• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak my už jsme zpět z polikliniky malá byla protivná celou cestu no asi ji nebylo nejlíp na tom sluníčku :confounded: maji to já se k tobě projdu pěšourkem lepší jak mhd ale furt si nějak nemůžu vybavit cestu od tebe my tam byli už v té zahrádce ale z opačného konce jsme šli malá se cpe merunkou a před každým kousnutím si s ní zamete po zemi :rolling_eyes: asi ji to líp chutná :grinning:
30. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen: jezdí tam autobus 39. Mě to stojí hned kousek od baráku, tak bych možná taky dorazila. V kolik to tak vidíte? :slight_smile:
30. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fender nespleteš jak pojedeš tak uvydíš kostel a ty půjdeš na druhou stranu ne ke kostelu,ale nadruhou :wink:
Leni já jsem tě vydělááááá,ale ty mě ne páč jsi byla zamyšlená a já neměla čas šla jsem pro fotky do trafiky a nevěděla jsem do kolika tam mají :slight_smile:
zofin to by bylo fajn :wink: já nevím musíme se domluvit jestli půjde fender do práce tak podle toho v kolik to ona bude stíhat :wink:
30. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám v pondělí už dovču, takže je mi to časově jedno :sunglasses:
OK, na druhou stranu od kostela, píííííííšu si :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
tam je od 11hod. :wink: takže většina asi dává děti spát tak já nevím třeba ve 15:00 ?u podchodu a v 15:15 na zastávce kde budeš zofi vystupovat ty?Ty asi budeš vystupovat až u Benziny ne?!
30. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska jsme přijeli s chaty i s klukama. Dneska jsem měla vybalovací den a zítra mám zabalovací :grinning: v sobotu jedeme na jižní Moravu pod ten stan už se těším jak malá :wink: .
A co vy jste všechny zdravé a co děti?
30. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
když pojedu trojkou, tak můžu být na té zastávce hrabůvka kostel buď 14:53 nebo 15:08 :sunglasses:
30. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žanet,jejda to ti závidím ten stan,my byli jednou a bylo super.Užijte si to.No já mám zítra večer dámskou jízdu s kamarádkama na žermanicích ,domu přijedu až v sobotu dopoledne tak se těším .a vy jak jste se dneska měli?
30. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender tak klidně ve 14:53
30. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určo bych vystupovala na Benzině :wink:
30. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych tam měla být 15:06 :wink:
30. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budem stihat v pohodě :wink:
30. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se budu snažit dorazit, aspoň na chvilku :grinning:
30. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, takže v pondělí 14:53 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fen a odkud ty jedeš?
30. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, pojedu nejspíš z poruby z třebovické.....
30. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nechceš jet se mnou tou 39? Je to půl hodinky cesty a je to hlavně nízkopodlažní :grinning:
30. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čistě teoreticky můžu, kde budeš nastupovat?
30. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já nevím zda se připojím, protože ani netuším zda budu mít nikolku. protože ji chceme poslat s tchánovcema na chatu at si to pár dní vyzkouší, protože tam chtějí jet v září, jak my budem na svatebce a já chci mít klid, že už to mají nazkoušené a není tam problém. což oni nechápou, proč by si to jako měli zkoušet, vždyť sou s ní furt, ale jaksy nevidí rozdíl mezi 8smi hodinami a 2-3 dny, kdy by museli ji třeba obskakovat ve 12vnoci a potom v 5by byla vzhůru a to udělá třeba klidně dva dny po sobě. a tchán po mě málem řve: že jji hlídá od 2měsíců tak snad to umí atd atd atd. prostě nějaké pochopení, že chci mít klid atd, ne ......... nejde o to, že bych jim nevěřila, ale o to že chci mít kllid, že je všechno v pořádku, žádný problém, že když jedou autem tak nikuš pojede v sedačce atd- ikdyž tuhle jistotu u nich nebudu mít nikdy.
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nastupuju na zastávce U Pošty, ale ty můžeš klidně na té Třebovické pokud to nemáš daleko
holky super takže pondělí už se těším no a to budeme jen čtyři :confused: nikdo víc se nepřidá den ty bys přijela třeba s žofinkou aspon na hodku na dvě a příště dáme srazík zase v porubě :wink:
holky nezlobte se, že jsem to na vás tak vysypala, ale muselo to ven. ještě chudák davi to chytne až příjde domů. mám chuť říct dost, nikam nejedete ted ani potom atd atd. furt nikuš chtějí a když jim to sami nabýdnem tak najednou problém, tak já nevím-coo myslíte?
30. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
den a oni by jako jely bez sedačky že nebudeš mít jistotu nikdy :confused: no tak je pošli na chatu až v úterý a v pondělí pojd s námi na srazík :wink:
30. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: můj názor je stejný jako tvůj. Nikdy nmůžeš vědět co bude. Já nemám strach nechat Eli s našima přes noc, protože mamka už je zvyklá a ví co a jak, ale jestli chcou jet na chatu na tak dlouho, tak by to měli vyzkoušet ať ví jaké to je :wink:
30. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
den v pohodě každý se potřebuje vykecat :wink: a plně tě chápu že chceš mít prostě klid na duši i já když dávám malou mamce a nikd yu ni nebrečí nic je v pohodě tak stejně několikrát denně volám jestli je vše v pohodě a mamka je taky někdy na nervy prej že vychovala tři děti :grinning:
30. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zanet jsem tě nějak přehlídla no vítej jak bylo na chatě?určitě skvěle co :slight_smile: teda ten stan taky závidím my jezdili taky a zas doufám pojedem ale asi tak až za dva roky uvidí se dle malé a na jak dlouho jedete?
30. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, dobroš - předpokládám, že ty nastupuješ v 14:33? :sunglasses:

den, přesně, pošli je až v úterý :wink: je jasný, že máš starost, nevím, proč se tváří tak dotčeně....
30. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já kd\ž jela odvézt manžu na tábor, tak jsem tam zůstavala na noc a byla jsem strašně nervózní a vlbec jsem se nevyspala a taky jsem volala doml co Eli. Hold jednou jsme matky, tak máme strach o svá dítka :grinning:
30. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Ještě nahlížím před spaním a vydím že tady to žije :grinning:
Pod stan už se těším jedem na týden. :wink: Na chatě bylo super ale už docela ponorková nemoc (rodiče, sestry) :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem se těšila i domu. Kluci jsou jak urvani z řetězu že....budu mít co dělat abych si je zase převychovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Holt babička jodně dovolí :grinning:
Den co dodat prostě rodiče jsou rodiče ale je třeba jim důvěřovat....taky si říkam že nenadarmo vychovali taky svoje děti :wink: Neboj :wink:
30. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem v kontaktu s Tomaskem06 a jsou v tom Bulharsku ale cesta tam byla prý docela šílená....měli zpoždění 24 hodin. Samozřejmě kluci ve svém živlu (vlaky jsou jejich) :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek