• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Já se nebojím nechat Mařenku s mojí mamkou nebo taťkou oni už ji hlídaly víckrát samo,že ze začátku jsem volala každou hodinu,ale už je to v pohodě taktéž s tchýní je to v pohodě :grinning: ,ale tchánovy bych ji nedala hlídat ani v osmnácti :angry: (pozn.red. jsou rozvedení s tchýní) :grinning:
den řekni manžovy ať to snima vyřídí :wink: on to snima určitě bude umět,musí pochopit,že se bojíš to je snad normální.Mateřský pud :grinning:
30. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo žofi už je to tak :dizzy_face: holky vy už jako spíte :confused: a kde se nám toulá maja?jako mě se ještě nechce spát :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet,ale víš jak před třiceti lety to bylo jiné a spoustu věcí mohly zapomenout viz. autosedačka od segry tchán nemůže pochopit proč stím tak naděláme oni to přece taky neměly tak co na to říct,asi bylo míň aut a ne tak rychlích jako dnes.
Jsem vyděla ferrari na křižovatce žluté no bájo a ten odpich až jsem se lekla :grinning:
30. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tááády nenapsala jsi jestli jsem vyděla tebe u hlubiňáku černo červený kočár
30. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo tolik hodin ve vlaku no mě by asi piclo :confused: no ale když to maj tak rádi teda mi stačilo v tom mlýně jak malý bežel koukat na každý vlak :grinning: no jako třeba až bude malá větší tak už takový strach mít nebudu ale i ted když ji mamce dáme já se tak těším jak spočnu oddechnu a stejně za půl dne už je mi šílené smutno :grinning:
http://www.camp-straznice.cz/ tak tady budeme vegetit :wink: vedle kempu je hned koupaliště a zánek :dizzy_face:
tu sedačku nebudu vědět nikdy, ono mě dostalo, jak sme popisovali cestu na chatu, že nkuš skoro furt řvala a mamka mi na to řekne, že by ji vzala na klín. vždyt tak se vozili všechna děcka, ale že ted aut je víc a jezdí rychleji...........to je asi fuk. žany důvěřovat je jedna věc, ale jak se říká: důvěřuj ale prověřuj. a ta chata, jako přehlídnou jednu věc a je zle, pohotovost sakra daleko, že tam vyjede sanita silně pochybuji. např jsou tam ostré schody-ty nikuš lákají, tkahle ji třeba(díky tomu že tam s ní budou déel) nachytají a pak budou vědět už co dál, ale takhle taky ne. štve mě, že můj názor jakoby prostě nebyl, to v podstatě nemusím ani řííkat. Leni, ten srazík nevím-ted sem tak vytočená, že na nic podobného nemám náladu a nechci nad tím ani uvažovat- nezlobte se. a ještě k te sedačce, jeddnou zjistím že jeli bez ni-třeba se nic nestane, ale budu vědět že ta situace nastala a budou se divit čeho sem schoopná. hlavně až budem ve svém, tak budou rádi když nikuš vůbec uvidí, natož aby ji hlídali. ani nevíte co bych dala za to, aby už byli pryč at tak ci onak-prostě pryč
30. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
majiii jo vidíš na to jsem chtěla reagovat ale pak jsem utekla k malé a už na to zapoměla bo jsem četla spoustu dalších nových příspěvků :grinning: no je to možný jak jsem šla z polikliniky šla jsem si tam pro zmrzlinku mají tam výbornou :dizzy_face: no a pak jssem šla domů malá byla protivná až hrůza ale tak nedivím se ji rýma je hnus a na tom slunku :confounded:
no já už bych i šla spát, ale mám bráchu v koupelně a to je tak ještě na půl hoďky :angry:
Mě teda rodiče poslechnou ve všem co jim řeknu (nařídím) Prostě mě respektuji ale do vychovy takové jim nekecám a nechám to vše na nich. Autosedačka je samosebou duležitá a to by si jí do auta nevzal snad jen blázen :confused:
30. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych šla spát, ještě čekám, až mi uschnou nalakované nehty :sweat_smile: a malý se samozřejmě rozhodl, že teď je nejlepší cesta trénovat prokopy břišní stěny :grinning: manža mu včera na dobrou noc hrál na kytaru, tak byl prcek ticho jako pěna, ale dneska drahý chlastá s mým kolegou z práce, tak máme asi smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet to vypadá hezky :wink: den týý jo tak to je mazec v tomhle bych asi měla fakt strach i já říct něco takového o sedačce předemnou a vůbec se ti nedivím že už chceš být prostě ve svém jo je něco jiného bydlet se svými rodiči asi co teda i když popravdě já si se svou mamkou rozumím dobře ale být s ní dýl jak měsíc v jednom tak už asi nastane ponorka :grinning: ale je to o zvyku no den a otázka proč s nikuškou nezůstanou doma proč chtěj na chatu?
30. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tý jo to už tu jednou bylo :grinning: na tu koupelnu asi čekáš často co :grinning: a jako ě se teda furt zase spát nechce no až to tu opustíte ještě si pustím filmeček mám jeden fajný nový tak se těším
30. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako druhý vzkaz za sebou to není od vás hezké :rolling_eyes: už jste utekly jo ? anebo píšete román :grinning: to druhé by bylo lepší doufám že to ted neodešlu a už nebudu mít za sebou třetí vzkaz ale jako at žije samomluva neboli spíš samopísmo či jak to nazvat :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni už třetí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to velmi často a už mě to začíná štvát.
JInak my bydlíme s našima a opravdu sse někdy pohádáme, ale to tak bohužel je a pak je to zase v poho. :wink:
30. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt jako jsem osiřela to je hrozné :grinning: no tak jako já si teda jdu pustit ten film no a zajtra ne že tu budu první :angry: jo malá mi rozbila nabíječku nebo spíš jak byl tel v nabíječce ohla mi ten konektorek a ono to nenabíjí a ted mi umřel mobil takže to vypadá že jdu zítra koupit nabíječku :angry: :rolling_eyes:
zany, moji rodiče taky a taky mě respektují, což tady říct nemůžu. fakt jak bych byla nesvéprávná a o nikuš se nebyla schopná postarat, kdysy sem mlčky přecházela to, když si do mě nějak rýpl, nebo něco chytře vyčítal, dneska už ne. prostě se tak chovat ke mě nebude. no, nic-otočíme list. jdu se ospršit, snad se mi zchladí hlava, jiank dneska bude ještě dusno
jééé ještě tu někdo je :slight_smile: no žofi ale tak to jako se pohádám kolikrát i s mým drahým bez toho to asi ani nejde :grinning: no samozřejmě se teda přiznám že většinou je hádka z mé strany :grinning: a jako jo naštve to zamrzí ale pak to usmiřování :dizzy_face: no to bych mohla pořád :grinning:
30. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu teda chrnět, tak dobrou noc :dizzy_face: a den, pořádně to vydýchej a kašli na to, stejně je nepředěláš :confounded:
30. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ono když bude hnusně tak budou doma, ale bude hezky a ješkoda sedět doma, když můžou být na horách. je tam přece jenom líp
jo den kdoví jak by to bylo u davidových rodičů jeho segry taky občas říkaj co a jak já to odkývu a stejně si myslím své ale to proto že s nima nejsme často a káju by nikdy neměli takže proč se zbytečně pouštět do sporů že :wink: hold prostě v každé rodině je něco no........a jako ted se vsadím že jsem se tu vykecal podruhé po sobě a tu už ani noha :grinning:
fen tak teda dobrou a klidnou noc :wink: žofi co ty doufám že se brácha ještě koupe :grinning: den a tak to zas jo no ale nejet na chatu zas by jsi byla klidnější :wink: a jako kde se toulá ta maja skype má ještě zaplý :rolling_eyes:
30. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda určitě den, ale já bych nikdy našim nepovolila jet někam bez autosedačky a ani je to nikdy nenapadlo.
Kurňik jse zvědavá kdy se můj drahý bratr uráčí už vvylézt z té koupelny. :angry:
30. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně brácha už se asi dokoupal :grinning: den už se šla sprchovat a maja prdí na všechno a já se tu nervuju s tou nabíječkou když ji fest držím tak to nabíji ale jak to pustím tak nic :angry: tak jako nevím jak dlouho bych to měla asi držet aby mi to nabilo aspon dvě čárky :confused: :rolling_eyes: holky ale mě se fakt ještě spinkat neche malá vstává ted kolem osmé a já s ní jdu vždycky po obede znova chrupkat možná tím pak nemůžu usnout :fearful: no jo ale jak to předělat :grinning:
30. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vy jste se rozjeli. :grinning:
Tedka moje ségra (koza blbá, se opřela o skleněné dveře a šel vidět jen stín v té tmě, jen jsem tak očkem viděla, že někdo je za dveřma, zrovna se chystám do hajan jsem hotová a ona mě tak vyleká, až jsem tu zařvala a jí seřvala, no na zabití :grinning:
Tak Vás kdyžtak přečtu zítra jak bude čas, mějte se a dobrou :wink:
30. črc 2009 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá není možné už vylezl, tak honem do koupelny ať tam nejde ještě jednou, To by mě už asi trefilo :angry:
30. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé žofi no jako já bych se na tvého bratra vůbec ale vůbec nezlobila :grinning:
30. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mony to by šlak asi trefil :grinning: jinak teda dobrou noc a i tobě žofi když už máš volno noooo já teda jdu na ten film at tu nečtete jen mě ale jako maja nám dobrou noc nepořála tedaaaaa :rolling_eyes: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek