• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
co se týšče těhu tak já mám práci v pohodě, dělám v jedné firmě na právním oddělení, takže žádná fyzická námaha :wink: doma by mě to nebavilo :sweat_smile: už mám sice možnost pracovat z domu, ale prostě potřebuju být mezi lidma :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo tak já jsem si fajně uklidila celou ložnici utřela všude prach no takový větší úklidek a chtěla jsem ještě špajzku komplet vyklidit vytřít police a narovnat to a hlavně urovnat tot am ale malá už je protivka takže až usne ted ji pouštím písničky než půjdem na koupando .........
29. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák jsme doma :grinning: byly jsme na SNP jak je taková ta zahrádka a prolízačky tak každou středu v 17:00 tam je divadlo pro děti (sem nevěděla :astonished: ),ale bylo to super mohla jsem sedět a popíjet pivčo (Leni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a Mařenka seděla a koukala na divadlo parkrát vběhla na to podium,ale to proto že tam bylo víc dětí :slight_smile: no asi půjdem příště zase :grinning: Tchýně byla hotová ta se těšila víc jako malá :grinning:
29. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, tak nákupy dopadly v můj prospěch :grinning: a dokonce jsme si zašli i na to pivko :grinning:
fen: tak to potom jo. No ale já měla hned ze začátku problémy, tak jsem šla ihned na nemocenskou :grinning:
29. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to je jasný, že pokud má člověk problémy tak nebude strašit v práci :sunglasses: naštěstí já jsem v pohodě, tak to nemusím řešit :dizzy_face:
jsem se dneska zastavila v tescu, konečně tam mají slevy na body s dlouhým rukávem, tak jsem koupila malýmu :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen a ty děláš právníka nebo nějakou asistenci, tak to možná trošku závidím, myslím si, že by mě to bavilo, ale vůbec si nevěřím na právnickou školu a potom kdo ví jak by to u mě dopadlo :wink: tak my dneska byly vyzkoušet šatičky-super, ještě pár detailů a hotovo:slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
den a budou nějaké fotečky?
fen: ono taky hdně záleží co děláš za práci. Já ikdybych neměla problémy, tak bych na tu nemocenskou šla i tak :grinning:
29. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, jj, právníka.... tak pravda, ta škola není zrovna nejlehčí :pensive: ale stojí to za to :wink: :dizzy_face:

nic dámy, jdu se natáhnout, jsem z toho kopajícího prcka jakási znavená :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: odpočívj dokud to jde :grinning: :wink:
29. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neuděláme zas nějaký sraz?
jen tak s mimčama v bříšku i v kočárku někde posedět at se pobíhající ratolesti unaví a my si užijem noc kvalitního spánku?
30. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, sabi jak se ti daří? máte pro špuntíka vybrána krásná jména:slight_smile: já sem pro, sice to moje střevo tam nebude pobíhat, ale to nevadí. pokud se vám třeba minule líbilo v tom mlýně tak můžem zase tam, co vy na to?
30. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, moje střevo taky rozhodně nebude nikde pobíhat :grinning: teda možná se bude snažit proběhnout ven skrz břicho, ale to se mu zatím nepovedlo, přestože usilovně trénuje :sweat_smile:
jinak já vás moc ráda poznám, aspoň nebudu takový outsider :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: no jako já bych pro srazík byla kdyby tak byl ale někde blíž než je poruba :wink: já jsem si dneska zase fajně pospala :dizzy_face: akdepak máme dneska maju a žofinku..........žanetka s tomaskem si ještě pořád užívají na dovolené tož jim to tu musíme popsat at mají co číst :grinning:
30. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady :grinning: No vy máte pořád nějaké srazy jakto že jsem na žádném nebyla :angry: .To si doumlouvá jen Poruba že :astonished:
:grinning:
30. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my byli včera nakonec na žermankách,přijeli jsme až kolem deváte domů.Co dneska vaříte?já dělám jen květákovou polévku.nic se mi nějak nechce :frowning2:
30. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme karbenátky ze včerejška :grinning: to je výhoda když jsme samy dvě,ale tu květákovou nooooo asi taky udělám to má máří ráda ona je polívková.
30. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já moc ne,ale je to rychlé :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale karbenátky bych si dala
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už máme květák doma a už se vaří polívečka :grinning: mě to chutná taky já mám ráda takové ty zeleninové polívky.A karbenatky se mi nepovedly ,sem je málo osolila no ale zase si říkám já to přežiju a pro Mařenku je to lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, já už tady taky jsem. Byli jsme venku a v Tescu.
mají slevněné Huggies pleny, tak jsem si je šla koupit a ještě jsem ELi koupila trička ve výprodeji za 40 a 24 Kč :grinning:
30. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tescu?Tam mají dobré slevy já jsem tam koupila žabky Mařence za 57 kč
30. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak byly jsme v obchodě už se mi v troubě peče kuřátko vaří voda na rýži no a s tím květákem dobrý nápad to bych mohla udělat zítra k obídku vařený s brambůrkem se strouhankou :dizzy_face: mnam to jsme dlouho neměli odpoledno si musím na gyndu pro recept......normálně už nevím co s malou poslední týden je tak uknouraná a uřvaná :rolling_eyes: a pořád by chtěla jen na rukách být sice chápu to že je nemocná ale i tak ted si zrovna skřípla prsty v šuplíku hlavně že ji furt říkám že je tam nemá strkat :rolling_eyes:
30. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁÁÁÁÁCHJOOOOO :rolling_eyes: Leni chudáček to musí bolet,jsou to malé kozeny přesně i já můžu mluvit stále dokola a nic nepomáhá :rolling_eyes: .Normálně se mi někdy zdá,že ještě chvilku a budu mít infarkt. :grinning:
Máří už půjde spát ať si i já můžu odpočinout :grinning:
30. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý spí a pak pofičíme se projít
30. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem po obědě, hehe, neuvěříte, ale jedna z polívek dneska byla květáková :grinning:
30. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni malá si to taky parkrát skřípla a nakonec ty šuplíky sice furt otvírá, ale už to vypadá, že si dává pozor. jinak já dneska dělám špagety a květákovou polévku. ten sraz: navrhujete jaké místo a kdy?
30. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska květáková polévka vede :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo řvala a pak hned vlezla v ložnici na postel a samozřejmě spadla že takže opět řev normálně už z ní mám dneska dost :rolling_eyes: a ke všemu nechce spát asi čeká na oběd doufám že po něm usne :rolling_eyes: já chci taky na srazíkk ale někam blíž .... maji a ty bys jela?jako na sraz?jo už mám pro tebe vypálené tři filmy jsem to najednou bo ta kámoška tam měla tři co ty tak jsem to vzala při jednom :wink: teda květáková fakt dneska vede my zítra asi ten květák chi pokud mě nepřepadne nějaká ta línost
30. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to máme dneska květákovou fakt všechny :grinning: to je sranda.
Ten sraz : No tak hlavně ať je to tam bezpečné,aby neměla Máří kam utéct,ať si tam můžou vyhrát a ať si můžu v klidu vypít kafíčko
30. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten sraz by byl super ale jak píše Mája,hlavně at nemůžou nikam zdrhnout
30. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek