• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no jasně to bychom mohly :grinning: jako mi to tam už nechtělo nalít prej zítra mám už prý v sobě přes dvě promile :grinning: :zipper_mouth:
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty jedeš
28. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jako jsem nechápala že to tak napsalo jo kdybych to pila aspon jako skutečné :grinning: no tož jsem se dneska ožrala asik :grinning: no nic holky já se pro dnešek loučím přišel mi mužíček a dovezl sestřenku takže jdem asi kecat či si pustit film nebo tak něco noo tak papa zajtra jsem zde jak na konu :grinning:
28. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky koukáme na film :dizzy_face: zítra se mi asi nebude chtít vstávat, tak pojedu do práce tak na osm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko no kde jste :confused: jako malá se furt budila tak jsem vyhodila pak davida do obýváku a malou si vzala k sobě no a vyspali jsme se jakž takž všichni a je líp až na rýmu která se ji spustila takže bývá boj
29. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu jsme :dizzy_face: jsem před chvilkou dorazila do práce, na dřív se mi faaaaaaaakt nechtělo :sweat_smile: a to jsem ještě snídala až v autě, abych nemusela vstávat dřív kvůli snídani :grinning:
29. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nějak nestíhám psát. dneska de zkoušet nikuška šaty na svatbu tak se těším jak malá.
29. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Venku to vypadá nějak divně :unamused: i když tam sluníčko trochu prosvítá.Máří už od rána kecá a nechce tu malou tlamičku zavřít asi se půjdu oběsit :grinning:
29. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako koukala jsem na počaís má být pod mrakem apíšou 16 stupnů tak kdoví no mě to netankuje jelikož i když je malé líp ještě to dneska a zítra raděj prosedíme doma takže vám tady ve volných chvílích budu pisinkovat :grinning: snad máte radost :grinning:
29. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam nějaká mlha nebo co to je :unamused:
pisínkuj klíďo píďo :grinning: ,my jdem až odpoledne za tchýní.
29. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde to bydlíte? :grinning:
když jsem jela do práce tak v porubě bylo azuro a sluníčko a tady v bolaticích je taky azuro a sluníčko :confused:
29. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Hrabůvce když se podívám z okna tak je tam takový opar pořád! :astonished: :grinning:
29. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady pustkovec- zatím to vypadá taky hezky tak snad to vydrží
29. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme si s malou zas pospaly :dizzy_face: no tady už je krásně jasno slunečno malá si hraje a já přemýšlím co si dáme k obědu a nějak se nemůžu dovypřemýšlet :grinning:
29. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme karbenátky z bramborem :slight_smile:
No už to tu vypadá líp,ale když se kuknu z okna tak v Hrabové vydím ještě takový mírný opar,ale vypadá to že bude hezky :grinning:
29. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my máme těstoviny se špenátem.Máji co děláš odpoledne?
29. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni tak to ti závidím, taky bych si dala. leni co takhle rizoto-rychlé, jednoduché a např.nikuš se po tom může utlouct. já se teď snažím uklízet a pak deme ven
29. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ke tchýni musím ji zanest tašku co Martin dovezl z Německa od Radky :slight_smile: poslala ji nějaké oblečení,doufám že mi taky jednou bude máří posílat takové pěkné věcy jako Raděna jí :grinning:
29. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné věci :confounded: :astonished: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já bych se jich ujedla a malý taky.já už douklízela a odpo.jdu s malým ven ale co podniknem to vůbec netuším :unamused:
29. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, tak my jsme se před chvilkou vrátily z venku a zrovna dělám to rizoto den :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
my jdeme odpoledne do shopinu na nákupx, tak snad si něco koupím :wink:
29. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi na 100% něco koupíš,já nikdy neodcházím s prázdnou :wink:
29. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby to nedopadlo tak, že zase nakoupím Eli a sobě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe potřebuji botasky na dovolenou, tak aspoň to :wink:
29. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem usoudila, že se mi tu už dneska nechce být a že pojedu ve dvě domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: na to, že jsem přijela v osm..... :sweat_smile: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda fen já tě stejně obbdivuju, jak mlžeš ještě pracovat. Já byla celé těhu na nemocenské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi u mě to je stejné jdu do obchodu a odcházím s věcma pro malou :grinning:
fen a kde ty vlastně pracuješ nebo jako co?Že si tam chodíš jak chceš? :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem byla taky na nemocenské celé těhu,ale tak lítat v hospodě s paňďorem to by bylo asi trochu divné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No za chvilku vyrážíme,Máří už je vzhůru :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak nakonec si vařím špagety a malé jsem uvařila polívku :slight_smile: maji tak si to venku užijte i za nás zítra už vyrazíme taky malá už řádí tak je to dobré :grinning:
29. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my jdem ke tchýni a ne ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale což tchýně je dobrá mám štěstí že než se stala moji tchýní tak byla moje kolegyně a kamarádka moje a mojí segry :grinning: tím pádem když mě naštve si můžu dovolit říct ji že je pí... :grinning:
29. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož tak to jooo :grinning: ale i tak aspon venkem půjdete ne tož to máš dobrou tchýni taku bych brala aj já..........já už jsem po obídku no ušlo to ale nenaplnilo to mé chutě takže si dám asi broskvičku :grinning: no akde je kdo jako??asi se půjdu natáhnout malá vypadá že by aji šla
29. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek