat, už ani nevím jak se mimčo přebaluje :sweat_smile: :grinning: No to si ještě počkáme :wink:
Jak tady začli stavět to lešení, asi v pátek nebo kdy, tak jsem byla v kuchyni a vařila a uklízela, vůbec jsem si toho nevšimla byla to taková rychlovka, a pak jsem si tady sedla jak malý usnul a tu si normálně seděl chlap a svačil-obědval, jsem myslela, že mě trefí šlak jak sjem ho tu viděla sedět na našich židlích, pak jsem si všimla toho lešení, tak jsem byla v šoku :sweat_smile:
Pak jak jsem šla ven, jsme mu to říkala, co tu seděl a on se smál, že vedle sousedka, za oknem a klepala na čelo, jako, že je střelený :grinning: vÍŠ JAK ČLOVĚK TO NEČEKÁ A PAK MÁŠ NA BALKONĚ CHLAPA :grinning:
28. črc 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně prvni fender jo takhle luci ahá no já právě vyvolávám co druhý měsíc ty nej a rovnou to dělám album a máme knížku můj první rok takže dopisujem a dokumentujem fotem.........no bych asi dostala infarkt vidět chlapa na balkóně ale tak my nemáme balkon ale i tak jak jezdili tím výtahem a neměla jsem zatáhle žaluzky tak čuměli jako dost blbé................no malá má pořádný kašel oči lesklé jak se ted probudila tak zítra valíme k mudře raději nevím co ji na ten kašel dát a našla jsem osmý zub prořízlý a devátý nateklý trojka nahoře ale nechápu pokaždé co leze zub je malá nemocná :confused:
28. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila od Dr. něco se mi udělalo na prsu a já debil do toho včera píchla a dneska jak jsem kecala ze segrou tak jsem to zmáčkla a vyteklo mi tak půl deci hnisu :confounded: tak mě švagr seřval,že jsem praštěná že si můžu rozjet rakovinu tak jsem letěla projistotu za to nic nedám,ale prý mě spíš něco píchlo nebo nějaký podkožní váček tak jsem dostala desinfekci a jestli dostanu teplotu nebo s toho bude něco téct tak mám přijít a ona mi dá antibiotika :cry: tak doufám,že to nic není.
No aspoň jsem si konečně vyřídila kartu u manžovy doktorky je moc fajn taková mladá,příjemná ne jak ta moje komunistka .
Leni to je víc dětí i od švagrové syn to nesl vždycky těžce ty zuby byl nemocný a průjmy no pokaždé hrůza ta já musím zaklepat klep,klep,klep ,ale Máří to asi nenesla nijak u ní jsme ani nevěděly.

No nic jdu si lehnout dneska jsem měla psychicky vyčerpávající zážitek :grinning:
28. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :grinning: a co to je za sousedka proč by tam chudák nemohl posvačit?To nechápu ,někteří lidi jsou divní bych ju chtěla vydět celý den robit a nemoct se slušně najíst :slight_smile:
Buď ráda že si byla oblečená :grinning: já tu věčně chodím naháí tak to by měly pokoukáníčko kdybych si toho nevšimla :grinning:
28. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
he he, moni ty UŽ nevíš jak se mimčo přebaluje a já to JEŠTĚ nevím :grinning: :grinning: :grinning: no to bude ještě asi docela dobré legrace, doufám, že mi ihned po porodu naběhnou všechny ty základní mateřské instinkty a dovednosti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je dobrý mít tak najednou na balkoně chlapa, byl hezkej? :grinning: :grinning:

majo, tak snad to nebude nic vážného a rychle se to zahojí :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender vůbec se neboj já jsem taky nevěděla,ale to příjde samo od sebe no prostě mateřský instinkt :wink: ,víš jak cizí dítě pláče a ty nevíš proč?Tak u svoje to budeš vědět třeba ne hned,ale za chvilku a manža je doktor tak to máš v pohodě :grinning: a rodiče pomůžou :slight_smile: .Jak říkala od manži teta poslouchej každého kdo ti bude radit,ale vyber si z toho jen to co se ti bude líbit a co ti bude připadat dobré a je to v pohodě :wink:

Taky doufám,že to zmizne rychle,mám trochu paniku protože mamka měla rakovinu děložního čípku.Ale naštěstí na to hned přišly takže ji pomohly a je v pohodě.Ještě si pamatuju jak jsem sní jezdila do Poruby na onkologii nebo co to bylo.
28. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo tak super, to jsi mě uklidnila, že to přijde samo. já z toho mám trochu obavu, nikdy jsem se nerozplývala nad jinými miminy, ani biologické hodiny mi nikdy nijak velice netikaly a malej se nám povedl tak nějak spíš náhodou a byla jsem z toho celkem v šoku :sweat_smile: tak jsem se právě trochu bála, abych vůbec věděla, co s ním, až se narodí :dizzy_face:

určitě to bude v pohodě, fakt tě mohla kousnout nějaká potvora a mělas to jako alrgickou reakci nebo tak něco :wink:
28. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen já jsem to měla stejně,dokonce když se švagrové narodil syn tak se švagr ptal manži že "ona ho nemá ráda"? Protože jsem se k němu nějak neměla,ale to spíš proto,že jsem nevěděla co mám dělat jak ho chytnout a v té době mě to ani moc nezajímalo no a za rok potom se nám podařila Mařenka :grinning: a to šlo samo,každý jen říkal jak mi to jde apod..Znám ženské co mají čtvrté dítě a když začne brečet tak volají tchýni ,to já nevolala nikomu a samam všechno až jednou když pořád plakala a já ji kojila co 20min. tak jsem zašla za sousedkou a ta ji udělala kaši co ji zbyla doma,protože taky hlídala mimčo a Maří to vycucla a spala :grinning:
28. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji snad to nebude nic ale jako povím ti máš odvahu já bych si nepropíchla ani puchýř :zipper_mouth: fen jako neboj až toho drobečka budeš mít v rukách tak budeš vědět hned :wink: já taky měla obavy hlavně poslední měsíc pořád jsem si říkala jestli to zvládnu zvládnem já to taky do té doby nějak s miminama neuměla a ted se rozplývám i nad cizím třeba v obchodě nebo u mudry :dizzy_face:
28. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky se těď rozplývám a dřív to byla spíš taková antikoncepece :grinning:
Leni já nemám odvahu spíš jsem uplně blbá musím do všeho dlubat a pak mám stresy :grinning: ,už nebudu do ničeho žgarat raději :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji, ten dělník svačil u nás na balkoně, sousedka si poklepala na čeho, že je lekla, ale že to jako nemyslela nějak vážně, že se toho smála :wink:
No pěkný, jak se řekne :grinning: na mě byl příliš starý :grinning:
28. črc 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty píše jak tatar :grinning: ,ale doufám že jsem to pochopila,že se sousedka lekla a pak se tomu smála :grinning:
taky bych se lekla :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj píšu, ale bohužel vždycky rychle odepíšu a zase fičím se malému věnovat, vyžaduje dost pozornosti, tak nemám čas to po sobě číst :wink: Ale pochopilas :grinning:
28. črc 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pochopila :grinning: taky totiž někdy píšu jako pakouš takže mi to nedělá problém,obzvlášť když chci psát rychle no nemám na té kávesnicy ještě takový cvik jako sekretářka :slight_smile:
28. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já píšu rychle, je tady docela už tma a pak hned zas na chvíli letím, taky jsem unavená jak pytlem praštěná tak píšu různě :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super holky, to jste mě potěšily, už jsem si skoro připadala divně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
něco na tom bude, že to tak nějak asi přijde samo, já jsem se (i když je to trochu blbý psát to zrovna na MK, kde je spousta smutných příběhů ve snažilkách) první tři měsíce srovnávala s tím, že jsem vůbec těhotná - a jak jsem pak toho prcka viděla sebou hýbat na UTZ, tak jsem ho prostě taky tak nějak samovolně začala mít ráda no a když začal kopat, tak to už bylo úplně hotovo a teď bych ho nedala ani za nic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže snad to bude tak i po porodu - a když ne tak vás budu coby zasloužilé matky neustále bombardovat nějakými dotazy :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to klidně můžeš my ti každá poradíme něco jiného :grinning: no a na tobě bude aby sis vybrala to nej pro tebe :grinning:
28. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože každá to dělaáme jinak a přesto si myslíme že nejlíp jak to jde :wink:
28. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen klidně bombarduj :grinning: holky a kde jste kdo?já se nudím čučím na zprávy malá ještě nechce chrápat snad půjde brzy ale naštěstí je hodnoučká otázka na jak dlouho :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to asi jo, no.... taky vždycky něco řeším, vyslechnu si deset názorů a jsem z toho tak tumpachová, že rozhodnutí odložím na později :grinning: viz. kde budu rodit, jestli budu používat látkové nebo papírové plenky a tisíc dalších podstatných věcí :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj maji asi tak nějak :grinning: a kde je nás více?
28. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: hold někdo na mimi čeká dlouho a strašně si ho přeje a k někomu to přijde nenadále a musí se s tím nějak porvat. Ale mám kámošku a ta taky otěhotněla, aniž by chtěli a pohtávala si i s otázkou že by šla na potrat, al jak jsi už psala, jak ho pak viděla, tak se vše změnilo a teď už by ho za nic na světtě nevymněnila. :grinning: Takže nemusíš se tím trápit, že jsi nějaká špatná. Hold se to tak někdy stane. A před porodem má snad každá strach z toho co ji čeká a jestli to vůbec zvládne. Ale ono to nějak naskočí sami a je to. :wink:
28. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nad potratem jsem teda vůbec nepřemýšlela, to ani náhodou, ne že bychom prcka vůbec nechtěli, jen jsme ho neplánovali tak brzo :sweat_smile: tak si on naplánoval nás.... a teď už myslím, že to bylo to nejrozumnější co mohl udělat :wink:

btw jak to tak vidím venku, tak se mi ani nezdá, že by mělo být zítra krásně :confused:
28. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá už mi opět pije krev :rolling_eyes: ale spát ne no doufám že tatínek nedojde domů ted někdy protože ta můra zase neusne jak ho uvidí :rolling_eyes: no ted mi zas vyndala knoflík u trouby a příjde ji to fakt strašně směšné i když vidí že zuřím grrrr :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já už mám klídeček a pohodičku. Eli už hajááááááááááááá :grinning:
28. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninn tak to je jak u nás já ji dám spát a Martin příjde domů no tak je po spaní :grinning: ,minule přišel a ona ležela v pokojíčku u dveří a potichu říká mamíííí kdo přišel ukáááž tak se smál otevřel a ta se mohla jít posmolit :grinning: a pak mě provokujou protože se pusinkujou a mě nechce dát a když chce manža tak ho odstrčí že néééééé :grinning:
28. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to tak zatím nefunguje. :grinning:
28. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste ještě maličtí,ale i když :wink: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji to je ale tak ropztomilé :dizzy_face: jako normálně to nechápu ale malá je na něj fakt hodně fixovaná jak jsme doma oba tak většinou jen tatínek a fakt když ho celý den nevidí je z něj hotová a řádí tu pak o sto šest :grinning: já si piju s kámoškou na fb plzničky :grinning: za chvilu budu pod stolem maji ale taky jsem ti poslala :grinning:
28. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no díky že na mě myslíš!Někdy musíme dát normální :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek