• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
bo mě jinak omeje jak za ním budu muset co chvíli lítat
30. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tam v tom mlýně kde chcou holky opět jít bylo fajné pro děti super je to tam vzadu celé uzavřené jak je klouzačka a pískoviště moc hezké a dobře udělané ale fakt jako že kus no ale tak jako jestli byste jeli holky z hrabůvky já bych se přidala minule jsem totiž jela samotinká a to mě neba jelikož já už su zhniloch a mhd nejezdím :grinning: se nechávám vozit autíčkem :grinning: a kdyby jel někdo semnou tak nemusím otravovat davida aby pro mě přijel bych jela i tím mhd hmmm :wink:
30. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych šla,ale přes týden jo :wink: .Protože o výkendu máme většinou tatínka doma tak ať si ho užijem,ale to to asi všechny že :grinning:
30. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo můžeme jít do Hrabové tam je taková pěkná restaurace se zahrádkou :slight_smile: a jsou tam kozy za plotem,písek,skluzavka,houpajda :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tam by to taky šlo ale porubačky se vsadím by nepřijely :wink: ale v hrabové je to taky hezké mě je to fuk malá stejně tak nějak ještě nevnímá kde je sice vkočáru být nechce takže bude boj budu s ní muset chodit nebo ji posadit do trávy a tak ale šla bych na jedno zpestření a taky přes týden víkendy si taky užíváme tatínka hlavně ho míváme návštěvní :wink:
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Vidím, že se tady řeší sraz, já bych dojela kamkoliv, mám auto, tak mě je to jedno :wink:

Jen má přijet tatínek, tak uvidíme na kdy to domluvíte :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v té Hrabové to vypadá dobře
30. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jednou můžeme jít někam tady jako třeba do Hrabové to my z Hrabůvky máme blízko a pak zase někdy do Poruby ne? Je blbost aby jsme dělaly srazy rozděleně nebo jezdily jen na jedno místo a Porubačky sednou na trojku a přijedou až sem :wink: .
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby jsme měly dost aut tak bysme mohly dát sraz tam jak si říkala ty Zdeni,ale to by se muselo jet autem :wink:
30. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš tu Myslivnu?tam je to super ale trochu z ruky ale z autem to není problém :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to vypadá fakt dobře a není to náhodou kousek od zastávky Benzina?
30. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Hrabová vypadá pěkně :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zofi je to kousek je to jak jdeš tím podchodem a pak se hned dáš do prava jmenuje se to Stodola :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak někdy příští týden by to šlo ne? :wink:
30. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Tak to mě př. týden dojede milášek. A bude tu tak min.3 dny říkal. Takže já opět asi nic. :pensive:
30. črc 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
příští týden jedem na chatu, ale mohla bych v pondělí nebo v úterý - jedeme až ve středu. jinak jsem koukala, že to do té hrabové mám 45 min busem :sweat_smile: ale tak je tam jen jeden přestup, tak by to šlo :wink:
30. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dlouho? a trojkou kdybys jela,to asi taky trvá že :unamused:
30. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já uvidím jkak mě to vyjde a hlavně který den to budete chtít organizovat a v kolik
30. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná ne, ale nenašla jsem nějakou tram zastávku poblíž, abych nemusela ťapat moc daleko po svých.. nejbližší tram mi to našlo zastávku hrabůvka kostel, ale podle mapy se to zdá k té stodole dost daleko :confused: nebo ne? to by trvalo půl hoďky.
30. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak bychom mohly třeba pondělí úterý?maji já bych došla k tobě a šly bychom společně mohlo by bejt?jako doufám že malá se přes víkend výlečí ale mě by vyhovovala to pondělí protože my chcem dát malou zas aspon na dva dny příští týden k babičce :wink: ale jako přizpůsobím se nechci si nechat ujít
30. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender né to je kousek já bydlím na zastávce hrabůvka kostel :wink: je to asi 10min. do té restaurace.takže bysme se mohly sejít na zastávce a jít tam společně i s lenčou :wink:
Leni jo jasně můžem se tak domluvit a jít tam společně :wink:
30. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen a okdud jsi já to zas zapoměla a nechce se mi to hledat :grinning: jako i procházkou tam od kostela je to fajn :wink: je to kapku delší ale pohoda a maji my bychom šly jak pěšourkem nebo busíkem?to bych i tak přišla k tobě jelikož z dubiny mi busík nejede :grinning: no tak holky pište které dny vám to vyhovuje a jestli teda ta hrabová příští týden???se chci těšit
30. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, z poruby :wink:

maji no tak to jo, to není daleko, to bych mohla přijet tou 3 a vyzvedly byste mě na zastávce, to by šlo :dizzy_face: takže za mě OK, pokud to bude v pondělí nebo úterý :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak super tak kdy pondělí nebo úterý :confused: a kdo se teda další přidá?klidně počkáme na více holek kdo netrefí a klidně počkáme i u benziny :wink: malá furt chrápe a já otřebuju jít na polikliniku pro receptík jsem si vyžehlila kopu prádla venku to rychle schne
30. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to je jedno, čas mám oba dny, víc by se mi hodilo teda pondělí, kdybyste se nějak nemohly rozhodnout :sweat_smile: ale jinak je to fakt fuk. časově taky, takže záleží na vás.
30. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fender mě spíše asi taky pondělí ale taky se přizpůsobím no uvidíme co holky napíšoou večer se tady snad všechny objeví :wink:
30. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni od moje baráku je to 10min. a ze zastávky max. 13-15min. delší určitě ne uvydíte samy!
Sešly bychom se u podchodu ,přijela bys trojkou na zastávku u kostela a šla bys do leva podchodem a tam budu čekat já :grinning:
30. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Dr.Mart%C3%ADnka%2020@sss=1@ssp=141922800_135035112_141933168_135043664@x=141925774@y=135036499@z=16

Tam jak jsou ty tramvaje tak tam vystoupíš a půjdeš směrem jak je ten dům a u něj se ukazuje ta červená jednička já bych čekala u toho podchodu ze kterého výjdeš i s Lečou takže nás poznáš :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych mohla zvládnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: když si nespletu ty strany kde mám vylézt :grinning:
30. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek